خبر

 • تک بورد - ویمبلدون: فناوری پشت بهترین مسابقات جهانی تنیس است

  ویمبلدون: فناوری پشت بهترین مسابقات جهانی تنیس است
  25 روز و 16 ساعت قبل

  از بایگانی: یک فن آوری جالب برای یک رویداد 140 ساله وجود دارد.
  مسابقات قهرمانی در ویمبلدون ، که حدود 28 تن توت فرنگی ، 10000 لیتر خامه و 320،000 لیوان Pimm در سال مصرف می کند ، قابل توجه به لذت جویی تجمل گرایانه ظاهراً کنترل نشده آن. اما در حالی که بیشتر شرکت ها ، سازمان ها و موسسات به دنبال کاهش هزینه ها هستند ، ویمبلدون به مانترا خود پایبند است. کارها را ارزان تر انجام ندهید. کارها را بهتر

  بروزرسانی ، 3 ژوئیه 2021: آخر هفته 4 جولای در ایالات متحده است ، به این معنی که کارکنان Ars تعطیلات شایسته ای را برای ساخت میکروسکوپ های لگو (یا شاید فقط برای استراحت) دریافت می کنند. به همین ترتیب ، ما در حال بازسازی چند نمونه کلاسیک از بایگانی Ars هستیم ، از جمله این نگاه در پشت صحنه مسابقات تنیس ویمبلدون. در حالی که همه ما در طول سال 2021 فدرر (یا شاید نادال) را تشویق می کنیم ، این نگاه به مسابقات 2017 به همه ایده می دهد که چه چیزی دارای فن آوری است که به نظر می رسد قدیمی ترین رویداد ورزشی مدرسه است. این داستان در ابتدا در تاریخ 13 جولای 2017 پخش شد و در زیر بدون تغییر به نظر می رسد. مثال: استفاده ویمبلدون از فناوری واقعاً چشمگیر است. من به اندازه کافی خوش شانس بوده ام که در سه سال گذشته فن آوری ویمبلدون را دنبال کرده ام ، و دیدن یک تلاش گسترده مانند مسابقات قهرمانی عمیق تر و عمیق تر در فن آوری بسیار دلگرم کننده بوده است. شاید فکر کنید که ویمبلدون پس از 140 سال می تواند در راه خود گیر کند ، اما دور از آن. هنگامی که فناوری تنها راه مناسب برای دستیابی به ثبات قابل توجه ، قابل توجه برای بازیکنان ، بازدیدکنندگان و صدها میلیون نفر است که از راه دور تماشا می کنند ، شما سعی در مبارزه با آن ندارید. شما آن را در آغوش می کشید.

  البته ، ویمبلدون در حال پذیرش فناوری در یک روش مشخص ویمبلدون است. به عنوان مثال ، امسال مسابقات قهرمانی در حال آزمایش Wi-Fi رایگان است - اما از آنجا که آنها هنوز نمی دانند رفتار مردم با Wi-Fi رایگان چگونه است ، فقط در سه مکان خاص (نزدیک فودکورت ، در فروش مجدد بلیط) در دسترس است 12). این مسابقات تا آخر هفته ادامه دارد ، اما تیم آن قبلاً تجزیه و تحلیل داده ها را آغاز کرده است. به نظر می رسد ، خوشبختانه ، کاربران Wi-Fi در دادگاه 12 فقط از تلفن های خود بین نقاط استفاده می کنند. با شروع بازی ، استفاده از Wi-Fi متوقف می شود. اگر این آزمایش موفقیت آمیز باشد ، Wi-Fi در سال 2018 در سراسر ویمبلدون قابل اجرا است.

  یک عکس (ظاهرا) از نرم افزار IBM که نکات برجسته مسابقات تنیس را ایجاد می کند. چهار مورد را می بینید متغیرهایی که آن را ردیابی می کند ... Enlarge / یک عکس (ظاهرا) از نرم افزار IBM که نکات برجسته مسابقات تنیس را ایجاد می کند. شما چهار متغیر را مشاهده می کنید ... پیشرفت بزرگ دیگر این است که IBM (شریک فنی رسمی ویمبلدون) اکنون هر مسابقه تنیس را اسکن می کند و به صورت خودکار کلیپ های ویدیویی برجسته از لحظات مهم یا مهیج را تولید می کند. این دشوار به نظر می رسد ، اما ظاهراً فقط به IBM نیاز دارد تا سه متغیر را کنترل کند: سطح سر و صدا ، تشخیص عملکرد و تشویق جمعیت. این ترکیبات باعث ایجاد "سطح هیجان کلی" می شوند. سطح سر و صدا احتمالاً صدای محیط مخاطبان هیجان زده است ، در حالی که تشخیص عملکرد به بازیکنان اشاره دارد. آیا آنها زیاد دور می زنند ، مشت محکم می کنند ، یا احساسات دیگر زیاد است؟

  تبلیغات

  هنگامی که سطح هیجان کلی از آستانه عبور می کند (0.8؟) ، این نرم افزار از طریق بافر ویدئویی خود بازمی گردد و یک کلیپ برجسته از نکته. در حال حاضر ، یک ویرایشگر انسانی قبل از انتشار از همه کلیپ ها استفاده می کند. همچنان به یک ویرایشگر انسانی احتیاج است که کلیپ های ویدئویی مربوط به موارد منطبق تر را تحریک کند. نرم افزار IBM هنوز زمینه مسابقات فردی یا جفت شدن بازیکنان را درک نمی کند. اما با توجه به اینکه سایر نرم افزارهای IBM در زمینه های ویمبلدون متناسب هستند - بیشتر به این دلیل که مفسران می توانند طعم اضافی اضافه کنند - به نظر می رسد پیشرفت آشکاری در فناوری برجسته سازی خودکار در سالهای آینده باشد.

  حضور IBM در ویمبلدون کاملاً زودگذر است - آنها ظاهر می شوند ، کارها را برای چند هفته اجرا می کنند و سپس ناپدید می شوند. بدین ترتیب ، حضور / بزرگ شدن IBM در ویمبلدون کاملاً گذرا است - آنها ظاهر می شوند ، کارها را برای یک دو هفته ، سپس ناپدید می شوند. به همین ترتیب ، "سرورها" فقط لپ تاپ های ThinkPad و MacBook هستند. Sebastian AnthonyGobbling up data

  یکی از ثروتمندترین دارایی های ویمبلدون ، یک پایگاه داده گسترده است که حاوی آمار بیش از 100 سال مسابقات تنیس رقابتی است. همانطور که همکاری ویمبلدون با IBM به بلوغ رسیده و تکنیک های جدید جمع آوری داده و سنسورها گسترش یافته اند ، عمق و دقت داده ها نیز بهبود یافته است.

  شاید جالب ترین ، ویمبلدون اکنون وضعیت 3D تنیس را ذخیره می کند از طریق سیستم دوربین Hawk-Eye موجود در برخی از زمین ها مطابقت دارد. Hawk-Eye که از چندین دوربین برای ردیابی توپ و حل اختلافات مربوط به قضاوت خط استفاده می کند ، جریان مداوم داده ای را تولید می کند که IBM می تواند آنها را به یک قالب مفید پردازش کند. اما در واقع انجام کاری با این داده ها کاری خطرناک است ، زیرا مشخص نیست که چه کسی مالک آن است. همانطور که می توانید تصور کنید ، برخی از تنیس بازان علاقه زیادی به برخی از نرم افزارهای یادگیری ماشین دزدگیر و بزرگ ندارند که اسرار سبک بازی خود را برای جهانیان فاش کنند.

  امروز ، ویمبلدون / IBM فقط از هاوک استفاده می کند داده های چشم برای ردیابی عکس های "تهاجمی" هر بازیکن. احتمالاً بسیاری از داده های خام در پایگاه داده ویمبلدون ذخیره شده است ، که می تواند در تاریخ بعدی پردازش شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد آزمایشات و مشکلات مربوط به جمع آوری ، استفاده و به اشتراک گذاری داده ها ، ویژگی اخیر ما در مورد داده های فوتبال مکان خوبی برای شروع است.

  ویمبلدون با استفاده از انواع مختلف Wi-Fi علائم برای نشان دادن چقدر قوی سیگنال باید در یک منطقه مشخص باشد. Enlarge / ویمبلدون با استفاده از انواع مختلف علائم Wi-Fi برای نشان دادن میزان قوی بودن سیگنال در یک منطقه مشخص ، از سباستین آنتونی استفاده می کند. Wi-Fi جدید عمومی به عنوان منبع بالقوه داده های قابل بهره برداری. همانطور که قبلاً می دانید ، هنگام پیوستن به یک شبکه Wi-Fi (یا در واقع هر شبکه ای) ، اپراتور آن شبکه می تواند ببیند از کدام سرویس ها و برنامه ها استفاده می کنید. به عنوان مثال ، ویمبلدون با آزمایش hotspot امسال ، اکنون می تواند ببیند که چه تعداد بازدید کننده از برنامه پیام رسانی Line استفاده می کنند. Line عمدتا در آسیا مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین ویمبلدون ممکن است از این داده ها برای تبلیغ تبلیغات برای بازدید کنندگان آسیایی در سال آینده استفاده کند.

  تبلیغات

  در یک سطح ساده تر ، اگر ویمبلدون باشگاه تنیس چمن همه انگلستان را با Wi -Fi ، این امکان را خواهد داشت که از آدرس MAC منحصر به فرد هر دستگاه برای ردیابی حرکت بیشتر بازدیدکنندگان در اطراف مکان استفاده کند. مطمئن هستم ، نه به دلایل ترسناک ، بلکه برای رفع مشکلات و تنگناها و ناکارآمدی ها است. آیا باید توالت دیگری وجود داشته باشد؟ توت فرنگی و کرم آنجا ایستاده است؟ قلم جاودانه Pimm اینجاست؟ Wi-Fi در سراسر محل همچنین به ویمبلدون امکان می دهد تا هنگام حرکت ، به سبک چراغ راهنما ، بازدیدکنندگان را از طریق نوار اعلام کند.

  دو سال پیش ، یک مهندس IBM به من گفت که آنها در حال بحث و گفتگو با ارائه دهندگان شبکه تلفن همراه انگلستان هستند. برای ردیابی بازدید کنندگان از طریق مثلث سلولی ، اما امسال به من گفته شد که چنین مشارکتی هرگز به وجود نیامده است. انجام این کار از طریق Wi-Fi (و شاید با بلوتوث تقویت شده) به هر حال معقولانه تر است.

  از فرد (یعنی واتسون؟) ، دوربین های 360 درجه بپرسید ...

  سرانجام ، ویمبلدون قابل توجهی منتشر کرد برنامه موبایل اساسی برای مسابقات قهرمانی امسال. طی چند سال گذشته ، تغییر بزرگی از طرف افرادی که ویمبلدون را در یک مرورگر دسک تاپ دنبال می کنند ، به دنبال آن در دستگاه های تلفن همراه خود است. این برنامه موبایل به منظور ارائه تجربه ای بهتر از وب سایت تلفن همراه است - اما صادقانه بگویم ، اگر اهل ورزش تنیس هستید ، احتمالاً فقط باید برنامه رایگان (iOS / Android) را بارگیری کنید و ببینید چه فکر می کنید. امسال ویژگی جدیدی به نام Ask Fred وجود دارد که ظاهراً از برخی از فناوری های IBM Watson برای پاسخگویی به سوالات شما استفاده می کند. این برنامه همچنین می تواند از طریق دوربین های 360 درجه ای که در هر دادگاه قرار داده شده است ، نگاه کند.

  اکنون بخوانید که چگونه تکامل فقط می تواند ما را تا این حد در ورزش برساند ، اما پذیرش فناوری بسیار بیشتر است هیجان انگیز ...

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات