Altice از 12 ژوئیه سرعت بارگذاری اینترنت کابلی خود را تا 86 درصد کاه">

خبر

 • تک بورد - کابل ISP Altice سرعت بارگذاری را از 35 مگابیت در ثانیه تا 5 مگابیت در ثانیه کاهش می دهد

  کابل ISP Altice سرعت بارگذاری را از 35 مگابیت در ثانیه تا 5 مگابیت در ثانیه کاهش می دهد
  5 روز و 10 ساعت قبل

  Altice گفت که سرعت بارگذاری را کاهش می دهد تا "با سایر ISP ها مطابقت داشته باشد."
  Altice از 12 ژوئیه سرعت بارگذاری اینترنت کابلی خود را تا 86 درصد کاهش می دهد. برنامه های Altice Optimum Online که در حال حاضر سرعت بارگذاری را تبلیغ می کنند بسته به برنامه ، 35 مگابیت بر ثانیه به بارگذاریهای 5 مگابیت بر ثانیه ، 10 مگابیت بر ثانیه یا 20 مگابیت در ثانیه کاهش می یابد. Altice هیچ تغییری فوری در قیمت

  تنها خبر خوب برای کاربران این است که این تغییرات تا زمانی که آنها در برنامه خدمات فعلی خود باقی بمانند ، تاثیری نخواهد داشت ، یک سخنگوی Altice به Ars گفت. آلتیس گفت: اما مشتریان جدید مجبورند سرعت بارگذاری پایین را بپذیرند و مشتریان فعلی هر زمان که سرویس را ارتقا می دهند ، تنزل درجه می دهند یا تغییر می دهند ، باید سرعت بارگذاری کمتری را دریافت کنند.

  Altice ادعا کرد شبکه کابل آن نیست در ارائه سرعت تبلیغاتی فعلی خود مشکلی ندارید. این شرکت گفت: "شبکه ما علی رغم افزایش قابل توجه استفاده از داده ها در طی همه گیری و سرعتهای ارائه شده ، همچنان عملکرد بسیار خوبی دارد." تغییر سرعت بارگذاری ظاهراً برای حل مشکلی در شبکه انجام نشده است ، بلکه برای مطابقت با سرعت کم بارگذاری ارائه شده توسط سایر ISP های کابل است. Altice به Ars گفت كه در حال تغییر سرعت بارگذاری كابل خود است تا آنها را "مطابق با ISP های دیگر و همسو با صنعت" در آورد.

  طرح بارگیری Altice 100Mbps در حال حاضر با 35Mbps بارگذاری ارائه می شود. اما این بارگذاری ها با کاهش 86 درصدی به 5 مگابیت در ثانیه کاهش می یابد. برنامه 200 مگابیت بر ثانیه با آپلودهای 35 مگابیت بر ثانیه امروز پس از تاریخ تغییر در 12 ژوئیه ، فقط 10 مگابیت بر ثانیه بارگذاری می کند. برنامه های بارگیری 300 مگابیت بر ثانیه و 500 مگابیت بر ثانیه که در حال حاضر 35 مگابیت در ثانیه بارگذاری دارند ، در قسمت بارگذاری به 20 مگابیت در ثانیه کاهش می یابد. سرعت بارگیری ثابت خواهد بود.

  علاوه بر این ، برنامه بارگیری 400 مگابیت بر ثانیه Altice از آپلودهای 40 مگابیت بر ثانیه به 20 مگابیت در ثانیه کاهش می یابد ، در حالی که سرعت بارگذاری طرح بارگیری گیگابیت از 50 مگابیت بر ثانیه به 35 مگابیت در ثانیه کاهش می یابد. همانطور که در مقاله Stop the Cap در روز دوشنبه ذکر شد ، Altice تغییرات آینده را در نمودار در وب سایت خود ذکر کرد:

  https://techbord.com کابل ISP Altice سرعت بارگیری را از 35 مگابیت در ثانیه تا 5 مگابیت در ثانیه کاهش می دهد Enlarge

  تبلیغات

  Altice touts fiber است اما هنوز بیشتر فقط کابل است

  Altice خاطرنشان می کند که سرویس فیبر به خانه سرعت متقارن را با بارگذاری به اندازه بارگیری فراهم می کند. آلتیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا به جای کاهش سرعت بارگذاری کابل افزایش نمی یابد ، به آرس گفت: "طی چند سال گذشته ، ما در ساخت یک شبکه 100 درصدی فیبر سرمایه گذاری کرده ایم. ما بیش از حد بر گسترش فیبر خود تمرکز کرده ایم ، که در حال حاضر برای بیش از 1 میلیون خانه در دسترس است - و به سرعت در حال رشد است - و دارای سرعت متقارن تا 1Gbps است. "

  اما" یک شبکه 100 درصد فیبر "به این معنی نیست که Altice همه یا حتی بیشتر آنها را ارتقا می دهد مشتریان کابل خود را به فیبر. این "100 درصد فیبر" است به این معنا که مشتریانی که از ردیف فیبر استفاده می کنند توسط سیم های کابل قدیمی محدود نخواهند شد.

  گفته می شود آن 1 میلیون خانه دارای فیبر فقط 20 درصد از ردپای Altice هستند ، بنابراین بیشتر مشتریان آن نمی توانند از سرعت متقارن برخوردار شوند. Altice به سرمایه گذاران گفت که امسال 500000 خانه دیگر به شبکه فیبر خود اضافه خواهد کرد. از جمله کابل و فیبر ، Altice در 21 ایالت خدمات ارائه می دهد و در پایان Q1 2021.4 میلیون و 400 هزار مشتری اینترنتی داشته است.

  Altice Suddenlink را در سال 2015 و Cablevision را در سال 2016 خریداری کرد و به چهارمین اپراتور بزرگ کابل ایالات متحده تبدیل شد. Comcast ، Charter و Cox. تغییرات سرعت بارگذاری در تمام قسمتهای شبکه Altice انجام می شود ، زیرا این شرکت به Ars گفت که "در حال تنظیم ترازهای سرعت در سرتاسر رد پای ما است".

  کابل بدون تحویل

  برای سالها بارگذاری های بالاتر را تحریک می کند ، صنعت کابل طعنه های جدیدی را می زند که باعث می شود شبکه های کابلی سرعت بارگیری و بارگذاری متقارنی را داشته باشند ، همانطور که شبکه های فیبر انجام می دهند. اما علیرغم به روزرسانی های انجام شده به DOCSIS ، مشخصات رابط سرویس Data Over Cable ، ارائه دهندگان عمده کابل هنوز سرعت بارگذاری بالاتر از 35 مگابیت در ثانیه را ارائه نمی دهند.

  آلتایس سرعت بارگذاری کابل خود را در حالی که فیبر دارای سرعت متقارن است ، کاهش می دهد یکی دیگر از این موارد است نشان می دهد که فیبر در آینده قابل پیش بینی برتری خود را نسبت به شبکه های کابلی حفظ خواهد کرد. یک سال پیش ، کاکس به دلیل ازدحام ، سرعت بارگذاری را در بعضی از محله ها کاهش داد و به نظر نمی رسد هیچ شبکه کابلی نزدیک به دستیابی به موفقیت سریع بارگذاری به مشتریان باشد.

  Comcast اخیراً از یک تست آزمایشگاهی که در آن از DOCSIS استفاده می کرد ، تبلیغ کرد. 4.0 برای بارگذاری و بارگیری 4 گیگابیت بر ثانیه از طریق کابل ، اما این شرکت هیچ نشانه ای از زمان افزایش سرعت آپلود کابل موجود در بازار ارائه نکرد. مانند Altice ، Comcast فقط سرعت متقارن را در شبکه فیبر خود ارائه می دهد ، که به اندازه رد پای کابل آن گسترده نیست.

  سرعت بارگذاری تبلیغاتی Comcast و Charter در شبکه های کابلی آنها هنوز هم حداکثر 35 مگابیت بر ثانیه است و مشتریان این سرعت را دارند. برای خرید طرح بارگیری گیگابیت ، نرخ بارگذاری 35 مگابیت در ثانیه را دریافت کنید. کمترین برنامه Comcast فقط 3 بار بارگذاری در مگابیت بر ثانیه و کندترین برنامه چارتر 4 بار در ثانیه بارگذاری دارد.

  افشای: مشارکت Advance / Newhouse ، که 13 درصد از Charter را در اختیار دارد ، بخشی از انتشارات Advance است. انتشارات پیشرو صاحب Condé Nast ، مالک Ars Technica است.

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات