خبر

 • تک بورد - اطلاعات فاش شده نشان می دهد که مایکروسافت سرفیس پرو 8 را ارتقا خواهد داد

  اطلاعات فاش شده نشان می دهد که مایکروسافت سرفیس پرو 8 را ارتقا خواهد داد
  14 روز و 19 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: رویداد سخت افزاری مایکروسافت سرفیس تنها چند روز دیگر باقی مانده است ، اما یکی از شگفتی های اصلی این رویداد ممکن است زود هنگام توسط فهرست خرده فروشی از سرفیس پرو 8 خراب شده باشد. محبوب 2 در 1 ، برخی از جزئیات مهم در مورد سخت افزار آن نیز ظاهر شده است ، از جمله صفحه نمایش نرخ تازه سازی 120 هرتز بالا ، پشتیبانی از تاندربولت ، و ذخیره سازی قابل تعویض توسط کاربر.

  علی رغم سرعت آهسته ای که طی این سالها 2 در 1 توسط مایکروسافت به روز شده است ، Surface Pro 7 بهترین گزینه فعلی ما برای بهترین تبلت با کارایی بالا است. در حالی که برخی از شکایات ما با بازسازی میان دوره ای Pro 7+ مورد بررسی قرار گرفت ، به نظر می رسد که جانشین آن در نهایت اصلاحات بسیار مورد نیاز را برای دستگاه به ارمغان آورد.

  جزئیات پیرامون سرفیس پرو 8 آینده از کاربر توییتر است ، Shadow_leak ، که فهرست خرده فروشی دستگاه را ارسال کرد. با توجه به طراحی زیبا و تغییرات سخت افزاری Pro جدید ، کاربرانی که هنوز به Surface Pro های قدیمی خود پایبند هستند ممکن است دلیلی برای ارتقا داشته باشند.

  Microsoft Surface Pro 8 Exposure ✅ - پردازنده Core نسل 11 اینتل - 13 "120Hz High Refresh Rate Narrow Border Screen - Windows 11 - Dual Thunderbolt Interfaces - SSD قابل تعویض هارد #Microsoft #Surface #SurfacePro8 pic.twitter.com/ITFftYG4dg

  - Sam (Shadow_Leak) 19 سپتامبر 2021

  2 در 1 همیشه از نظر کیفیت صفحه نمایش خود را برجسته کرده است و افزودن نرخ تازه سازی 120 هرتز به ترکیب ، فقط تجربه را شیرین می کند. همچنین با جایگزینی 1 x USB ، باریک تر و سبک تر خواهد بود. -A و 1 x USB-C با درگاه USB-C دوگانه با قابلیت Thunderbolt.

  این نشت نشان می دهد که SSD های قابل تعویض توسط کاربر نیز اضافه می شوند. مایکروسافت در تازه سازی Pro 7+ فوق الذکر این جهش را انجام داد ، بنابراین تعجب آور نیست که جانشین این مورد را نیز شامل شود. انتظار می رود که کانورتیبل با ویندوز 11 عرضه شود جعبه ، مانند سایر انواع جدید Surface که انتظار می رود در رویداد Surface 22 سپتامبر رونمایی شود.

خبرهای دیگر از مایکروسافت