فیسبوک ((Facebook به شما اطلاع می دهد که آیا می خواهید اخبار منسوخ را به اشتراک بگذارید

فیسبوک در پی راه‌اندازی یک ویژگی جدید که به منظور کمک به افراد در تصمیم گیری آگاهانه تر درباره اطلاعاتی که با خانواده و دوستان به اشتراک می گذارد، منجر به پیگیری توییتر شده است. مانند ویژگی توییتر، کاربران فیسبوک می توانند اعلان را لغو کنند و در صورت انتخاب یک لینک، آنها را به اشتراک بگذارند.

روز پنج شنبه، غول رسانه های اجتماعی اعلام كردند كه در حال شروع به كار كردن یك سیستم اطلاع رسانی می باشند كه به محض انتشار مقاله ای كه بیش از 90 روز از آن گذشته است را به مردم هشدار می دهد.

جان هگمن (John Hegeman)، مدیر تبلیغات و اخبار در فیسبوک، گفت تحقیقات داخلی در طی چند ماه گذشته نشان داده است که به موقع بودن یک مقاله هنگام کمک به افراد برای تعیین چه چیزی را بخوانند، اعتماد کنند و به اشتراک بگذارند مهم می باشد.

techbord.com فیسبوک ((Facebook  به شما اطلاع می دهد که آیا می خواهید اخبار منسوخ را به اشتراک بگذارید

بنا بر گزارش ها، ناشران همچنین از انتشار داستان های قدیمی تر در رسانه های اجتماعی به عنوان فعلی ابراز نگرانی کرده اند، که می تواند وضعیت غلط وقایع جاری را نادرست جلوه دهد. فیس بوک گفت، برخی ناشران حتی امور را به دست خودشان گرفته اند، با برچسب گذاری برجسته داستان های قدیمی تر به منظور جلوگیری از وجود آنها به روشی گمراه کننده استفاده می شود.

در اوایل این ماه توییتر عملکردی تقریباً مشابه را برای Android اعلام کرد که یک اعلان تولید خواهد کرد و از شما سؤال می کند قبل از ارسال آن مقاله را بخوانید یا نه. براساس توئیتر، این اعلان هنگامی ایجاد می شود که هنوز پیوند را از طریق توییتر باز نکرده اید، نه از طریق نرم افزارهای دیگر.

به نظر می رسد که هر دو موضوع می توانند با استفاده از یک لحظه بررسی تاریخ مقاله قبل از خواندن آن، در سمت کاربر نهایی حل شوند. تاریخ انتشار تقریباً به صورت جهانی در بالای یک قطعه درست در زیر عنوان یا خاموش به طرف بسته به چیدمان سایت ذکر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *