techbord.com توییتر (Twitter) بیش از 30000 حساب که تبلیغ چینی، روسی و ترکیه را پخش می کردند را حذف نموده است

اولین بار نیست که حسابهای مرتبط با دولت حذف می شود توییتر  32242 اکانت کشف شده را که مربوط به عملیات دولتی است حذف کرده است. اکثریت قریب به اتفاق اینها از چین ناشی می شدند، اگرچه حساب های روسیه و ترکیه نیز ممنوع شده اند

این شرکت نوشت، که 23750 حساب که بخشی از شبکه هسته ای بسیار مشغول که در چین مستقر بوده اند را حذف کرده است. بیشتر این توییت ها به زبان های چینی بوده است، و تبلیغات حزب کمونیست چین (CCP) و روایت های فریبنده در مورد پویایی سیاسی در هنگ کنگ بوده است.

علاوه بر این حسابها، 150000 حساب تقویت کننده دیگر وجود داشتند که برای پخش محتوا در بیشتر کاربران استفاده می شدند. توییتر اعلام کرد که این موارد را حذف نکرد، زیرا تعداد دنبال کننده کمی دارند.

توییتر معتقد است که حساب های حذف شده به 936 حساب ممنوع وصل شده اند در آگوست 2019 به دلیل تلاش برای کاشت اختلافات سیاسی در هنگ کنگ اعلام شده اند. آنها همچنین حدود 200000 از حسابهای تقویت کننده در اطراف استفاده کرده اند.

توئیتر گفت، روسیه، هیچ عجیب و غریبی از این نوع تاکتیک ها ندارد، با 1152 حساب ممنوعه مرتبط با جریان سیاسی، یک رسانه رسانه ای تحت حمایت دولت که دوست دارد حزب روسیه یونایتد را تبلیغ کند و به مخالفان سیاسی حمله کند، مرتبط شد. این کاربران همچنین کاربران محلی روسی زبان را هدف قرار داد.

روسیه، با این نوع تاکتیک ها اصلا غریبه نیست، با 1152 اکانت ممنوعه مرتبط با جریان سیاسی، یک رسانه ای بدون پشتوانه که دوست دارد حزب روسیه متحد را تبلیغ کند و به مخالفان سیاسی حمله کند، مرتبط شده است. این کاربران همچنین کاربران محلی روسی زبان را هدف قرار داد.

سرانجام، 7340 حساب کاربری با هدف کاربران داخلی در ترکیه حذف شد. اینها برای پخش پیامهای پشتیبانی از حزب عدالت و توسعه با استفاده از جناح جوانان حزب سیاسی و همچنین ابرازعقاید مطلوب برای رئیس جمهور اردوغان، مورد استفاده قرار گرفته اند.

اهداف مربوط به هک کردن حسابها به خطر افتاده (از ترکیه) و تلاشهای تصاحب توسط بازیگران ایالتی که در بالا مشخص شده، تکرار شده است. توییتر گفت: یک شبکه گسترده تر نیز برای فعالیت های تجاری مانند اسپم های رمزنگاری شده با هم استفاده شده است.

توییتر اعلام کرده است، که در ضمن پیشبرد درک عمومی از این موضوعات و همچنان در تلاش برای (حذف بازیگران بد ایمنی) از شبکه خود ادامه خواهد داد

توییتر (Twitter) بیش از 30000 حساب که تبلیغ چینی، روسی و ترکیه را پخش می کردند را حذف نموده است
internet/توییتر-بیش-از-30000-حساب-که-تبلیغ-چینی-روسی-و-ترکیه-را-پخش-م

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
techbord.com اولین پچ مهم Cyberpunk 2077 در همه سیستم عامل ها راه اندازی می شود
techbord.com اینتل می گوید که می تواند مشکلات 7 نانومتری خود را برطرف کند و برخی از تولیدات را به کارخانه های خارجی برون سپاری می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.