خبر

 • تک بورد - آخرین به روزرسانی ویندوز 10 باعث خرابی BSOD می شود

  آخرین به روزرسانی ویندوز 10 باعث خرابی BSOD می شود
  چند ثانیه قبل

  Facepalm: این روزها این مسئله وجود ندارد که آیا به روزرسانی ویندوز سیستم برخی از کاربران را برطرف می کند - که این یک سیستم داده شده است - یا اینکه چقدر تحت تأثیر آنها قرار گرفته است. مشکلاتی که توسط دیروز Patch Tuesday ارائه شده بسیار جدی است: این باعث ایجاد خطاهای Blue Screen of Death هنگام تلاش برای چاپ چیزی می شود.

  همانطور که توسط ویندوز جدید گزارش شده است ، ویندوز 10 KB5000802 (مارس 2021) یک به روز رسانی امنیتی خودکار است ، به این معنی که برخی از کاربران انتخاب نمی کنند که آن را بارگیری یا نصب کنند و BSOD را به خطر بیندازند. این مشکل همچنین در بروزرسانی KB5000808 برای کسانی که از نسخه های ویندوز 10 2004 و 20H2 استفاده می کنند وجود دارد.

  یکی از خوانندگان نشریه گفت که این به روزرسانی باعث می شود صفحه آبی مرگ هر زمان که شخصی در سازمان آنها باشد ، خراب شود. از چاپگرها استفاده می کند.

  "به نظر می رسد این به روزرسانی هنگام چاپ در درایورهای چاپگر Kyocera Universal Print باعث صفحه های آبی می شود. از قبل حداقل 20 مورد تایید شده از 4 مشتری مختلف داشته اید و فقط یک ساعت گذشته است روز. "

   https://techbord.com آخرین به روزرسانی ویندوز 10 باعث خرابی BSOD می شود بروزرسانی و امنیت> Windows Update) و سپس مکث کردن تمام به روزرسانی ها تا رفع مشکل مایکروسافت است.

  تصویر مرکز: Shevchenko Evgenii

خبرهای دیگر از مایکروسافت