خبر

 • تک بورد - AWS سومین ماه از کار افتاد

  AWS سومین ماه از کار افتاد


  1 ماه قبل

  شکست در مرکز داده شمال ویرجینیا بر Slack، Epic Games و سایر موارد تأثیر می گذارد.
  دسامبر ماه سختی برای آمازون بوده است – حداقل برای خدمات وب آمازون. پلتفرم محاسبات ابری بسیار محبوب چهارشنبه سومین قطعی خود را در ماه تجربه کرد که بر Slack، فروشگاه Epic Games و چندین سرویس دیگر تأثیر گذاشت.

  داشبورد سلامت خدمات AWS نشان می‌دهد که مشکل در مرکز داده در شمال ویرجینیا است و مشتریان در منطقه دسترس‌پذیری US-EAST-1 را تحت تأثیر قرار می‌دهد. اولین خاموشی در ساعت 7:35 صبح به وقت شرقی گزارش شد.

  کاربران Slack مدت کوتاهی پس از قطع شدن شروع به مشاهده مشکلات کردند و فروشگاه Epic Games اشاره کرد که قطع شدن AWS باعث ایجاد مشکلاتی شده است که "بر ورود، کتابخانه، خرید و غیره تاثیر می‌گذارد."

  اره AWS اولین خاموشی آن در ماه در 7 دسامبر بود که بر ارزهای دیجیتال، کارگزاری و خدمات سرگرمی تأثیر گذاشت. Coinbase مشکلات قابل توجهی را گزارش کرده است، همانطور که سرویس های پخش Netflix و Disney+ را گزارش کردند. اختلال 7 دسامبر بر خود آمازون نیز تأثیر گذاشت، زیرا فروشندگان قادر به دسترسی به مرکز فروش غول تجارت الکترونیک برای مدیریت سفارشات نبودند.

  دوم قطعی، در 15 دسامبر، در مرکز داده ساحل غربی بود. سرویس‌هایی مانند Facebook، Slack، Hulu، و DoorDash را تحت تأثیر قرار داد.

  آخرین به‌روزرسانی وضعیت AWS قبل از انتشار، در ساعت 11:02 صبح به وقت شرقی، می‌گوید که این شرکت همچنان «برای حل و فصل اتصال کار می‌کند». مشکلات" و "به کار بر روی کاهش تاثیر شبکه برای نمونه های EC2 در مرکز داده آسیب دیده ادامه می دهد."


  تگ ها:

  سومین , افتاد


  v 12
خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات