خبر

 • تک بورد - YouTube TV هشدار می‌دهد که ممکن است همه کانال‌های متعلق به دیزنی را در میان اختلاف قرارداد از دست بدهد

  YouTube TV هشدار می‌دهد که ممکن است همه کانال‌های متعلق به دیزنی را در میان اختلاف قرارداد از دست بدهد


  1 ماه قبل

  YouTube TV در صورت از دست دادن کانال‌های متعلق به دیزنی، به طور موقت قیمت 15 دلار را کاهش می‌دهد.
  YouTube TV روز گذشته هشدار داد که ممکن است تمام کانال‌های متعلق به دیزنی را بعد از جمعه به دلیل اختلاف در قرارداد از دست بدهد و گفت که به طور موقت قیمت خود را به میزان 15 دلار در هر روز کاهش می‌دهد. ماه اگر این اتفاق بیفتد

  "ما اکنون در حال مذاکره با دیزنی هستیم تا به توزیع محتوای آنها در YouTube TV ادامه دهیم تا بتوانید همه چیز را از تیم های مورد علاقه خود در ESPN تا The Bachelor تا Good Morning America تماشا کنید. قرارداد ما در روز جمعه، 17 دسامبر منقضی می شود، و ما هنوز نتوانسته‌ایم به یک توافق عادلانه برسیم، بنابراین می‌خواستیم زودتر به شما هشدار دهیم تا بتوانید انتخاب‌های خود را درک کنید." YouTube متعلق به Google در یک پست وبلاگ نوشت.

  [من] اگر نتوانیم تا جمعه به توافق برسیم، کانال‌های متعلق به دیزنی دیگر در YouTube TV در دسترس نخواهند بود و قیمت ماهانه خود را 15 دلار کاهش می‌دهیم، از 64.99 دلار به 49.99 دلار (در حالی که این محتوا خارج از پلتفرم ما باقی می‌ماند. )" در پست وبلاگ آمده است. یوتیوب خاطرنشان کرد که کاربران می‌توانند در هر زمان اشتراک YouTube TV خود را متوقف یا لغو کنند و با پرداخت 13.99 دلار در ماه مشترک Disney Bundle شوند.

  بیانیه YouTube مبنی بر اینکه شرایط «عادلانه» را می‌خواهد نشان می‌دهد که بیشتر به دنبال یک بند ملت مورد علاقه (MFN) از دیزنی. درخواست ما از دیزنی، مانند همه شرکایمان، این است که با YouTube TV مانند سایر ارائه دهندگان تلویزیون رفتار کند — با ارائه همان نرخ هایی که خدمات با اندازه مشابه در کانال های دیزنی تا زمانی که ما آنها را حمل می کنیم، به ما ارائه دهند. شرایط عادلانه ای را به ما ارائه می دهد، ما توافق خود را با آنها تمدید می کنیم." یوتیوب نوشت.

  هنگامی که با Ars تماس گرفت، دیزنی گفت که قرارداد قرار است روز جمعه در ساعت 11:59 شب به وقت شرقی منقضی شود و شامل "می شود" ایستگاه های تلویزیونی متعلق به ABC، شبکه های ESPN، کانال های دیزنی، فری فرم، شبکه های FX، و کانال های نشنال جئوگرافیک." دیزنی ابراز اطمینان کرد که شرکت ها می توانند از خاموشی جلوگیری کنند:

  Disney Media and Entertainment Distribution سابقه بسیار موفقی در مذاکره با ارائه دهندگان از انواع و اندازه های مختلف در سراسر کشور دارد و متعهد به همکاری با Google است. برای رسیدن به یک توافق عادلانه و مبتنی بر بازار. ما خوشبین هستیم که بتوانیم به توافقی دست پیدا کنیم و همچنان به مشتریان تلویزیون YouTube آنها رویدادهای ورزشی و پوشش خبری زنده، به علاوه برنامه‌های سرگرمی برای کودکان، خانواده و کلیات سرگرمی را ارائه دهیم.

  تبلیغات YouTube اختلافات را با NBC و NBC حل و فصل کرد. Roku

  تقاضای یوتیوب برای بند MFN نیز یکی از مشکلات اخیر آن با NBCUniversal متعلق به Comcast بود. در آن صورت، شرکت‌ها باید با تمدید کوتاه مدت موافقت می‌کردند تا با پایان یافتن قرارداد اصلی، خاموشی خاموش نشود. یک روز بعد، آنها قراردادی چند ساله برای حفظ NBC در YouTube TV اعلام کردند.

  مذاکرات YouTube/NBC تا حدی بحث برانگیز بود زیرا NBCUniversal از YouTube TV خواسته بود تا Peacock، سرویس پخش NBC را که ظاهراً در دستیابی به آن شکست خورده است، بسته بندی کند. بسیاری از مشترکین پولی یکی از سخنگویان دیزنی به Ars گفت که دیزنی از YouTube TV برای بسته‌بندی Disney+ درخواست نکرده است.

  یک اختلاف اخیر بین Roku و Google منجر به حذف برنامه YouTube TV از فروشگاه کانال Roku شد. Google و Roku هفته گذشته، یک روز قبل از حذف برنامه معمولی YouTube از فروشگاه Roku، به توافقی برای پایان دادن به این بن بست دست یافتند.


  تگ ها:

  tube , هشدار , می‌دهد , ممکن , کانال‌ , متعلق , دیزنی , میان , اختلاف , قرارداد , بدهد


  v 9
خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات