سریال کبری کای (Cobra Kai) از یوتیوب (YouTube)، به نتفلیکس (Netflix) منتقل می شود

Netflix حق پخش جریان برای سر و صدا کردن Cobra Kai را از YouTube بدست آورده است و اواخر امسال میزبان دو فصل اول این سریال بر روی سکوی خود خواهد بود. کبرا کای (Cobra Kai) ادامه کار سه گانه Karate Kid فیلمهای دهه 1980 می باشد

نتفلیکس (Netflix) بهترین سریال های برتر YouTube را به خود اختصاص می دهد، احیای حق رای دادن به همان اندازه محبوب است که بچه کاراته باز (Karate Kid) معرف است، تقریباً همیشه دستورالعمل است اما به نوعی فاجعه، تولید کنندگان اجرایی جان هورویتز (John Horowitz)، جاش هالد (Josh Heald) و هایدن شولسبرگ (Hayden Schlossberg) همه شانس را نادیده گرفتند. این سریال در نسخه اصلی صادق است و تعداد زیادی از پرش به طرفداران دیهارد در حالی که با موفقیت مدیریت می شوند قادر به معرفی چندین شخصیت جدید بدون احساس اجبار می باشد. با هر شانس، نتفلیکس (Netflix) قادر خواهد بود این سریال را برای سالهای بعدی ادامه دهد.

Netflix حق پخش جریان برای سر و صدا کردن Cobra Kai را از YouTube بدست آورده است و اواخر امسال میزبان دو فصل اول این سریال بر روی سکوی خود خواهد بود. کبرا کای (Cobra Kai) ادامه کار سه گانه Karate Kid فیلمهای دهه 1980 می باشد. این فیلم تقریباً 35 سال پس از وقایع در فیلم اول اتفاق می افتد و بیشتر بازیگران اصلی از جمله رالف مکشیو (Ralph Macchio)، ویلیام زابکا (William Zabka) و دانیل لاروسو (Daniel LaRusso) و جانی لارنس (Johnny Lawrence) را بازی می کند.

فصل اول سریال های وب با استقبال خوبی روبرو شد که 100 درصد امتیاز را در مورد Rotten Tom را بدست آورد. اولین قسمت از فصل اول از زمان حضور در ماه مه 2018 در یوتیوب، نزدیک به 87 میلیون بازدید را به خود جلب کرده است.

شرکت تابعه گوگل فصل دو را در آوریل 2019 راه اندازی کرد و برای یک فصل سوم سبز شد. اما پس از آن، یوتیوب چرخ دنده ها را تغییر داد و تصمیم گرفت از تجارت نمایش اسکریپت شده خارج شود. طبق گزارش ها، هولو (Hulu) متعلق به دیزنی (Disney) در مورد انتخاب این سریال ابراز علاقه کرد اما در نهایت نتفلیکس (Netflix) این حقوق را به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *