استفاده از فیلم های 15 ثانیه ای چند قسمتی توسط یوتیوب (YouTube) برای مبارزه با تیک توک (TikTok)

YouTube سکوی برجسته برای اشتراک گذاری ویدیو سنتی است، اما واقعاً به به معنای موفقیت در یک سبک فیلم نمی تواند نتایج مشابهی را در دیگری تضمین کند. YouTube دارای یک پایگاه کاربر گسترده و یک ماشین بازاریابی جامد در پشت آن می باشد، اما در نهایت، این به پایان خواهد رسید که کاربران تصمیم بگیرند که تا چه حد می توان ویدیوی با فرم کوتاه را روی سکو قرار داد

YouTube راضی نیست که اجازه دهد تیک توک (TikTok) با سهم بالای از بازار فیلم های کوتاه مدت را به خود اختصاص دهد.

شرکت تابعه گوگل (Google) این هفته اعلام کرد که در حال آزمایش ویژگی جدید ویدیوی چند بخشی با گروهی از سازندگان می باشد. افرادی که به ویژگی جدید دسترسی دارند، گزینه ایجاد ویدیوی جدید را در جریان بارگذاری تلفن همراه مشاهده می کنند. برای گرفتن اولین کلیپ، روی دکمه ضبط ضربه بزنید یا نگه دارید. اگر می خواهید بیشتر به مجموعه خود اضافه کنید، کافی است حداکثر 15 ثانیه نگه دارید و در صورت لزوم تکرار کنید.

techbord.com استفاده از فیلم های  15 ثانیه ای چند قسمتی توسط یوتیوب (YouTube) برای مبارزه با تیک توک (TikTok)

یوتیوب (YouTube) اعلام کرده است که این آزمایش را با گروه کوچکی از کاربران در سیستم عامل های Android و iOS انجام می دهد و با پیشرفت در این آزمایش بازخورد خود را جمع می کند. احتمالاً اگر همه چیز خوب پیش برود، این ویژگی در مقیاس بزرگتر به نمایش در می آید.

بسیاری از ویدیوهای کوتاه شک مشکوک به دنبال قطع Vine در اواخر سال 2016 ناشناخته می شوند، اما این طور نبوده است. درعوض، رقیبی مانند اینستاگرام (Instagram)، اسنپ چت (Snapchat) و تیک توک (TikTok) پیش تاز این ماجرا شدند. و اکنون، YouTube به دنبال آنها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *