خبر

 • تک بورد - Coinbase به اشتباه تغییرات 2FA را در 125000 مشتری گزارش کرد

  Coinbase به اشتباه تغییرات 2FA را در 125000 مشتری گزارش کرد
  23 روز و 17 ساعت قبل

  اعلان های غیرمنتظره 2FA باعث شد تا برخی مشتریان همه چیز را بترسانند.
  مبادله ارزهای رمزپایه Coinbase روز جمعه با ارسال پیام خودکار به تعداد زیادی از مشتریان خود گفت: "تنظیمات تأیید صحت 2 مرحله ای شما تغییر کرده است." متأسفانه ، این پیام به اشتباه ارسال شده است - با توجه به تعداد Coinbase ، 125000 از این پیامها (از طریق ایمیل و پیام کوتاه) برای مشتریانی که تنظیمات 2FA آنها تغییر نکرده بود ، ارس

  طبق اعلام خود Coinbase روز شنبه ، سیستم آن شروع به ارسال پیام های اشتباه در ساعت 13:45 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام کرد و آنها را تا زمان رفع خطا در ساعت 3:07 بعد از ظهر ادامه داد.

  در آن توییتر موضوع ، Coinbase به اشتباه بودن پیامهای 2FA اذعان می کند-سردرگمی که دان پیرتل بازنشسته به CNBC گفت او را به وحشت انداخت و بیش از 60،000 دلار ارز رمزنگاری شده بفروشد. پیرتل این کیف پول بزرگ را به عنوان سرمایه گذاری برای نوه اش در دست داشت ، بنابراین فروش وحشت زده ممکن است به اندازه نفرین باشد - او اکنون می پرسد که آیا ارز رمزنگاری شده در وهله اول سرمایه گذاری مطمئنی بوده است.

  Coinbase می گوید که پیامهای اشتباه 2FA نتیجه یک خطای داخلی بود ، نه فعالیت هکرها. اندرو اشمیت ، سخنگوی Coinbase به CNBC گفت: "ناگهان ، سیستم فقط شروع به ارسال مواردی مانند یک اشکال در سیستم کرد ،" اما این یک خطای مخرب یا شخص ثالث نبود. "

  تبلیغات

  ساختمان اعتماد؟ ما تشخیص می دهیم که مسائلی از این قبیل می تواند به این اعتماد لطمه بزند.

  - Coinbase (coinbase) 28 آگوست 2021

  اگرچه Coinbase توئیت کرد "لیزر [تمرکز] خود را بر ایجاد اعتماد و امنیت در جامعه رمزنگاری" گذاشته است ، اما در بین آنها وحشت زده شد. پایگاه مشتری تحت تأثیر آن قابل درک است. علاوه بر سابقه کلی مبادلات رمزنگاری شده از جمله Bitfloor ، Mt. Gox ، Bitfinex ، CoinCheck ، QuadrigaCX (از نظر فنی هک نیست) و KuCoin - Coinbase به دلیل پاسخگویی به مشتریانی که به صورت جداگانه هک شده اند شهرت بدی دارد.

  اکثر موسسات مالی بزرگ دارای بیمه نامه کلاهبرداری سایبری هستند و چک های هک شده یا حساب های پس انداز را پوشش می دهند. گرگ مک براید CFA Bankrate.com به USA Today گفت: "اگر شما به دلیل سرقت سایبری قربانی خود شده اید ، اکثر بانکهای بزرگ شما را سالم خواهند کرد.

  در مورد Coinbase ، که اخیراً به یکی از مشتریان هک شده گفت: "هیچ مدرک معتبر یا قابل اثباتی مبنی بر این که به خطر انداختن اطلاعات ورود به سیستم شما تقصیر Coinbase است وجود ندارد. در نتیجه ، Coinbase نمی تواند ضررهای احتمالی شما را جبران کند."

  در علاوه بر سیاست سختگیرانه "هک شما مشکل شما است" ، Coinbase بارها متهم به واکنش بسیار کند به مشکلات جدی مشتریان شده است. موضوع توییتری که در آن پیام های اشتباه را اعلام کرد به سرعت به کاربران شکایت کرد که از خدمات ضعیف مشتریان در مورد کیف پول هایی که هفته ها یا ماهها قفل شده بودند شکایت می کردند.

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات