خبر

 • تک بورد - Twitch به نشت عمده ای که فاش کننده کد منبع و درآمد سازندگان است اعتراف می کند

  Twitch به نشت عمده ای که فاش کننده کد منبع و درآمد سازندگان است اعتراف می کند
  19 روز و 4 ساعت قبل

  Twitch نقض اطلاعات را تأیید می کند اما در حال بررسی کامل آن است.
  سرویس پخش مستقیم ویدیو Twitch با هک گسترده ای مواجه شد که 125 گیگابایت اطلاعات این شرکت را افشا کرد. در یک موضوع 4chan که چهارشنبه ارسال (و حذف) شد ، یک کاربر ناشناس یک فایل تورنت از داده های چند گیگ را ارسال کرد. این دامپ شامل کد منبع شرکت و جزئیات پول به دست آمده توسط کاربران Twitch است.

  Twitch به نقض اعتراف می کند اما از میزان "

  ادامه مطلب

  آمازون به طور رسمی Twitch را با قیمت 970 میلیون دلار خریداری می کند و مستقل نگه می دارد در یک پست 4chan امروز توسط Ars مشاهده شد ، یک کاربر ناشناس ادعا کرد که 125 گیگابایت داده از 6000 مخزن داخلی Twitch Git برداشته شده است. پوستر انجمن تملک خرید آمازون از Twitch را نوشت و نوشت: "جف بزوس برای این کار 970 میلیون دلار پرداخت کرد ، ما آن را به صورت رایگان واگذار می کنیم." یک کاربر 4chan یک تورنت از تخلیه داده 125 گیگابایتی ارسال کرد. بزرگنمایی/کاربر 4chan یک تورنت از تخلیه داده 125 گیگابایتی ارسال کرد.

  هکر نوشت که هدف از این نشت ایجاد اختلال و ارتقاء رقابت بین سیستم عامل های پخش ویدئو است. هکر در ادامه گفت که "جامعه Twitch یک مخزن زننده و سمی است."

  Twitch به این نقض اعتراف کرده اما به سوالات Ars پاسخ نداده است. در این مرحله ، به نظر می رسد حتی Twitch از میزان کامل این نقض مطلع نیست ، زیرا این شرکت هنوز در حال بررسی جزئیات است:

  ما می توانیم تأیید کنیم که نقض رخ داده است. تیم های ما فوراً در حال کار برای درک میزان این امر هستند. به محض در دسترس بودن اطلاعات بیشتر ، انجمن را به روز می کنیم. از اینکه با ما همراه بودید متشکریم.

  - Twitch (Twitch) 6 اکتبر 2021

  درآمد خالقان برتر Twitch فاش شد

  همین موضوع در 4chan همچنین ادعا می کند که "گزارش پرداخت خالق از سال 2019 تا کنون. دریابید که پخش کننده مورد علاقه شما واقعاً چقدر درآمد دارد! "

  به طور خاص ، بایگانی 125 گیگابایتی با عنوان" قسمت اول "، اشاره به احتمال نشت در آینده دارد.

  زیرمجموعه کوچکی از داده ها که توسط Ars مشاهده شده است ، درآمد 10.000 کاربر برتر Twitch را در کنار نام کاربری آنها نشان می دهد. یک لیست به روز شده توسط خالق بازی Sinoc ارسال شد ، و یک کاربر توییتری که تجمع را تجزیه و تحلیل کرد ، جزئیات پرداخت ها را ارسال کرد:

  تبلیغات

  پرداخت ناخالص 100 پردرآمدترین استریمرهای برتر Twitch از آگوست 2019 تا اکتبر 2021: pic.twitter.com/3Lj9pb2aBl

  — KnowSomething (@KnowS0mething) 6 اکتبر 2021

  یک منبع ناشناس Twitch به Video Games Chronicle تأیید کرد که داده های فاش شده ، از جمله کد منبع Twitch ، قانونی است. به گفته منبع شرکت ، این اطلاعات اخیراً دوشنبه به دست آمده است.

  پوستر 4chan ادعا می کند که اطلاعات ذخیره شده حاوی موارد زیر است:

  کل کد منبع twitch.tv ، با سابقه تعهد از شروع گزارش های پرداخت Creator از 2019 موبایل ، دسکتاپ و کنسول بازی های ویدئویی کلاینت های Twitch SDK های اختصاصی و سرویس های داخلی AWS که توسط Twitch Data از "هر دارایی دیگری که Twitch در اختیار دارد" استفاده می شود ، از جمله IGDB و اطلاعات CurseForge در مورد یک رقیب Steam ("Vapor") ") از ابزارهای" جمع آوری قرمز "داخلی استودیوهای بازی Twitch که توسط تیم های SOC (امنیتی) استفاده می شود

  گزارش می شود که دامپ همچنین شامل کد منبع Unity برای یک بازی به نام" Vapeworld "است.

  بخش هایی از اطلاعات فاش شده آرشیو بسیار وسیع و حاوی ZIP های بزرگ است و ممکن است چند روز طول بکشد تا میزان نقض کامل مشخص شود:

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات