techbord.com مدیر اجرایی T-Mobile گفت: دلیل قطع شبکه حمله DDoS نبوده است

مدارهای فیبر شکست خورده به عنوان ریشه مشکل مشخص شد. شما ممکن است متوجه شده باشید که همه شبکه های اینترنت اعتراضات در مورد اینکه ایالات متحده روز دوشنبه تحت حمله سایبری از یک کشور خارجی قرار گرفته است، باعث شده است که تمام زیرساخت های تلفن همراه ما از بین برود.

روز دوشنبه ، رسانه های اجتماعی با گزارش های غیرقابل اثبات مبنی بر اینکه ایالات متحده از یک DDoS در مقیاس بزرگ رنج می برد، وارد یک مرکز مهم شدند. که کلیه ارائه دهندگان خدمات اصلی سلول را حدود 10 ساعت فلج کردند. برخی گزارش ها حتی ادعا می کردند سیستم عامل هایی مانند اینستاگرام (Instagram)، فیسبوک (Facebook) و سایرین نیز مورد حمله قرار گرفته اند. همانطور که معلوم است، فقط  T-Mobile  بود که تحت تأثیر قرار گرفت و این یک انکار توزیع شده از حمله سرویس نبود بلکه قطع برق باعث قطع شبکه شده بود.

روز سه‌شنبه، نویل ری (Neville Ray)، رئیس فناوری T-Mobile توضیح داد که این مشکل به وجود آمده به دلیل سقوط  یک مدار فیبر شخص ثالث اجاره شده در قسمت جنوب شرقی کشور بوده است. این یک اتفاق شایع در شبکه های تلفن همراه است که شرکت ها برای جلوگیری از وقفه، افزونگی هایی را ایجاد می کند. با این حال، این بار نسخه پشتیبان تهیه T-Mobile نیز شکست خورده است.

(همه ارائه دهندگان عمده تلفن همراه در سراسر ایالات متحده در حال حاضر از قطع عمده رنج می برند.)

ری (Ray) گفت: این افزونگی ما را شکست داد و در یک وضعیت اضافه بار که توسط عوامل دیگر به وجود آمده بود قرار داد. این اضافه بار منجر به طوفان ترافیکی در IP  شد که از جنوب شرقی پخش می شد تا مشکلات ظرفیت قابل توجهی را در هسته اصلی IMS IP  چند رسانه ای زیر سیستم شبکه ای که از تماس هایVoLTE  پشتیبانی می کند ایجاد کند. با این حال، این بار نسخه پشتیبان تهیه    Mobile T- نیز شکست خورد.

در حالی که برخی از مشتریان از شرکتهای مخابراتی دیگر نیز خاموشی را گزارش می کردند، این ارائه دهندگان گفته اند که سیستم های آنها وجود داشته  و عملکردی داشته اند.

(ایالات متحده آمریکا در حال حاضر تحت حمله اصلی DDoS قرار دارد.)

در روز دوشنبه، اندکی پس از شروع قطع برق، متیو پرنس (Matthew Prince) مدیرعامل Cloudflare، این مشکل را ناشی از انکار توزیع حملات خدمات عنوان کرد و  T-Mobileرا دلیل وقفه های این اختلال عنوان کرد. وی به این موضوع نپرداخت که چرا مشتریان سایر شرکت های حمل کننده نیز دچار مشکل شده اند.

Verizon بعداً توضیح داد كه فقط هنگامی كه كاربران آن در تلاش برای دستیابی به مشتریان T-Mobile بودند، مشكلات را تجربه می كردند.

سخنگوی Verizon به CNN Business گفت: شبکه Verizon عملکرد خوبی دارد. ما می دانیم که شرکت مخابراتی دیگر، مشکلی درشبکه دارد. به صورتی که کاربر در تماس با  و از آن شرکت مخابراتی ممکن است یک پیام خطا دریافت کند. ما می دانیم Downdetector  به غلط مشکلات شبکه Verizon را گزارش می کند.

قطع برق حوالی ظهر روز دوشنبه در اقیانوس آرام آغاز شد و در 10 شبPDT T-Mobile  گزارش داد که این مشکل را برطرف کرده و از وقفه در سرویس عذرخواهی کرده است.

مدیر اجرایی T-Mobile گفت: دلیل قطع شبکه حمله DDoS نبوده است
internet/مدیر-اجرایی-t-mobile-گفت-دلیل-قطع-شبکه-حمله-ddos-نبوده-است

آخرین مطالب سایت
techbord.com گره فرایند 1 آلفای میکرون بهبود چشمگیری در تراکم و عملکرد DRAM ارائه می دهد
techbord.com Tomb Raider و Skull Island در حال دریافت اقتباس های انیمیشن از Netflix هستند
techbord.com نهاد ناظر اتحادیه اروپا خواستار تحقیق در مورد مسئله دائمی نرمافزار Joy-Con است
techbord.com لیست کامل گزینه های جایگزین برای همه محصولات Google
techbord.com آخرین زنگ ویدئویی Ring's کوچکترین و مقرون به صرفه ترین در حال حاضر است
techbord.com کارل پی ، بنیانگذار وان پلاس ، استارت آپ فناوری را با نام Nothing راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.