خبر

 • تک بورد - اشتراک رایانه مایکروسافت Windows 365 Cloud PC از 20 دلار در ماه شروع می شود

  اشتراک رایانه مایکروسافت Windows 365 Cloud PC از 20 دلار در ماه شروع می شود
  19 روز و 7 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت اطلاعات عمومی موجودی و قیمت ویندوز 365 Cloud PC را اعلام کرده است ، سرویس مشترکی که در Microsoft Inspire 2021 نشان داده شده است. ویندوز 365 سیستم عامل مایکروسافت را به ابر منتقل می کند و به مشتریان اجازه می دهد تا آن را با هر دستگاه متصل به اینترنت ، با شروع قیمت 20 دلار در ماه برای هر کاربر. این سرویس در دو نوع تجاری و Enterprise راه اندازی می شود و نسخه دوم آن برای ش

  Windows 365 Cloud PC سرویس مبتنی بر اشتراک مایکروسافت برای فضای کاری ترکیبی مدرن است که هدف آن ارائه مزایا و امنیت ابر به مشاغل کوچک و بزرگ است. مایکروسافت اخیراً از در دسترس بودن عمومی ویندوز 365 ، به همراه اطلاعات قیمت برای سطوح تجاری و سازمانی خود ، که از نظر ویژگی ها و محیط کاربر متفاوت است ، خبر داد. از 24 دلار در ماه برای هر کاربر شروع می شود. این دستگاه دارای یک هسته مجازی واحد ، 2 گیگابایت رم ، 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 12 گیگابایت داده خروجی است. مایکروسافت قیمت این ردیف را برای شرکت هایی با مزایای ترکیبی ویندوز به 20 دلار در ماه کاهش می دهد که به آنها اجازه می دهد مجوزهای موجود/جدید را برای هزینه این سرویس ابری اعمال کنند.

  در کنار چند مورد دیگر هزینه پیکربندی بالا در طعم کسب و کار 162 دلار در ماه/کاربر (158 دلار با مزایای ترکیبی Windows) است و دارای هشت هسته مجازی ، 32 گیگابایت RAM ، 512 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 70 گیگابایت داده خروجی است.

  https://techbord.com اشتراک رایانه مایکروسافت ویندوز 365 Cloud PC با 20 دلار در ماه شروع می شود

  پشتیبانی سخت افزاری ویندوز 365 بسته به دستگاه کاربر/نقطه پایانی متفاوت است

  نسخه Enterprise ویندوز 365 محدودیت کاربران 300 کاربر را کاهش می دهد و به سازمان های بزرگ اجازه می دهد تا در صورت نیاز مقیاس بندی کنند. Enterprise پیکربندی های مشابه با Business را ارائه می دهد ، البته با قیمتهای تخفیفی اخیر به طور استاندارد.

  شرکتها برای دسترسی به Windows 365 Business نیاز به اشتراک Microsoft 365 دارند. ، در حالی که نسخه Enterprise سرویس مستلزم رعایت معیارهای زیر است:

  با نقاط پایانی Windows Pro: Windows 10 E3 + EMS E3 یا Microsoft 365 F3/E3/E5/BP با نقاط پایانی غیر Windows Pro: اشتراک Windows VDA E3 + EMS E3 یا Microsoft 365 F3/E3/F5/BP Azure

  علاوه بر این ، مایکروسافت می گوید سرویس ویندوز 365 به کاربران امکان می دهد از راه دور به هر یک از برنامه های خود وارد شوند ، از جمله برنامه های سخت مانند ویرایش ویدئو و طراحی گرافیک نرم افزار. همچنین پیکربندی ها و برنامه های VM بر اساس نقش کاربر را توصیه کرده است.

  https://techbord.com Microsoft \ 's اشتراک رایانه های شخصی Windows 365 Cloud با محوریت کسب و کار از 20 دلار در ماه شروع می شود

خبرهای دیگر از مایکروسافت