خبر

 • تک بورد - آخرین به روزرسانی ویندوز 10 ابزار Alt-Tab را برای برخی از کاربران خراب می کند

  آخرین به روزرسانی ویندوز 10 ابزار Alt-Tab را برای برخی از کاربران خراب می کند
  8 روز و 20 ساعت قبل

  Facepalm: در این مرحله ، غیر معمول خواهد بود اگر یک به روز رسانی ویندوز 10 برای برخی از کاربران یک یا دو ویژگی را متوقف نکند. شدت مشکلات متفاوت است ، اما آخرین اشکال ارائه شده توسط مایکروسافت مطمئناً آزاردهنده است: عملکرد Alt-Tab را خراب می کند.

  Windows آخرین گزارش ها حاکی از آن است که برخی از افرادی که پیش نمایش Windows 10 جولای 2021 (KB5004296) و بروزرسانی اوت 2021 (KB5005033) را بارگیری کرده اند ، توانایی خود را برای استفاده از ویژگی مفید Alt-Tab ناپدید کرده اند.

  Alt-Tab ، همانطور که همه می دانیم ، به کاربران امکان می دهد با نگه داشتن کلید Alt و انتخاب یکی از آنها با Tab ، بین برنامه ها و پنجره های باز شده پرش کنند. با رهاسازی Alt ، به صفحه برجسته شده می روید. اکثر مردم روزانه از این تابع استفاده می کنند ، و در صورت خرابی برنامه یا بازی بسیار مفید است.

  متأسفانه برای برخی از کسانی که به روزرسانی های مورد نظر را نصب کرده اند ، Alt-Tab دیگر کار نمی کند. یکی از کاربران نوشت که استفاده از آن برای تغییر بازی در حالت تمام صفحه یک صفحه سیاه را به ارمغان می آورد و آنها نمی توانند به بازی بازگردند.

  "علاوه بر این ، ویندوز 10 تحت این به روز رسانی گاهی Alt-Tabs را از بازی تمام صفحه بلافاصله پس از راه اندازی بازی از Steam. اساساً ، بازی تمام صفحه اکنون در نوار وظیفه من به حداقل می رسد. اگر سعی می کنم بازی را کلیک کنم تا به حالت تمام صفحه آن بروم ، Win10 بلافاصله alt-tabs را از حالت تمام صفحه باز می کند و دوباره به حالت اول بر می گردم. ”

  راه هایی برای رفع مشکل وجود دارد. اولین روش معمول حذف نصب به روزرسانی ها است ، اما راه حل ساده تری نیز وجود دارد: به نظر می رسد مشکل به نحوی به خوراک "اخبار و علایق" مربوط می شود. به سادگی با کلیک راست در هر نقطه از نوار وظیفه ، این ویژگی را خاموش کنید ، به منوی "اخبار و علایق" بروید و "خاموش کردن" را انتخاب کنید. ویجت ناپدید می شود-نه خیلی ها آن را از دست خواهند داد-و Alt-Tab باید کار کند دوباره.

خبرهای دیگر از مایکروسافت