خبر

 • تک بورد - پس از آفلاین شدن گذرنامه واکسن NHS ، مسافران نمی توانند پرواز کنند

  پس از آفلاین شدن گذرنامه واکسن NHS ، مسافران نمی توانند پرواز کنند
  24 روز و 10 ساعت قبل

  خاموشی تقریباً 4 ساعت به طول انجامید و باعث ایجاد مشکل در برنامه بهداشتی شد.
  سیستم COVID Pass انگلستان روز چهارشنبه ساعت ها آفلاین شد و باعث شد مسافران بریتانیایی در فرودگاه ها گیر نکنند. برخی از مسافران نمی توانند از پروازهای خود سوار شوند ، در حالی که برخی دیگر با تأخیر مواجه شده اند زیرا هر دو وب سایت سرویس بهداشت ملی (NHS) و برنامه با مشکلات روبرو شده اند.

  تاخیر و پروازهای از دست رفته

  قطع سیستم NHS حدود چهار ساعت باعث شد بسیاری از مسافران انگلیسی نتوانند به سوابق واکسیناسیون خود دسترسی پیدا کرده و COVID Pass خود را به شرکت های هواپیمایی ارائه دهند. قبل از اجازه مسافران برای سوار شدن ، اکثر خطوط هوایی در انگلستان نیاز به اثبات واکسیناسیون به صورت چاپی یا دیجیتالی دارند. اما کسانی که فاقد یک نسخه کاغذی بودند در حالت بلاتکلیفی قرار گرفتند زیرا برنامه تلفن هوشمند NHS مرتبا خطاهایی را مطرح می کرد.

  برنامه NHS ساعت ها خراب می شود. بزرگنمایی/برنامه NHS ساعت ها از کار می افتد. دکتر میشل دراژه

  کارولین فراست ، روزنامه نگار ، واکسینه شده ، یکی از مسافرانی است که زمان سختی برای گذراندن در فرودگاه:

  انتظار برای پرواز در هیترو و برنامه NHS با همه مدارک واکسیناسیون COVID موجود ، خراب شده است. در حال حاضر اجازه پرواز ندارد. بعدازظهر جالبی در هیترو خواهد بود.

  - کارولین فراست (FrostReporter) 13 اکتبر 2021

  اگرچه NHS بیانیه ای در مورد "مسائل مربوط به دسترسی به گذرنامه COVID" منتشر کرد ، اما دقیق آن را مشخص نکرد. علت وقفه.

  تبلیغات

  در حال حاضر مشکلاتی در زمینه دسترسی به Covid Pass در برنامه و وب سایت NHS وجود دارد. ما در حال بررسی موضوع هستیم و در اسرع وقت به روز رسانی می کنیم.

  - NHS Digital (NHSDigital) 13 اکتبر 2021

  این اولین باری نیست که گذرنامه های واکسن دیجیتال واکسن دولت انگلستان با مشکل مواجه می شوند. در اوایل ماه جاری ، نیکولا استرجن ، وزیر اول اسکاتلند ، اعتراف کرد که مشکلات موقتی در این برنامه وجود دارد و می گوید: "به طور خاص ، بسیاری متوجه شدند که برنامه قادر به شناسایی پرونده واکسیناسیون آنها از اطلاعات ارائه شده نیست."

  Sturgeon توضیح داد که مشکل از خود برنامه نبود ، بلکه سیستم های متمرکز NHS بود که به آن متصل می شد. "اساساً ، سطح بالای تقاضا پس از راه اندازی برنامه - همراه با خطا در قسمتی از سیستم NHS - به این معنی است که اطلاعات به سرعت از سیستم NHS به برنامه ارسال نمی شود. این همچنین ، برای در ماه جولای ، سرویس گذرنامه واکسن ایرلند شمالی با نشت اطلاعات مواجه شد و اطلاعات شخصی کاربران را افشا کرد و وزارت ایرلند شمالی را مجبور کرد. وزارت بهداشت به طور موقت سرویس را آفلاین کند.

  در حالی که گذرنامه های واکسن دیجیتالی راحتی را ارائه می دهند ، از قطعی شبکه ، نشت داده ها و حملات سایبری مصون نیستند - همه موانعی که به عنوان استفاده از گذرنامه های واکسن دیجیتالی نیاز به توجه دارند. افزایش. حمل یک نسخه کاغذی از مدرک واکسیناسیون در هنگام سفر ایده خوبی است - حداقل در صورت قطعی می تواند در وقت شما صرفه جویی کند.

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات