خبر

 • تک بورد - آخرین مسئله چاپ ویندوز 11 نیاز به دسترسی مدیر برای چاپ در سناریوهای خاص دارد

  آخرین مسئله چاپ ویندوز 11 نیاز به دسترسی مدیر برای چاپ در سناریوهای خاص دارد
  19 روز و 10 ساعت قبل

  ویندوز 11 از زمان راه اندازی به مسائل مربوط به سازگاری و عملکرد محدود نشده است. سیستم عامل همچنین چاپگرها را برای کاربران خانگی و شرکت ها تحت تأثیر قرار می دهد. جدیدترین عارضه چاپ ناشی از آخرین بازسازی مایکروسافت ، کاربران را ملزم می کند تا قبل از استفاده از چاپگر ، اطلاعات سرپرست را وارد کنند.

  مایکروسافت مشکل اخیر کشف شده را در صفحه مشکلات شناخته شده ویندوز 11 فاش کرد. این اشکال منجر به درخواست سریع اعتبار سرپرست می شود وقتی کاربران سعی می کنند در محیط هایی که سرور چاپ و سرویس گیرنده چاپ در مناطق زمانی مختلف قرار دارند چاپ کنند. در خانه چون محیطهای چاپ مورد بحث در شرکتها و سازمانها رایج تر است. با این وجود ، مشاغل کمی دچار سردرد خواهند شد زیرا این اشکال بر تعداد قابل توجهی از سرویس گیرندگان و سیستم عامل های سرور تأثیر می گذارد.

  در اواخر اکتبر ، راه حلی برای مسئله چاپ اعتبارنامه سرپرست در دسترس خواهد بود. این تنها مشکل مربوط به چاپگر نیست که در هفته های اخیر کشف شده است. گزارش شده است که چاپگرهای برادر که از طریق اتصال USB در ویندوز 11 وصل شده اند نیز درست کار نمی کنند.

  https://techbord .com آخرین مشکل چاپ ویندوز 11 نیاز به دسترسی سرپرست برای چاپ در سناریوهای خاص

  سه مشکل دیگر در چاپ دارد که به طور رسمی شناخته شده اند و هنوز حل نشده اند. نصب پرینترها در صورت تلاش بر روی برخی از اتصالات شبکه ممکن است با شکست مواجه شود ، ویژگی های چاپ سفارشی ممکن است به درستی برای سرویس گیرندگان سرور ارائه نشود و نصب چاپگرها از طریق پروتکل چاپ اینترنتی (IPP) ممکن است ناموفق باشد.

  به سمت روشن؛ حداقل ویژگی اسکن همچنان کار می کند-مگر اینکه ، البته ، از برخی از دستگاه های همه کاره Canon استفاده کنید.

  جدا از اشکالات فوق ، مشکلاتی که مایکروسافت آنها را برطرف کرده و به روز رسانی آنها را منتشر کرده است. مشکلات سازگاری با نرم افزارهای شبکه Intel Killer و SmartByte هستند. با این حال ، کاربران ویندوز 11 که در برنامه Insiders شرکت می کردند ، قبلاً راهکاری را دریافت کرده اند.

  یکی دیگر از اشکالات قابل توجه ویندوز 11 باعث می شود برنامه ها از برخی نویسه های غیر ASCII در کلیدهای رجیستری خود باز نشوند. با این وجود هنوز اطلاعاتی در مورد به روز رسانی وجود ندارد ، زیرا مایکروسافت هنوز در حال بررسی این موضوع خاص است.

خبرهای دیگر از مایکروسافت