techbord.com برنامه جدید پیش بینی فیسبوک (Facebook) به شما امکان می دهد پیش بینی هایی را انجام و درباره آنها استدلال کنید

فیسبوک این هفته یک برنامه آزمایشی به نام Forecast را اعلام کرد که بر پیش بینی های جمعیتی متمرکز می شود. پیش بینی (Forecast) به شرکت کنندگان امکان می دهد سؤالاتی در مورد آینده مطرح کنند، پیشگویی کنید و درباره موضوع مورد بحث با دیگران بحث کنند

نظر برنامه چیست؟ آیا فیسبوک به سادگی به دنبال راه دیگری برای جمع کردن افراد همفکر می باشد؟ آیا این شرکت در این مواقع نامشخص سعی دارد تا درخشش امید را به کاربران ارائه دهد؟ یا آیا آنها واقعاً گلدان را در آب و هوایی که در حال حاضر بی ثبات قرار دارد، تکان می دهند؟

گفتگوها به انجمن دعوت شده محدود خواهد شد، اعضاء با استفاده از نسخه iOS برنامه در ایالات متحده و کانادا خواهد بود، گرچه تمام محتوا در وب سایت Forecast در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و در سایر سیستم عامل ها به اشتراک گذاشته می شود.

اهداف فیسبوک (Facebook) در اینجا کاملاً واضح نیست و ظاهراً شرکت به همان اندازه در اطلاعیه خود اعتراف کرده است. رهبر محصول، ربکا کوسنیک (Rebecca Kossnick) موارد زیر را در مورد پیش بینی می گوید،

(مردم به طور فزاینده ای در جستجوی اطلاعات هستند، به آنها کمک کنید تا درک کنند که جهان ممکن است به نظر برسد شبیه فردا، ماه آینده و فراتر از آن باشد. ما بر این باوریم که جامعه ای که پیرامون پیش بینی ها ساخته شده است، نه تنها راه خوبی برای پوشش سطح خرد جمعی است، بلکه ممکن است به ترغیب گفتگوهای آنلاین سالمتر در طیف گسترده ای از موضوعات نیز کمک کند.)

اما آیا واقعا مسئله این است؟ با توجه به اینکه چقدر در مورد رسانه های اجتماعی به عنوان یک بستر گسترش اطلاعات نادرست در این اواخر شنیده ایم، آیا این ایده خوبی است که افراد بتوانند پیش بینی های غیرمترقبه ای ایجاد کنند و دیگران را به بحث و گفتگو دعوت کنند؟

برنامه جدید پیش بینی فیسبوک (Facebook) به شما امکان می دهد پیش بینی هایی را انجام و درباره آنها استدلال کنید

کوسنیک (Kosnick) با تأکید مجدد اینکه Forecast هنوز در مراحل اولیه خود است، افزود: فیسبوک هنوز در تلاش است تا این تجربه را صیقل دهد و کیفیت و ارزش پیش بینی های خود را درک کند.

از افراد جامعه بهداشت، پژوهش و دانشگاه دعوت شده است تا درباره پیش بینی های مربوط به بیماری همه گیر Covid-19 و تأثیر آن بر جهان به طور کلی صحبت کنند. در صورت علاقه، از شما خواسته می شود تا به گروه فیسبوک آزمایش کنندگان بتا پیش بینی شده دسترسی پیدا کنید، جایی که می توانید به امید انتخاب شدن برای شرکت در لیست منتظر بمانید.

برنامه جدید پیش بینی فیسبوک (Facebook) به شما امکان می دهد پیش بینی هایی را انجام و درباره آنها استدلال کنید
internet/برنامه-جدید-پیش-بینی-فیسبوک-facebook-به-شما-امکان-می-دهد-پیش

آخرین مطالب سایت
techbord.com Verizon دسترسی 5G را به مشتریان پیش پرداخت با شروع از 75 دلار در ماه آغاز می کند
techbord.com اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.