techbord.com به روزرسانی ویندوز 10 پشتیبانی لینوکس را برای برخی از کاربران خراب می کند

Facepalm: برای اولین بار نیست که مایکروسافت یک به روزرسانی ویندوز 10 را منتشر کرده است که با معرفی یک مشکل دیگر یک مشکل را برطرف می کند. این بار ، وصله ای برای موضوع معروف SSD باعث خراب شدن زیر سیستم ویندوز برای لینوکس 2 (WSL2) شده است.

آخرین ویندوز گزارش می دهد که به روزرسانی تجمعی سپتامبر 2020 (KB4571756) برای برخی تأثیر نامطلوبی داشته است. کاربران در بخش Feedback Hub مایکروسافت و گزارش اشکالات Github توجه داشته باشند که پس از نصب به روزرسانی ، هنگام اجرای WSL خطای "Element not found " را دریافت می کنند.

در حالی که مشکل به نظر می رسد بیشتر روی دستگاه های دارای ویندوز 10 نسخه 20H2 (19042) تأثیر می گذارد ، گزارش هایی از وجود آن در برخی از دستگاه ها با نسخه 2004 (بروزرسانی مه 2020) نصب شده است.

"بعد از KB4571756 ، من این را نیز دریافت کردم خطا. من پوشه های docker را در AppData حذف کردم ، سپس docker را نصب و دوباره نصب کردم اما برطرف نشد. سرانجام وقتی آخرین نسخه به روزرسانی با کیفیت Windows را حذف نصب کردم ، کار کرد. (در این مورد docker با WSL مرتبط است ، "یک کاربر نوشت .

https://techbord.com به روزرسانی ویندوز 10 پشتیبانی لینوکس را برای برخی از کاربران خراب می کند

اشکال SSD که این به روزرسانی برطرف شده یکی از موارد زیادی بود که توسط به روزرسانی ویندوز 10 مه 2020 ارائه شد. این برنامه بر روی برنامه کاربردی Defrag در ویندوز 10 2004 تأثیر گذاشت - این ابزار موفق به علامت گذاری واقعیت نشد t یک تقسیم برنامه ریزی شده بر روی SSD انجام داده است. این بدان معناست که در نهایت می تواند یک SSD را به طور مکرر از بین ببرد ، بنابراین به طور بالقوه عمر آن را کوتاه می کند.

مایکروسافت هنوز مشکل جدید را تأیید نکرده است ، بنابراین اگر پس از نصب WSL2 را مشاهده نمی کنید KB4571756 ، تنها راه حل فعلی حذف به روزرسانی است.

این دومین بار در هفته است که یک به روزرسانی ویندوز از یک ویژگی اصلی استفاده می کند. به روزرسانی اختیاری سپتامبر 2020 بر روی برخی از دستگاه ها "حالت خواب" تأثیر می گذارد ، زیرا مواردی از رایانه ها بدون دلیل به طور مکرر از خواب بیدار می شوند یا حالت کم مصرف کار نمی کند.

به روزرسانی ویندوز 10 پشتیبانی لینوکس را برای برخی از کاربران خراب می کند
microsoft/به-روزرسانی-ویندوز-10-پشتیبانی-لینوکس-را-برای-برخی-از.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.