خبر

 • تک بورد - از روز پنجشنبه ، GTA V را در Android از طریق Game Pass بازی کنید

  از روز پنجشنبه ، GTA V را در Android از طریق Game Pass بازی کنید
  28 روز و 16 ساعت قبل

  اگر تا به حال رویای سرقت اتوبوس را هنگام نشستن در اتوبوس سرگرم کرده اید ، به زودی می توانید این خیال را بدون رفتن به زندان برآورده کنید. به لطف مایکروسافت و ایکس باکس ، مشترکین Game Pass Ultimate می توانند به زودی هنگام رفت و آمد به محل کار ، GTA V را روی تلفن Android خود بازی کنند.

  بالا بردن Skyrim در مورد تعداد نسخه های مختلف پلتفرم سخت است ، اما GTA V به آن ضربه می بخشد. اخیراً فهمیدیم که امسال درگاهی PS5 و XSX را مشاهده خواهد کرد. گرچه هنوز روی سوییچ منتشر نشده است ، اما به نظر می رسد این دستگاه از همین هفته از طریق Xbox Game Pass Ultimate به دستگاه های Android می آید.

  این انگشت های شست شما سالها تمرین کرده اند. بگذارید ببینیم آنها چه کاری می توانند انجام دهند. به XboxGamePass ضربه بزنید و بیش از 50 بازی عالی با قابلیت لمس با Xbox Cloud Gaming (بتا) انجام دهید: https://t.co/9ioDNanjUB pic.twitter.com/OulYiRsQDs

  - Xbox (Xbox) 6 آوریل ، 2021

  Grand Theft Auto V در حال بازگشت به Xbox Game Pass است. مایکروسافت در ابتدا GTA V را در ژانویه 2020 به Game Pass اضافه کرد اما چند ماه بعد آن را حذف کرد تا جایی برای Red Dead Redemption 2 ایجاد شود. روز سه شنبه ، ایکس باکس اعلام کرد که از امروز پنجشنبه ، 8 آوریل دوباره در دسترس خواهد بود.

  < p> مایکروسافت پشتیبانی ابری را فعال کرده است ، بنابراین این بار مشترکین Game Pass Ultimate می توانند از آنجا که دستگاه اندرویدی خود را متوقف کرده اند ، جایی را که در آن متوقف شده اند ، انتخاب کنند. GTA Online برای بازی های ابری نیز فعال است. متأسفانه ، نسخه GTA V Game Pass شامل نسخه PC نمی شود. با این حال ، Zombie Army 4 اولین حضور خود را در Game Pass نیز در روز پنجشنبه انجام خواهد داد و شامل پشتیبانی از رایانه شخصی و ابری نیز می شود.

  مایکروسافت اشاره نکرد که آیا در هنگام بازی موبایل ، هر دو بازی دارای کنترل لمسی هستند یا خیر. پشتیبانی از لمس ویژگی نسبتاً جدیدتر xCloud است و باید توسط توسعه دهنده پیاده سازی شود. اولین بازی برای جلب حمایت Minecraft Dungeons بود. از آن زمان ، کنترل های لمسی به بازی های دیگر اضافه شده است ، از جمله Sea of ​​Thieves، Gears 5، Hellblade: Senua 'Sacrifice و حدود 50 بازی دیگر.

خبرهای دیگر از مایکروسافت