Dr Disrespect نمیداند چرا توئیچ (Twitch) اکانت او را مسدود کرده است

Dr Disrespect یکی از بزرگترین راهپیمایان اطراف است. سه ماه پیش او یک توافق منحصر به فرد با توئیچ (Twitch) به خاطر ثروت تغییر زندگی امضا کرد. اما اکنون، حساب وی پاک شده است و کاملاً پاک و سی هزار مشترک وی بازپرداخت شده است.

به نظر می رسد که او ممنوع شده است، اما به طرز عجیب و غریب، توئیچ (Twitch) این مسئله را تأیید نمی کند، بنابراین ما با خوش بینی اکنون فعلاً آن را به حالت تعلیق خواهیم خواند. بیانیه رسمی توئیچ (Twitch) چنین است، همانطور که در روال کار ما است، وقتی مدارکی را ارائه دهیم که شخصی دستورالعمل های انجمن یا شرایط خدمات ما را نقض کرده است، اقدامات مناسب را انجام می دهیم. این موارد در مورد کلیه برنامه نویسان صرفنظر از وضعیت یا برجستگی در جامعه اعمال می شود.

نادیده گرفتن زمان تعلیق وی دشوار می باشد. در روزهای گذشته، اتهامات تکان دهنده ای علیه تعدادی از جریان دهندگان را افشا کرده است و توئیچ (Twitch) اعلام کرد که ممنوعیت دائم جریان دهندگان برای آزار و اذیت جنسی و تجاوز را آغاز می کند.

تا همین اواخر، Dr Disrespect خودش خیلی ساکت بود. (در چند دقیقه آخر جریان؟) به نظر می رسید که او قبل از عصبانیتش، پیامی را دریافت کرده و ساکت شد: (من از همه کسانی که امروز را تماشا می کنند قدردانی می کنم،

ما می توانیم از این باشگاه قهرمانان عبور کنیم، من می دانم که این یک زندگی عجیب و غریب است، ما این کار را خواهیم کرد)

مسلماً، این وداع خوش بینانه نیست. همسر Dr Disrespect، خانم Assassin، اندکی پس از آن پیامی را در اینستاگرام خود منتشر کرد. وی گفت: (ریختن عشق، پشتیبانی، قدرت و مهربانی از این عرصه بسیار زیاد بوده است. همه شما قلب من را پر کرده اید و من نمی توانم به اندازه کافی از شما تشکر کنم هیچ کس بهتر از CC نیست. شما بچه ها شگفت انگیز هستید! خیلی به همه شما عشق می ورزید.)

تیم تات مان (Tat Man)، یکی از دوستان Dr Disrespect، در توئیتی اظهار داشت: (سیستم ممنوعیت توئیچ (Twitch) در همه جا بسیار خوب می باشد، بنابراین ما صبر خواهیم کرد و خواهیم دید که با Doc چه می گذرد و باید منتظر یک بیانیه رسمی باشید. چون کسی صحبتی نکرده است، او ادامه داد تا بگوید که Dr Disrespect به نظر نمی رسید دقیقاً چه می داند، و با توئیچ (Twitch) صحبت کرده است تا بفهمد چه اتفاقی افتاده است.)

 به نظر می رسد Dr Disrespect به سرعت پاسخی دریافت نکرده است، زیرا او مدتی بعد صدای فوق را توییت کرد. توجه داشته باشید که دلیل خاص مانع از دانستن دلیل تقریبی ممنوعیت او نمی شود، این احتمال بیشتر از این است که با رفتار او مشکلی نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *