خبر

 • تک بورد - اکنون مایکروسافت اینترنت اکسپلورر را بازنشسته می کند که Edge دارای

  اکنون مایکروسافت اینترنت اکسپلورر را بازنشسته می کند که Edge دارای "IE mode" برای وب سایت های قدیمی است
  25 روز و 8 ساعت قبل

  مایکروسافت اعلام کرد که سال آینده پشتیبانی از اینترنت اکسپلورر را متوقف می کند. تعجب آور بزرگی نیست. مرورگر Edge بسیار برتر است و در سال های اخیر بیشتر مورد توجه توسعه قرار گرفته است ، بخشی از این دلیل است که مبتنی بر موتور Chromium است.

  مایکروسافت در سال گذشته اعلام کرده است که در نهایت اینترنت اکسپلورر را برای همیشه رایت خواهد کرد. در ماه آگوست گذشته ، این شرکت گفت كه مایکروسافت 365 تا 17 آگوست 2021 پشتیبانی از Internet Explorer را قطع خواهد كرد. چند ماه بعد ، کاربران دریافتند كه اینترنت اکسپلورر به دلیل مشكلات سازگاری برخی از وب سایت ها را به Microsoft Edge هدایت می كند. مدیر برنامه Edge Group ، شان لیندرسای ، موضع شرکت را در پست چهارشنبه وبلاگ تأیید کرد و اظهار داشت ، "در طول سال گذشته ، ممکن است متوجه حرکت ما به خارج از پشتیبانی اینترنت اکسپلورر (" IE ") شوید. امروز ، ما در مرحله بعدی آن سفر هستند: ما اعلام می کنیم که آینده اینترنت اکسپلورر در ویندوز 10 در Microsoft Edge است. "

  Lyndersay گفت که Edge تجربه مرور بهتری را نسبت به Internet Explorer فراهم می کند و برای مدتی الان تنها مسئله آن ارائه وب سایت های قدیمی بود. توسعه دهندگان با ایجاد حالت IE در Edge این مشکلات را برطرف کردند. بنابراین مرورگر جدیدتر آماده است تا به عنوان مرورگر رسمی مایکروسافت و پنجره مورد استفاده قرار گیرد.

  در اعلامیه ویدیویی جداگانه (در بالا) ، مدیر عامل اصلی مایکروسافت برای برنامه App Assure الکس لوپز ، گفت که توسعه دهندگان برنامه با برنامه های IE نگرانی در مورد مشکلات سازگاری با برنامه های خود ندارند. اگر هنگام اجرا در حالت اینترنت اکسپلورر با مشکلی روبرو شوند ، مایکروسافت به آنها کمک می کند "رایگان " اشکالات را برطرف کنند

  مایکروسافت در 15 ژوئن اینترنت اکسپلورر را برای "نسخه های خاص" ویندوز 10 بازنشسته می کند ، 2022. Windows 10 LTSC و Server Internet Explorer 11 همچنان در بازار پشتیبانی می شوند. جزئیات کامل را می توانید در س FAالات متداول IE مایکروسافت بیابید.

  اعتبار تصویر: Daniel Constante

خبرهای دیگر از مایکروسافت