خبر

 • تک بورد - استیو بالمر می خواست کورتانا را به عنوان یک بینگو ارسال کند

  استیو بالمر می خواست کورتانا را به عنوان یک بینگو ارسال کند
  27 روز و 3 ساعت قبل

  مایکروسافت در این مرحله به جز کورتانا، دستیار شخصی دیجیتالی خود را که قرار بود رقیب سیری و گوگل ناو باشد، کنار گذاشته است. با این حال، سال‌ها قبل، همانطور که Sandeep Paruchuri، مدیر سابق محصول مایکروسافت اخیراً به Big Bets گفت، مایکروسافت برنامه‌های بزرگی برای کورتانا داشت.

  سال 2011 بود و اپل به تازگی دستیار مجازی خود را بر روی آیفون راه اندازی کرده بود. پاروچوری و تیمش الهام گرفته بودند، اما فکر کردند که آیا دستیار فعال تر بهتر است یا خیر. همانطور که Big Bets بیان می کند، "دستیار شخصی کاملی که می تواند گوشه ها را برای شما ببیند."

  زمانی که Windows Phone 8 یک سال بعد راه اندازی شد، تیم زمان بیشتری برای سرمایه گذاری روی این ایده داشت - خوب، مرتب کنید. از. با سیستم عامل جدید که اکنون در دسترس است، مایکروسافت بلافاصله شروع به کار بر روی سه نسخه عطف اصلی کرد تا سعی کند مناطقی را که در آن رقابت همچنان برنده بود، اصلاح کند.

  در این مرحله بود که تیمی که بر روی جستجو کار می کرد متوجه شد که به سادگی ایجاد می کند. جستجوی بهتر در هیچ نبردی برنده آنها نبود. مردم همچنان جستجوی داخلی ویندوزفون را به نفع گوگل دور می زدند، بنابراین با خدمه کورتانا ارتباط برقرار کردند و روی این ایده کار کردند.

  https://techbord.com استیو بالمر می خواست کورتانا به عنوان یک بینگو عرضه شود

  در نهایت بازاریابی نیز درگیر شد و از کورتانا خواست شخصیت و شخصیتی داشته باشد. حس شوخ طبعی. آنها همچنین نام Alyx را به Cortana ترجیح دادند. دومی رمز داخلی بود که به پروژه داده شد و بر اساس هوش مصنوعی از جهان Halo بود. وقتی نام کورتانا فاش شد، طرفداران مایکروسافت خواستار عرضه آن با این نام شدند. بازاریابی که نمی‌خواست طرفداران وفادار خود را از بین ببرد، تسلیم شد و نام کورتانا را برکت داد.

  یک مانع نهایی بر سر راه آنها قرار داشت: تأیید مدیر عامل. استیو بالمر هنوز در آن زمان نمایش را اجرا می کرد، اما گذار به دوران ساتیا نادلا نزدیک بود. پاروچوری در مورد آنچه ممکن است دست کم گرفتن این دهه باشد، گفت: «بالمر طعم محصول ضعیفی داشت. به گفته پاروچوری، بالمر می‌خواست این دستیار دیجیتالی بیشتر با برند مایکروسافت باشد، و پیشنهاد کرد که آن را با نام موتور جستجوی مایکروسافت، Bing، Bingo بنامند.

  https://techbord.com استیو بالمر می‌خواست کورتانا به‌عنوان یکنوع بازی شبیه لوتو ارسال شود

  تیم بازی انتظار را انجام داد و خیلی زود بالمر بیرون آمد و نادلا وارد شد. نادلا، یکی از طرفداران بزرگ هوش مصنوعی، به طور کامل از این پروژه پشتیبانی کرد و به تیم اجازه داد تا محصول را به عنوان Cortana ارسال کند.

  بقیه، همانطور که می‌گویند، تاریخ است. کورتانا نتوانست تأثیر معنی‌داری در فضای دستیار مجازی بگذارد، و زمانی که مایکروسافت از ویندوزفون استفاده کرد، اکثر آنها می‌دانستند که ناپدید شدن آن در همه پلت‌فرم‌های تلفن همراه فقط مسئله زمان است.

  تصور کنید یک لحظه اگر مایکروسافت با یکی از دو نام دیگر رفته بود. Alyx تقریباً مطمئناً آمازون را ترغیب می کرد تا نام دیگری را برای دستیار مجازی الکسا خود انتخاب کند، و چه کسی می داند که آیا در این راه مورد توجه قرار می گرفت یا خیر. یکنوع بازی شبیه لوتو... خب احتمالاً این نیز انتخاب خوبی نبود.

خبرهای دیگر از مایکروسافت