techbord.com اینتل به دلیل ادعای بردن اسرار Xeon به مایکروسافت با خود از کارمند سابق شکایت کرد

شکایت غول های فنی از کارمندان سابق به اتهام سرقت اسرار تجاری چیز جدیدی نیست. آخرین شرکتی که اقدام قانونی علیه یک کارگر سابق را آغاز کرده اینتل است که در دادخواست ادعا شده مهندس هنگام عزیمت به مایکروسافت 3900 سند محرمانه را با خود برد

دکتر وارون گوپتا قبل از ترک شرکت برای پیوستن به مایکروسافت به عنوان "اصلی برنامه ریزی استراتژیک در Cloud and AI" در ژانویه 2020 ، وارون گوپتا ده سال در اینتل کار کرد. شرکت ، بعداً با استفاده از لپ تاپ صادر شده توسط مایکروسافت به آنها دسترسی پیدا می کند.

پرونده های مورد نظر مربوط به پردازنده های Xeon اینتل هستند ، از جمله قیمت گذاری ، استراتژی ها و توانایی های تولیدی Intel.

تیم بازاریابی و مهندسی اینتل پس از عزیمت به مایکروسافت ، گپتا را در حین تجارت با وی سرقت کرده است. هر دو شرکت برای بررسی موضوع با هم همکاری کردند.

همانطور که توسط Oregonian گزارش شد ، در این شکایت ادعا می شود که گوپتا نمی دانست که یکی از درایوها کجاست اما بعدا آن را برای تجزیه و تحلیل به مایکروسافت تحویل داد. وی می گوید که درایو انگشت شست دیگر را که حاوی اسرار Xeon بود ، کنار گذاشته است. مذاکرات خود را با اینتل در زمینه طراحی محصول سفارشی و قیمت گذاری برای حجم قابل توجهی از پردازنده های Xeon آغاز کنید ، "اینتل ادعا می کند که این دادخواست است. گوپتا ادعاها را رد می کند.

اینتل به دنبال خسارت نامشخص ، حق الوکاله و حکمی است که گوپتا را از استفاده یا افشای هرگونه اسناد بر روی درایو USB ممانعت می کند.

و به کارمندان فعلی و سابق خود اعتماد کنیم ، اما ما وظیفه داریم از مالکیت معنوی و سایر اطلاعات انحصاری خود محافظت کنیم و برای جلوگیری از سوisa استفاده از آنها دریغ نخواهیم کرد. "

اینتل به دلیل ادعای بردن اسرار Xeon به مایکروسافت با خود از کارمند سابق شکایت کرد
microsoft/اینتل-به-دلیل-ادعای-بردن-اسرار-xeon-به-مایکروسافت-با-خود.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
techbord.com مایکروسافت به مشکل عدم پاسخگویی در کنترل کننده های جدید Xbox اذعان کرده و در حال رفع مشکل است
techbord.com RedMagic 6 نوبیا دو رکورد گوشی هوشمند را می شکند: یک صفحه 165 هرتز و 18 گیگابایت RAM
techbord.com اواخر امسال Google به یک چرخه انتشار سریعتر برای Chrome در حال حرکت است
techbord.com Razer از عینک های هوشمند Anzu خود با بلندگوهای یکپارچه رونمایی کرد
techbord.com شایعه شده است که RTX 3080 Ti ، RTX 3070 Ti دارای محدود کننده استخراج Ethereum است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.