techbord.com چگونه Google Meet را از نوار کناری Gmail پنهان کنیم

آیا از بخش Google Meet که دقیقا زیر پوشه های خود در Gmail می باشد خوشتان نمی آید، اکنون می توانید آن را خاموش کنید. دیروز گوگل شروع به افزودن تنظیماتی کرد که Meet را پنهان می کند. هنوز همه کاربران به این گزینه دسترسی ندارد ولی تا دو هفته دیگر دسترسی برای همه امکان پذیر خواهد بود.

بخش کوچکی که نسبتاً محبوب است، اما برخی از کاربران آن را دوست ندارند اگر می خواهید بدانید که چگونه آن را خاموش کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

در ماه آوریل، Google برنامه Meet خود را در دسترس عموم قرار داد. برنامه کنفرانس ویدیویی، که در سال 2017 راه اندازی شد، پیش از این فقط به عنوان یک گزینه جایگزین برای کسب و کار Google Hangouts  در دسترس کاربران G Suite بود.

هنگامی که غول جستجو Meet را گسترده تر کرد، نسخه وب را در Gmail اضافه کرد. می توانید آن را در پایین ستون کناری پیدا کنید. این گروه شامل پیوندهایی برای شروع یا پیوستن به یک جلسه می باشد.

با این حال، علاوه بر این همه کاربران برنامه  Meet را دوست ندارند. اگر از پوشه ها بسیاری استفاده می کنید، برنامه Meet فضای قابل مشاهده لیست را می گیرد و همچنین فضای لیست  را کوتاه می کند. دیگران آن را دوست ندارند زیرا یا از کنفرانس ویدیویی استفاده نمی کنند و یا یک راه حل جایگزین برای ملاقات (Meet) دارند.

به دلیل بازخورد منفی،  Google توانایی مخفی کردن Meet را از برنامه وب Gmail که از چهارشنبه اضافه کرده و شروع به کار کرده است. غیرفعال کردن ملاقات بسیار آسان است، همان مسیری که گپ را خاموش می کند انجام  دهید.

بر روی تنظیمات (نماد چرخ دنده) در سمت راست بالای هر صفحه Gmail کلیک کنید. در منوی کشویی، تنظیمات را انتخاب کنید. در صفحه تنظیمات عنوان گپ و ملاقات را پیدا کنید. بر روی آن گزینه کلیک کنید، و ضربات خود را برای برنامه های چت و ملاقات مشاهده خواهید کرد. از طرف دیگر، اگر در حال حاضر به حساب خود وارد شده اید، می توانید به سادگی روی گزینه اینجا (Click here) کلیک کنید تا به قسمت مربوطه وارد شوید.

اگر این تنظیمات را نمی بینید، صبور باشید. گوگل اعلام کرد که این برنامه را به تدریج در دو هفته آینده در همه حساب ها اجرا خواهد کرد. اینکه چرا این تنظیم را در وهله اول لحاظ نکرده است، احتمالاً می خواسته ببیند آیا می تواند از فشار کار در خانه سودی نصیبش می شود یا خیر.

چگونه Google Meet را از نوار کناری Gmail پنهان کنیم
internet/چگونه-google-meet-را-از-نوار-کناری-gmail-پنهان-کنیم

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.