خبر

 • تک بورد - Comcast به قطع

  Comcast به قطع "گسترده" اعتراف می کند زیرا ده ها هزار کاربر مشکلات را گزارش می کنند
  28 روز و 11 ساعت قبل

  قطعی های بزرگی در شیکاگو، فیلادلفیا، نیوجرسی و سانفرانسیسکو گزارش شده است.
  به نظر می رسد صبح امروز یک قطعی گسترده Comcast روی مشتریان در چندین بخش از کشور تأثیر گذاشته است. گزارش های خبری قطعی های بزرگ در شیکاگو، فیلادلفیا و جنوب نیوجرسی را توصیف کرده اند. فیلادلفیا Inquirer نوشت: "ردیاب قطعی خود Xfinity در حال حاضر خاموش است و پیام خطا را نشان می دهد: "ما در حال تجربه ترافیک غیرعادی به شبکه خو

  همچنین گزارش‌هایی مبنی بر قطع بزرگ Comcast در منطقه خلیج سانفرانسیسکو در شب گذشته منتشر شد که منجر به پیامی از دفتر کلانتر شهرستان مارین شد که در آن نوشته شده بود: "لطفاً با 911 تماس نگیرید تا دلیل قطع اینترنت خود را بپرسید. ارائه دهنده خدمات اینترنت." این قطعی ممکن است برطرف شود، زیرا "Comcast اواخر دوشنبه به NBC Bay Area می‌گوید، سیستم‌هایش نشان می‌دهند که سرویس‌های Xfinity به دنبال قطعی گسترده اینترنت در سراسر Bay Area شروع به آنلاین شدن می‌کنند." قطعی های Comcast در مناطق دیگر ادامه دارد.

  "برخی از مشتریان به دلیل یک مشکل شبکه دچار وقفه خدمات متناوب می شوند. تیم های ما فعالانه در تلاش هستند تا مشتریان آسیب دیده را در حین ادامه بررسی به صورت آنلاین بازگردانند. ما عذرخواهی می کنیم. به کسانی که تحت تأثیر قرار گرفته‌اند،» حساب پشتیبانی Xfinity Comcast در توییتی درست بعد از ساعت ۱۱ صبح به وقت شرقی نوشت. پشتیبانی Xfinity در توییت دیگری در پاسخ به یکی از مشتریانی که از قطعی برق شکایت کرده بود، نوشت: «متأسفانه، به دلیل شرایط پیش‌بینی نشده، ما با وقفه‌های گسترده در خدمات Xfinity مواجه هستیم.» آگهی

  54000 گزارش در Downdetector

  Downdetector، که به کاربران بسیاری از خدمات امکان گزارش قطعی را می دهد، حدود 54000 گزارش را برای Comcast Xfinity حوالی ساعت 9 صبح امروز صبح به وقت شرقی نشان داد. Downdetector همچنین حدود 25000 گزارش را هشت ساعت قبل، در زمان خاموشی Bay Area نشان داده است.

  همیشه برخی گزارش‌های Downdetector در مورد Comcast وجود دارد، زیرا این شرکت بیش از 31.5 میلیون مشتری مسکونی در این منطقه دارد. 39 ایالت و ناحیه کلمبیا. اما 25000 و 54000 گزارش Downdetector هر دو اعداد بسیار بالایی هستند. Charter Spectrum، که تقریباً به اندازه Comcast مشتریان مسکونی دارد، در حدود ساعت 9 صبح امروز به وقت شرقی 835 گزارش در مورد Downdetector داشت.

  «نقشه گرمایی» Downdetector برای Comcast نشان می دهد که در 24 ساعت گذشته، بیشترین تعداد گزارش شده است. گزارش‌های خاموشی از منطقه خلیج سانفرانسیسکو آمده است:

  نقشه حرارتی Comcast Downdetector نشان می‌دهد که گزارش‌های مشکل ارسال شده توسط کاربر در 24 ساعت گذشته در کجا متمرکز شده‌اند.Downdetector's Comcast heat map نشان می دهد که کجا کاربر- گزارش‌های مشکل ارسالی در 24 ساعت گذشته متمرکز شده‌اند. Downdetector

  البته، همه کسانی که سرویس Comcast آنها خارج است، در Downdetector یا Twitter شکایت نمی‌کنند، بنابراین ممکن است افراد زیادی بدون اینترنت، تلویزیون یا خدمات تلفنی باشند. ما از Comcast خواستیم اطلاعاتی در مورد اینکه این قطعی چقدر گسترده است، چه چیزی باعث آن شده است و چه زمانی برطرف می شود. اگر جزئیات جدیدی دریافت کنیم، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات