خبر

 • تک بورد - کابوس استارلینک: جابجایی مکان سرویس چند فوتی سفارشات را تا سال 2023 به تاخیر می اندازد

  کابوس استارلینک: جابجایی مکان سرویس چند فوتی سفارشات را تا سال 2023 به تاخیر می اندازد
  6 روز و 15 ساعت قبل

  PSA: استفاده از ابزار نقشه وب‌سایت Starlink، پیش‌سفارش‌کنندگان را به «پشت خط» می‌فرستد.
  بعضی از افرادی که پهنای باند Starlink را پیش‌سفارش کرده‌اند، می‌گویند که تغییرات کوچکی در مکان‌های خدمات خود در وب‌سایت Starlink ایجاد کرده‌اند و بلافاصله تاریخ تحویل آن‌ها یک سال یا به تعویق افتاده است. بیشتر.

  این موردی برای تغییر آدرس از شهری به شهر دیگر نیست. مردم می گویند که استفاده از یک ابزار نقشه برجسته به تازگی برای تعیین دقیق تر خانه خود، اساساً شخصی را که از قبل سفارش داده است به پشت خط می فرستد. یکی از کاربران ردیت نوشت: «امروز صبح آن را از انتهای مسیر خود به خانه‌ام منتقل کردم و فقط به گذشته نگاه کردم و [تاریخ در دسترس بودن] به 2022-2023 تغییر کرد.» این شخص این تغییر را انجام داد زیرا "گفت آدرس سرویس شما را بررسی کنم، و به من نگفت که این روی پیش‌سفارش من تاثیر می‌گذارد! طول مسیر من در حدود 1/4+ مایل است، بنابراین منطقی است که مکان‌نما را روی آن قرار دهم. خانه من."

  یک نفر نوشت: "من قربانی نقشه جدید براق در وب سایت استارلینک شدم." یک نفر که تاریخ تحویلش از اواخر سال 2021 به اواخر سال 2022 یا اوایل سال 2023 تغییر کرد، نوشت. شخص دیگری نوشت که نقشه را جابجا می کند. سنجاق "چند فوت" باعث شد که تاریخ تحویل از اواسط تا اواخر سال 2021 به اواخر سال 2022 برسد:

  من حالم به هم ریخته است. من به SpaceX ایمیل زدم، و انگشتان دستم را به هم رساندم که می‌توانند آن را به داده‌های اصلی بازگردانند. این بسیار مهم است که یک تنظیم بی‌اهمیت می‌تواند تأثیر کافی داشته باشد تا افراد را از خط خارج کند. این راهی برای رفتار با مشتاق ترین مشتریان شما نیست. امیدوارم که آنها به من بگویند که این نوعی نقص وب سایت است.

  یکی دیگر نوشت، "من نقطه 20 فوتی را اصلاح کردم تا در خانه باشد" و تاریخ تحویل از اواسط تا اواخر سال 2021 به اوایل رسید. -تا اواسط سال 2022.

  "آدرس سرویس خود را به روز نکنید"

  شما می توانید بیشتر از این شکایات و هشدارهای مهم را در این تاپیک Reddit که سه روز پیش شروع شده است بیابید. یک آزمایش‌کننده بتای Starlink که این موضوع را شروع کرد، نوشت:

  اگر قبلاً سفارش داده‌اید، آدرس سرویس خود را به‌روزرسانی نکنید. نشانگر نقشه کوچک را حرکت ندهید، مکان خود را به هیچ وجه تغییر ندهید! انجام این کار شما را به آخر خط منتقل می کند!

  بدیهی است که اگر محل سکونت خود را تغییر داده اید، باید آدرس خود را به روز کنید. غیر از این، آن را لمس نکنید!

  اگر Google Maps اشتباه است، آن را به حال خود رها کنید. Starlink همچنان کار خواهد کرد. من یک مایل با جایی که Google Maps مرا در اختیار دارد فاصله دارم و هنوز خدمات عالی دارم. موضوعات بسیار زیادی در اینجا وجود دارد با افرادی که از اینکه مکان خدمات خود را جابجا کردند و اکنون در انتهای خط هستند، ابراز تاسف می‌کنند.

  افرادی که پیش‌سفارش داده‌اند ممکن است نیاز داشته باشند آدرس ارسال خود را برای دریافت تجهیزات Starlink به‌روزرسانی کنند، اما اینطور نیست. مطابق با پست های دیگر در تاپیک، مانند به روز رسانی مکان سرویس است. آگهی

  وب سایت خواستار بررسی آدرس برای "دقت" شد

  SpaceX هفته گذشته وب سایت Starlink را به روز کرد تا خروج سرویس از بتا را منعکس کند، به همین دلیل است که تعدادی از افرادی که از قبل سفارش داده بودند بازدید کردند. وبسایت. بر اساس پست‌های Reddit، به نظر می‌رسد که ابزار نقشه قبلاً وجود داشته است اما قبلاً برای بسیاری از مردم ناشناخته بود. SpaceX ظاهراً چند روز پیش شروع به استفاده از این ابزار برجسته‌تر در وب‌سایت کرد.

  برای اولین بار روز سه‌شنبه در ایمیلی از یکی از ساکنان ایالت واشنگتن به نام برد، که گفت در فوریه بلافاصله پس از پیش‌سفارش‌ها سفارش داده بود، این مشکل را شنیدیم. باز شد. براد گفت: «حساب من همیشه می‌گوید خدمات تا اواخر سال 2021 تا زمانی که موقعیتم را روی نقشه تا چند صد فوت به‌روزرسانی کردم، زیرا نقشه‌های گوگل به دلایلی آدرس من را در خیابان داشت و سپس فوراً به اواسط سال 2023 تغییر کرد. ما.

  براد در یک منطقه روستایی زندگی می‌کند و گفت که سرویس اینترنتی فعلی‌اش فقط 0.5 مگابیت در ثانیه "در یک روز خوب" ارائه می‌کند. برد اشاره کرد که افرادی که Starlink را پیش‌سفارش کرده‌اند دائماً حساب‌های ما را چک می‌کنند، زیرا ما نمی‌توانیم صبر کنیم، و من همین چند روز پیش تصمیم گرفتم آن را بررسی کنم و آنها نقشه‌ای با نماد بالای آن اضافه کردند که می‌گوید: آدرس، نام، و محل خدمات برای دقت.' دقیق نبود، بنابراین آن را اصلاح کردم و بهای آن را پرداخت کردم."

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات