خبر

 • تک بورد - Starlink از نسل دوم بشقاب ماهواره ای و روتر جدید Wi-Fi رونمایی کرد

  Starlink از نسل دوم بشقاب ماهواره ای و روتر جدید Wi-Fi رونمایی کرد
  25 روز و 6 ساعت قبل

  ظرف جدید یک مستطیل است. روتر جدید فاقد پورت اترنت است اما برخی ارتقاها دارد.
  Starlink ترمینال کاربری خود را با مدل جدیدی جایگزین کرده است که کوچکتر و ارزان‌تر تولید می‌شود، و این شرکت روتر Wi-Fi را که در کیت‌های سخت‌افزاری برای مشترکین جدید ارسال می‌شود، به‌روزرسانی کرد. قیمت 499 دلاری که کاربران جدید Starlink باید برای سخت افزار بپردازند بدون تغییر است. بزرگنمایی / نسخه های جدید ظرف و روتر Sta

  بشقاب مستطیلی مستطیلی که برای کاربران جدید ارسال می شود، 19 اینچ در 12 اینچ است، در مقایسه با قطر بشقاب دایره ای اصلی 23.2 اینچ. وزن ظرف 9.2 پوند است که از 16 پوند اصلی کمتر است. محدوده دمای عملیاتی -22 درجه فارنهایت تا +122 درجه فارنهایت (30- تا 50 + درجه سانتیگراد) بدون تغییر است، بنابراین خاموشی های حرارتی که برخی از کاربران دیش ماهواره اصلی "Dishy McFlatface" را تحت تاثیر قرار داده است، ممکن است همچنان ادامه داشته باشد. یک مشکل.

  کمیسیون ارتباطات فدرال روز چهارشنبه پایانه های کاربری جدید Starlink را تایید کرد. تفاوت‌های اصلی بین تجهیزات قدیمی و جدید در بخش مشخصات پرسش‌های متداول پشتیبانی توضیح داده شده است.

  گزینه‌های نصب اضافی برای بشقاب ماهواره‌ای جدید وجود دارد، از جمله پایه‌های دیواری که در دو اندازه مختلف وجود دارند. "برای نصب روی دیوار بیرونی نزدیک بالای شیروانی طراحی شده است." می توانید گزینه های نصب ترمینال کاربر جدید را در این سند و گزینه های نصب ترمینال قبلی را در اینجا مشاهده کنید. هر پایانه کاربر دارای یک پایه برای نصب در سطح زمین است، در حالی که سخت افزار نصب به طور جداگانه فروخته می شود.

  نمای دیگری از ظرف Starlink جدید.Another view of the new Starlink dish.Starlink

  تبلیغات

  روتر Wi-Fi جدید فاقد پورت اترنت است

  روتر Wi-Fi کیت سخت افزاری به روز شده به جای 2x2 MU-MIMO قبلی از 3x3 MU-MIMO استفاده می کند، بنابراین می تواند در سه جریان فضایی به جای دو. یک کاهش در روتر جدید وجود دارد، زیرا مانند روتر اصلی پورت اترنت ندارد. وب سایت Starlink اشاره می کند که کاربران می توانند یک آداپتور اترنت را در فروشگاه Starlink خریداری کنند.

  "برای اتصال روتر یا سیستم مش شخص ثالث، باید آداپتور اترنت را از فروشگاه Starlink خریداری کنید تا امکان اتصال سیمی فراهم شود. اتصال به شبکه. عملکرد Bypass به زودی ارائه می شود، و ما فعالانه در حال کار بر روی توسعه یک محصول مش Starlink هستیم." بر اساس پرسش‌های متداول پشتیبانی، به +86 درجه فارنهایت (0 تا 30+ درجه سانتی‌گراد) در حالی که مدل جدید محدوده وسیع‌تری از -22 درجه فارنهایت تا +122 درجه فارنهایت (30- تا +50 درجه سانتی‌گراد) را پشتیبانی می‌کند. . روتر جدید همچنین دارای رتبه IP54 مقاومت در برابر گرد و غبار و آب است که برای دیش های ماهواره ای قدیمی و جدید ذکر شده است. این تغییرات نشان می‌دهد که این نسخه جدید روتر می‌تواند در فضای باز استفاده شود، اما پرسش‌های متداول می‌گوید روتر هنوز "برای استفاده در فضای داخلی پیکربندی شده است."

  هر دو روتر قدیمی و جدید از 802.11a/b/g پشتیبانی می‌کنند. /n/ac استاندارد است و روی باندهای 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز کار می کند. در اینجا یک اسکرین شات از پرسش‌های متداول است که تفاوت‌های بین ظروف و روترهای قدیمی و جدید را نشان می‌دهد:

  https://techbord.com Starlink از نسل دوم بشقاب ماهواره ای و روتر جدید Wi-Fi رونمایی کردStarlink

  قیمت اولیه 499 دلاری ممکن است در نهایت کاهش یابد، اما هیچ صحبتی در مورد زمان وقوع آن وجود ندارد. ایلان ماسک، مدیر عامل اسپیس ایکس در ماه ژوئن گفت که این شرکت در حال ضرر دادن به هر پایانه کاربر Starlink است زیرا هزینه تولید آنها بیش از 1000 دلار است. ما در حال کار بر روی ترمینال‌های نسل بعدی هستیم که همان سطح از قابلیت، تقریباً همان سطح از قابلیت را ارائه می‌دهند، اما هزینه بسیار کمتری دارند... به مرور زمان، ما می‌خواهیم هزینه پایانه را از 500 دلار به کاهش دهیم. ماسک گفت، نمی دانم، 300 دلار یا 250 دلار یا چیزی شبیه به آن.

  SpaceX اخیراً هشدار داده است که کمبود جهانی تراشه بر توانایی ما برای انجام سفارشات تأثیر می گذارد. همچنین یک اتفاق عجیب وجود داشت که در آن مشتریان زمانی که با استفاده از ابزار نقشه در وب سایت Starlink تغییرات کوچکی در مکان خدمات خود ایجاد کردند، تاریخ ارسال یک سال یا بیشتر به تعویق افتاد. Starlink بعداً گفت که "اگر به مکان جدیدی نقل مکان کنید، مکان شما در صف مکان جدید همچنان بر اساس تاریخ سفارش اولیه شما خواهد بود."

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات