نمی دانید چه کسی شما تماس می گیرد؟ برنامه تلفن گوگل (Google Phone) به زودی به شما اطلاع می دهد

بسیاری از مردم این روزها حتی به تماسهای دریافتی از شماره هایی که آنها را نمی شناسند، پاسخ نمی دهند، اما به دانستن چه کسی تماس می گیرد و چه دلیلی به شما کمک می کند. با تشکر از ویژگی آینده به نام Verified Calls در برنامه تلفن Google برای اندروید (Android)، به زودی می دانید که چرا مشاغل سعی می کنند قبل از پاسخگویی با شما تماس بگیرند

پلیس اندروید (Android) یک صفحه پشتیبانی Google را توضیح داد که نحوه عملکرد تماس های تأیید شده را توضیح می دهد. برای اینکه در این برنامه شریک باشید، مشاغل باید شماره تلفن خود، تعداد فرد مورد نظر و دلیل تماس مانند برنامه ریزی نصب و راه اندازی اینترنت یا زمان تحویل غذا را با Google به اشتراک بگذارند. قبل از ارسال اطلاعات به برنامه تلفن Google شما، در یک سرور اختصاصی Verified Calls ذخیره می شود.

techbord.com نمی دانید چه کسی شما تماس می گیرد؟ برنامه تلفن گوگل (Google Phone) به زودی به شما اطلاع می دهد

هنگامی که شغلی با شما تماس می گیرد، دستگاه شما اطلاعات تماس ورودی را در برابر داده های ذخیره شده بررسی می کند. اگر یک مسابقه وجود داشته باشد، برنامه یک پیام تماس تصدیق شده به همراه نام تجارت، آرم و دلیل تماس را نشان خواهد داد. گوگل می گوید که پس از پایان تماس، شماره تلفن و دلیل تماس شما در عرض چند دقیقه از سرورهای آن حذف می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *