واحد جنایی جعل و تقلب در آمازون (Amazon) قصد دارد کلاهبرداران را به عدالت برساند

در تجارت الکترونیکی، اعتماد مصرف کننده همه چیز است. پس از نقض این اعتماد، اغلب برقراری مجدد غیرممکن است. آمازون به جای اینکه در آن جاده پر پیچ و خم قرار بگیرد، آمازون دوست دارد از جعل و فروش لیست محصولات خود در بازار، از این امر جلوگیری کند. این یک دنیای غیر کامل است، و اما گاهی اوقات، بازیگران بد از موج اول دفاع فرو می روند. اینجاست که واحد جدید آمازون به مرحله اجرا در می آید

اعتماد مصرف کننده همه چیز است، به خصوص در تجارت الکترونیکی می باشد. آمازون در حال مبارزه با جعل کنندگان می باشد، با ایجاد یک بخش جدید که هدف آن فروشندگی کالاهای جعلی به عدالت بسپارد، به سطح بعدی رسیدیم.

غول تجارت الکترونیکی قبلاً دارای یک بخش کلاهبرداری قوی بود، که در بسیاری از موارد، می تواند لیست های بد مشکوک و فروشنده گان بد ادعا را مسدود کند، قبل از اینکه حتی بتوانند یک کالای واحد را برای فروش ارسال کنند.

 سال گذشته، با به کار گرفتن شرکت Project Zero رویکردی سه جانبه برای کند کردن جعل محصولات خود انجام داد.

حتی با وجود این همه اقدامات پیشگیرانه، جعلی ها گاه به گاه به نتیجه می رسند.

techbord.com واحد جنایی جعل و تقلب در آمازون (Amazon) قصد دارد کلاهبرداران را به عدالت برساند

واحد جنایات جعل و تقلب اخیراً تیمی متشکل از محققان باتجربه، دادستان سابق و تحلیلگران دادهای فدرال تشکیل شده است، که وظیفه تحقیق در مورد مواردی را دارد که فروشندگان در آن موفق به عبور از اولین موج دفاعی آمازون می شوند برعهده دارند. اعضای کارگروه به امید شناسایی هویت واقعی جعلی، به داده های آمازون دسترسی خواهند داشت، اطلاعات را از پردازنده های پرداخت و اهرم دارایی ها دریافت می کنند.

آمازون با کمک نیروهای اجرای قانون توانست این فروشندگان بد را از طریق دادرسی مدنی به عدالت برساند. به ما گفته شده، اعضای بخش نیز در صورت استفاده، در تحقیقات مشترک و مستقل مستقیماً با مارکها همکاری خواهند کرد.

دارمش مهتا (Dharmesh Mehta)، مدیر ارشد اعتماد مشتری و پشتیبانی شریک در آمازون گفت: در اغلب اوقات طبق قانون، با توجه به جعلی که انجام داده اند بدون در نظر گرفتن مکان فروش باید پاسخگو باشند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *