خبر

 • تک بورد -

  "هکر ایکس"-آمریکایی که امپراتوری اخبار جعلی طرفدار ترامپ را ایجاد کرد-خود را نقاب می زند
  4 روز و 14 ساعت قبل

  او برای ساختن یک اخبار جعلی استخدام شد اما اکنون می خواهد همه چیز را درست کند.
  این داستان مغز متفکر پشت یکی از بزرگترین عملیات "اخبار جعلی" در ایالات متحده است.

  به مدت دو سال ، وی وب سایت ها و گروه های فیس بوکی را اداره می کرد که داستان های ساختگی ، نظریه های توطئه و تبلیغات را پخش می کردند. زیر نظر او یک تیم اختصاصی از نویسندگان و ویراستاران برای تولید محتوای فریبنده - از کلاهبرداریهای آشکار گرفته تا تبلیغات سیاسی - دستمزد می گرفتند و هدف اصلی آنها این بود که انتخابات 2016 را به دونالد ترامپ بسپارند.

  با تلاشهای گسترده ، وی شبکه مخفی سایتهای خود تقویت کننده از ابتدا. او استراتژی ای طراحی کرد که شخصیت های برجسته ای - از جمله ترامپ - را برای بازنویسی ادعاهای گمراه کننده به پیروان خود بازنویسی کرد. و او شهروندان آمریکایی غیرمترقبه ، از جمله پدر خود هکر را بیش از رسانه های اصلی در مورد منابع خبری جعلی فریب داد.

  به گفته وی ، صاحب نظران و دولتها ممکن است اعتبار زیادی به روسیه داده باشند. سیستم دستکاری ادراک و روانشناسی مردم از داخل ایالات متحده مهندسی و اجرا شد.

  هکر اخیراً به من گفت: "روسیه آنقدر نقش جزئی را بازی کرد که حتی در رادار هم خطا نبود." "این برای سیاستمداران عادی بود ، هرچند ... اگر به اندازه کافی دروغ بگویید ، همه آن را باور خواهند کرد."

  قبلاً "Hacker X" نامیده می شد ، او اکنون آماده است که نشان دهد کیست و چگونه کرد آن.

  نکته در مورد منابع: در تلاش جدی برای بررسی واقعی ادعاهای مطرح شده در اینجا ، Ars مکاتبات کتبی بین هکر و اشخاص برجسته ای که در تولید اخبار جعلی دخیل هستند مشاهده کرده است. ؛ ایمیل هایی که توسط شخصیت های برجسته ای که به طور عمومی برای آنها مالکیت سایت های خبری جعلی (یا مرتبط با آنها) شناخته شده است ارسال می شود. فرم های مالیاتی که نشان می دهد درآمد وی از شرکت های تولید کننده اخبار جعلی دریافت شده است. رسید خرید دارایی های فناوری اطلاعات مانند نام دامنه ؛ ایمیل هایی از طرف کارکنان برای توضیح استراتژی و تعیین وظایف به طور منظم به آنها. و آرشیو صفحات وب ، انجمن ها و توییت ها که به عنوان بخشی از این عملیات بزرگ تهیه شده است. ما همچنین با منابع اعم از نامگذاری و بدون نام ارتباط برقرار کرده ایم ، برخی از آنها "نویسندگان" هستند که در یک شرکت کار می کردند و ادعاهای هکر را تأیید کرده اند.

  زیرا او درخواست می کند که شرکتی که در آن کار می کرد آرس که به صراحت نامگذاری شده ، به شرکت اخبار جعلی با ... نام جعلی ، کوالا مدیا ، اشاره کرده است. هکر اخلاقی "رابرت ویلیس.

  برخی از افراد در حوزه امنیت اطلاعات ممکن است" راب "را امروزه به عنوان یک عضو فعال که در کنفرانس ها صحبت می کند و با گروه هکرهای اخلاقی سامورایی ساکورا کار می کند ، بشناسند. (سامورایی های ساکورا ، در بسیاری از موارد ، آسیب پذیری های سیستم های کامپیوتری دولت و نهادهای خصوصی را به طور مسئولانه افشا کرده اند. من قبلاً در دو مورد ، حداقل زمانی که با سوالات مربوط به نوشته های آسیب پذیری ساکورا سامورایی س questionsال داشتم ، با راب ارتباط برقرار کرده ام.)

  تبلیغات

  اما در سال 2015 ، ویلیس یک هکر دیگر بود که به دنبال کار فناوری اطلاعات بود. او قبلاً یک پیشنهاد کار دریافت کرده بود - اما هنوز مصاحبه ای در یک شرکت نهایی برنامه ریزی شده بود.

  "من به این فکر می کردم که در مصاحبه حاضر نشوم." او به من گفت. "به هر حال ، من فقط به یک شرکت دیگر متعهد شده بودم."

  آن شرکت نهایی مات بود - تا زمانی که ویلیس شخصاً حاضر نشد ، نه نام آن و نه وظایف واقعی شغلی را فاش نمی کند. اما کدورت خودش جالب بود. ویلیس تصمیم گرفت مصاحبه انجام دهد.

  a href = "http://web.archive.org/web/20170720105638im_/http://www.conservativecountry.net/wp-content/uploads /2017/03/robertwillis.jpg" ویلیس در سال 2017 /a هنگام نوشتن برای وب سایت کشور محافظه کار که اکنون بسته شده است. ویلیس در سال 2017 هنگام نوشتن برای روبرت ویلیس

  "من در محل ، که یک ساختمان بزرگ شرکتی بود ، حاضر شدم. به من دستور داده شد تا در طبقه پایین منتظر بمانم تا من جمع آوری شوم. رازها جذاب بود. ممکن است برخی را تغییر داده باشد. مردم من را ترک می کنند ، اما من عاشق یک ماجراجویی هستم. هیچ اطلاعاتی در مورد کار به من داده نشده بود به جز اینکه آنها بسیار هیجان زده بودند ، زیرا پیدا کردن شخصی مثل من بسیار نادر بود - من سالها مهارتهای تصادفی ، همپوشانی و بسیار فنی داشتم از پوشیدن چندین کلاه در شرکت های خصوصی کوچکتر. "

  حتی قبل از روزهای هک اخلاقی خود در ساکورا سامورایی ، ویلیس دارای مهارت فنی گسترده ای در زمینه شبکه سازی ، برنامه های تحت وب ، هک ، امنیت ، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بود. ) ، طراحی گرافیکی ، کارآفرینی و مدیریت. او گفت که می داند چگونه از الگوریتم های موتور جستجو استفاده کند ، یک بار ، در عرض 24 ساعت یک عبارت تصادفی را به نقطه شماره 1 یک موتور رساند. او گفت: "بسیاری خواهند گفت که این غیرممکن است/اما غیرممکن است ، اما من رسیدها را دارم ،" و افراد معتبر دیگر نیز. " آنها با آسانسور به طبقه ای با دفتر تقریباً خالی رفتند. داخل خانه زنی کنار سه صندلی منتظر بود. همه نشستند. میزبانان وی سرانجام نام شرکت خود را فاش کردند: Koala Media. آن لحظه مانند یک افشاگری بزرگ سازماندهی شده بود.

  تبلیغات

  ویلیس به من گفت: "من نمی ترسیدم ، اما هیجان زده بودم که این چگونه دیوانه کننده در حال حاضر [در حال تبدیل شدن] است." "من گوش دادم. به من گفته شد که برنامه های بزرگی برای دفتری که من در آن نشسته بودم وجود دارد و آنها قبلاً نویسندگان و سردبیر اولیه را برای عملیات جدید استخدام کرده اند."

  مصاحبه کنندگان شرکت به ویلیس گفتند که "همه چیز باید با در نظر داشتن امنیت - در سطوح شدید" ساخته شود. برای این منظور ، آنها به فردی با مهارتهای متنوع ویلیس نیاز داشتند. ویلیس می گوید: "آنها به من گفتند که آنها با شرکت های بزرگ و دولت بزرگ مخالف هستند زیرا اساساً یک چیز هستند." آنها گفتند در سمت راست و چپ خواننده دارند. آنها گفتند که در مورد "آزادی" هستند. این برای ویلیس ، که خود را یک لیبرال اجتماعی و محافظه کار مالی توصیف می کند - "بسیار پانک راک ، آنارشیست مرزی".

  خوب به نظر می رسید.

  سپس مصاحبه کنندگان به او گفتند ، "اگر برای ما کار می کنی ، می توانی به توقف هیلاری کلینتون "" بلیط اصلی در چرخه آینده 2016 ، "ویلیس گفت. "اگر من در آن زمان شر کوچکی را انتخاب می کردم ، بدون شک این حزب جمهوری خواه بود ، زیرا من به دلیل تخریب دموکرات ها به شهر جدید به شهر جدید نقل مکان کرده بودم. این احساس انتقام خوبی بود. . "

  ویلیس می گوید هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه شرکتی که قرار بود او را به خدمت بگیرد افراطی بوده یا در آینده چنین خواهد شد ، نداشت. از نظر او ، این شرکت در زمینه روزنامه نگاری فقط "تحقیق کننده" بود.

  وقتی کوآلا کار را به او پیشنهاد کرد ، او آن کار را انجام داد.

  مزرعه محتوا به چه شکل است؟ دوست داشتنی است؟ این جذاب نیست. این دفتر کوآلا است. بزرگنمایی/یک محتوا مزرعه شبیه است؟ زرق و برق دار نیست. این دفتر کوآلا است. روبرت ویلیس

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات