خبر

 • تک بورد - AT&T پس از 6 سال شکست و عدم توانایی کامل ، spinoff DirecTV را تکمیل می کند

  AT&T پس از 6 سال شکست و عدم توانایی کامل ، spinoff DirecTV را تکمیل می کند
  20 روز قبل

  AT&T مالک 70٪ از Spinoff DirecTV است اما دیگر آن را مدیریت نخواهد کرد.

  AT&T DirecTV را به قیمت 49 میلیارد دلار (67 میلیارد دلار با احتساب بدهی) در ژوئیه 2015 خریداری کرد ، اگرچه DirecTV و دیگر سرویس های تلویزیونی سنتی در حال رقابت مشترکان خود را در مقابل رقابت آنلاین از دست داده بودند. ضررهای مشتریان اجتناب ناپذیر بود ، اما ضررهای DirecTV تحت مالکیت AT&T بسیار فراتر از هر چیزی بود که سایر ارائه دهندگان اصلی تلویزیون تجربه کرده بودند. در این اطلاعیه آمده است: AT&T با شرکت خصوصی TPG برای ایجاد یک شرکت جدید به نام DirecTV همکاری کرد ، که "مالک و اداره کننده خدمات DirecTV ، AT&T TV ، و خدمات ویدیویی U-vers است که قبلاً توسط AT&T اداره می شد.

  AT&T دیگر DirecTV را اجرا نخواهد کرد ، شاید بتواند با مدیریت بهتر موفق شود. اما AT&T 70 درصد از سهام شرکت جدید را در اختیار خواهد داشت و TPG 30 درصد دیگر را در اختیار دارد. AT & T 7.1 میلیارد دلار پول نقد برای کمک به پرداخت بدهی خود دریافت می کند که شامل 160.7 میلیارد دلار بدهی بلند مدت و 19.5 میلیارد دلار بدهی است که در مدت یک سال سررسید می شود. TPG 1.8 میلیارد دلار برای 30 درصد سهام خود پرداخت. که شامل ماهواره DirecTV ، ویدئوی خطی U-بیت ، و سرویس آنلاین جدیدتر AT&T TV می باشد. این دسته از بیش از 25 میلیون مشترک در سه ماهه اول سال 2017 به 15.4 میلیون نفر در نیمه راه تا سال 2021 کاهش یافت. AT&T به طور مداوم قیمت ها را افزایش می داد و معاملات تبلیغاتی را حذف می کرد ، زیرا این شرکت به دنبال درآمد متوسط ​​بیشتر برای هر مشتری بود ، اما در کل مشترکان تلویزیون از رتبه اول به سوم سقوط کرد.

  ارزش DirecTV تحت سرپرستی AT & T به سرعت کاهش یافت ، زیرا این شرکت در ژانویه 2021 مبلغ 15.5 میلیارد دلار از ارزش خسارت خود را اعلام کرد. AT&T ماه گذشته گفت که قرارداد DirecTV/TPG درآمد مورد انتظار AT & T را برای باقی مانده 2021 تا 9 میلیارد دلار کاهش می دهد. معامله DirecTV همچنین EBITDA مورد انتظار AT & T (سود قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک) را 1 میلیارد دلار کاهش می دهد.

  تبلیغات

  تخلیه بار AT&T Time Warner نیز

  AT&T به طور جداگانه در حال چرخش است همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، WarnerMedia اقرار به شکست در دیگر ادغام بزرگ خود کرد. AT&T تایم وارنر را به قیمت 85 میلیارد دلار (109 میلیارد دلار با احتساب بدهی) در سال 2018 خریداری کرد و اکنون در حال معامله در انتظار ترکیب دارایی های WarnerMedia و Discovery در یک "شرکت سرگرمی جهانی مستقل" است. AT&T انتظار می رود 43 میلیارد دلار در معاملات تمام سهام دریافت کند در حالی که از مالکیت در بخش رسانه صرف نظر می کند. سهامداران AT&T قرار است در 71 درصد سهام شرکت رسانه ای جدید سهام دریافت کنند در حالی که سهامداران دیسکاوری 29 درصد دیگر را در اختیار دارند. انتظار می رود که این قرارداد در اواسط سال 2022 بسته شود. معامله ؛ Vrio (عملیات ویدیویی AT & T آمریکای لاتین ، که به Grupo Werthein فروخته می شود) ؛ دارایی های شبکه U-vers ؛ و سرمایه گذاری Sky Mexico AT & T. DirecTV همچنان HBO Max را به مشترکان ارائه می دهد ، همراه با هرگونه سرویس بی سیم یا پهنای باند همراه و مرتبط. تخفیفات مشتریان. "

  DirecTV و AT&T تا به طور جداگانه بر نقاط قوت متمرکز شوند

  شرکت مستقل DirecTV در اولین اطلاعیه خود پس از پخش مجدد گفت که ساختار عملیاتی جدید بهتر از AT & T- کار می کند یکی را مدیریت کرد بیل مورو ، مدیرعامل DirecTV گفت: "این لحظه مهمی برای DirecTV است ، زیرا ما به تمرکز منحصر به فرد بر روی ارائه یک تجربه ویدیویی فوق العاده برمی گردیم." . در صورت عدم تمایل ، مشتریان فعلی مجبور نیستند تغییری در برنامه های جریان یا ماهواره خود ایجاد کنند. DirecTV می گوید: "توجه به این نکته ضروری است که به عنوان بخشی از معامله ، مشتریان AT&T ماهواره ای ، پخش جریانی یا IP ویدیویی به طور خودکار سرویس ویدئویی خود ، هرگونه سرویس بی سیم ، اینترنت یا HBO Max همراه با تخفیفات مربوطه را بدون هیچ اقدامی حفظ می کنند." .

  پس از پایان گزارش WarnerMedia ، جان استنکی ، مدیرعامل AT&T ، شرکتی را که از مدیرعامل سابق Randall Stephenson تصاحب کرده بود ، تغییر داده است. استنکی گفته است که شرکت مخابراتی به حوزه تخصصی اصلی خود باز می گردد و تبدیل به "یکی از بهترین شرکت های پهن باند با سرمایه زیاد ، متمرکز بر سرمایه گذاری در 5G و فیبر برای برآوردن تقاضای قابل ملاحظه و بلند مدت برای اتصال می شود."

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات