خبر

 • تک بورد - به روزرسانی امنیتی اخیر ویندوز 10 borks با نرخ فریم ناپایدار ، حلقه های بوت و موارد دیگر بازی را انجام می دهد

  به روزرسانی امنیتی اخیر ویندوز 10 borks با نرخ فریم ناپایدار ، حلقه های بوت و موارد دیگر بازی را انجام می دهد
  4 روز و 3 ساعت قبل

  Facepalm: اگر آخرین وصله تجمعی ماهانه ویندوز 10 را نصب نکرده اید ، ممکن است بخواهید تمام به روزرسانی ها را برای چند هفته موقتاً متوقف کنید. مایکروسافت ممکن است تعداد زیادی از اصلاحات مهم امنیتی را برای ویندوز و سایر محصولات نرم افزاری مایکروسافت منتشر کرده باشد اما چند مورد دیگر را نیز خراب کرده است ، که ممکن است تجربه بازی شما را بدتر کند.

  هر بار که مایکروسافت یک به روزرسانی دیگر برای ویندوز 10 منتشر می کند ، با توجه به سابقه ضعیف شرکت در چند سال گذشته ، می توانید انتظار داشته باشید که مشکلی پیش خواهد آمد. در ماه مارس ، این بدان معنا بود که بسیاری از مردم پرینترهای خود را به طرز مرموزی از کار صحیح با سیستم به روز خودداری می کردند. خوشبختانه ، این شرکت این مشکل را طی یک هفته از طریق "به روزرسانی اختیاری کیفیت "

  در این ماه ، پچ سه شنبه یک به روزرسانی ویندوز 10 به ارمغان آورد که به معنای رفع حداقل 110 مورد امنیتی است که بر ویندوز ، آفیس و Microsoft Exchange Server - مورد اخیر در چند ماه اخیر چندین حمله سایبری گسترده را شاهد بوده است. با این حال ، برخی از گیمرها با مشکلاتی روبرو هستند که برای اولین بار با به روزرسانی جزئی (KB5000842) در اواخر ماه مارس مشاهده شده اند. //techbord.com جدیدترین ویندوز 10 به روزرسانی امنیتی borks با نرخ فریم ناپایدار ، حلقه های بوت و موارد دیگر بازی ">

  در این مرحله مشخص نیست که آیا این مسائل به سخت افزار خاصی مرتبط هستند یا خیر. پیکربندی. با این حال ، اکثر مردم هنگام انجام بازی هایی مانند Doom Eternal ، Red Dead Redemption 2 ، Overwatch و Call of Duty: Warzone ، از فریم های ناپایدار ، لکنت زبان و حتی خرابی کامل سیستم شکایت داشتند. دیگران در هنگام بازی با مشکلات V-Sync و اجرای Discord در پس زمینه مواجه شدند.

  همچنین ممکن است در زمره چند صاحب بدبخت Surface Pro 7 و Surface Studio 2 باشید که حتی پس از چندین بار تلاش برای نصب به روزرسانی مشاهده نکردند ، کد خطای 0x800f0984 و 0x800f081f را پرتاب کنید. بقیه بلافاصله پس از نصب به روزرسانی ، BSOD را مشاهده کردند و فقط با یک حلقه بوت مواجه شدند. اگر با مشکلات DNS روبرو هستید ، ممکن است افرادی که در Dentrix هستند یک راه حل موقت داشته باشند.

  حذف نصب به روزرسانی از بخش مناسب در صفحه کنترل یا بازگرداندن سیستم به زمان قبلی به شما کمک می کند بیشتر موارد اگر هنوز به روزرسانی را نصب نکرده اید ، انتظار برای رفع مشکل ممکن است به خطر انداختن آخرین وصله های امنیتی باشد.

خبرهای دیگر از مایکروسافت