خبر

 • تک بورد - Verizon’s Visible Wireless در حال بررسی حساب های مشتریان هک شده است

  Verizon’s Visible Wireless در حال بررسی حساب های مشتریان هک شده است
  11 روز و 10 ساعت قبل

  مشتریان قابل مشاهده هنگام سفارش هکرها از حساب های خود گیج می شوند.
  تعداد زیادی از مشترکان Visible Wireless گزارش می دهند که حساب های آنها این هفته "هک" شده است. قابل مشاهده در شبکه های 5G و 4G LTE Verizon اجرا می شود. Visible به جای اینکه یک اپراتور شبکه مجازی موبایل (MVNO) باشد ، در واقع متعلق به Verizon است.

  شبهه نقض اطلاعات در Visible از روز دوشنبه زمانی شروع شد که برخی از مشتریان خریدهای غیرمجاز تصادفی را در حساب های Visible خود مشاهده کردند:

  Visible من فقط هک شده بودم! آنها برای خود تلفن فرستادند و آدرس من را تغییر دادند! فوری! ’چگونه می توانم این را متوقف کنم !!!! بشتابید !!

  - کلی (@ksmrz77) 12 اکتبر 2021

  در Visual subreddit ، کاربران گزارش کرده اند که سفارشات غیرمجاز از حساب های خود ثبت شده است ، با آدرس حمل و نقل متفاوت از آنها :

  مشتری قابل مشاهده: "دیروز هک شد ، سفارش هنوز ارسال می شود !!!" بزرگنمایی / مشتری قابل مشاهده:" دیروز هک شد ، سفارش همچنان ارسال می شود! "Reddit

  رسانه های اجتماعی با گزارشات مشابهی از مشتریان که روزها پاسخی از Visible دریافت نمی کنند ، سرشار شده است:

  عالی است ، شخصی حسابvisible من را هک کرد ، iPhone را با استفاده از PayPal من خریداری کرد و رمز عبور را تغییر داد. visiblecare پاسخ نمی دهد. کلاهبردار همچنین مرا با هرزنامه های ایمیل فریب داد تا بتوانم اعلان های ایمیل Visible را از دست بدهم.

  - کریستیان کیم (kristiankim) 13 اکتبر 2021

  پر کردن اطلاعات معتبر به احتمال زیاد علت حسابهای هک شده

  در ایمیلی که برای مشتریان ارسال شده و اعلامیه عمومی روز گذشته ارسال شده است ، Visible علت این هک ها را می تواند به اشتراک بگذارد:

  "ما از حادثه ای مطلع شدیم که در آن Visible در اطلاعیه ای گفت: اطلاعات برخی از حساب های اعضا بدون مجوز آنها تغییر کرد. ما اقدامات حفاظتی را برای ایمن سازی تمام حساب های تحت تأثیر و جلوگیری از هرگونه دسترسی غیر مجاز دیگر انجام می دهیم. "تحقیقات ما نشان می دهد که بازیگران تهدید قادر به دسترسی به نام کاربری/رمزهای عبور از منابع خارجی بوده و از این اطلاعات برای ورود به حسابهای قابل مشاهده استفاده می کنند. اگر از نام کاربری و رمز عبور قابل مشاهده خود در چندین حساب از جمله حساب های بانکی یا سایر منابع مالی خود استفاده می کنید ، توصیه می کنیم به روز رسانی نام کاربری/گذرواژه شما با آن خدمات. "

  تبلیغات

  به جای نقض اطلاعات در Visible ، عبارت شرکت باعث می شود که اعتبار مشتریان از یک نشت شخص ثالث یا پایگاه داده نقض شده و سپس استفاده شود برای دسترسی به حسابهای مشتری - عملی که به عنوان پر کردن اعتبار شناخته می شود. این شرکت به مشتریان توصیه می کند گذرواژه ها و اطلاعات امنیتی را بازنشانی کنند و کاربران را وادار می کند تا قبل از خریدهای بیشتر اطلاعات پرداخت را مجدداً تأیید کنند.

  اما کارشناسان با توجه به Visible همچنین به "مسائل فنی" در بستر چت خود اعتراف کرد ، زیرا این شرکت به طور خلاصه در این هفته نتوانست هیچ تغییری در حساب های مشتری ایجاد کند. توییت Visible با ذکر این اطلاعات توسط شرکت حذف شد.

  آیا Visible از هفته گذشته از این حادثه اطلاع داشت؟

  اگرچه بیانیه عمومی Visible دیروز از راه رسید ، اما این شرکت ابتدا اعلام کرد اگر زودتر در 8 اکتبر در توییتر منتشر شود. جالب است که در آن زمان دلیل مبهمی ارائه شد - ایمیل های تأیید سفارش به اشتباه توسط Visible ارسال شده است. "ما برای هر گونه سردرگمی که ممکن است ایجاد شود متأسفیم! خطایی در ارسال این ایمیل به اعضا وجود دارد ، لطفاً آن را نادیده بگیرید."

  Visible در ابتدا در 8 اکتبر به طور مبهم به نگرانی ها پاسخ داده بود. بزرگنمایی/قابل مشاهده در ابتدا در 8 اکتبر به طور مبهمی به نگرانی ها پاسخ داده بود. توییتر

  یکی از مشتریان مشهود با تأخیر به این واکنش واکنش نشان داد:" با توجه به این واقعیت که شما در حال حاضر مورد حمله قرار گرفته اید و از تعداد زیادی از کاربرانی که حساب آنها به خطر افتاده است مطلع هستید. "

  با وجود وحشت ایجاد شده در میان مشتریان هک شده ، حداقل می توان در این واقعیت که مشتریان برنده شده اند تسکین یافت." هیچ مسئولیتی در قبال اتهامات غیرمجاز بر عهده نخواهد داشت. این شرکت در ادامه تحقیقات می گوید: "اگر اتهامی اشتباه در حساب شما وجود داشته باشد ، شما پاسخگو نخواهید بود و اتهامات معکوس می شوند."

  علاوه بر نظارت بر معاملات مشکوک ، قابل مشاهده است مشتریانی که از این حادثه متاثر می شوند باید اعتبار خود را تغییر دهند ، هم در وب سایت های قابل مشاهده و هم در سایر وب سایت هایی که از اعتبار مشابه استفاده کرده اند.

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات