خبر

 • تک بورد - نقض اطلاعات Neiman Marcus 4.6 میلیون مشتری را تحت تاثیر قرار می دهد

  نقض اطلاعات Neiman Marcus 4.6 میلیون مشتری را تحت تاثیر قرار می دهد
  6 روز و 16 ساعت قبل

  از کاربران خواسته شد تا رمزهای عبور خود را تغییر دهند - اما نظارت اعتباری رایگان به آنها ارائه نشد.
  خرده فروشی لوکس آمریکایی Neiman Marcus Group (NMG) به تازگی یک نقض عمده داده را فاش کرده است که تقریباً 4.6 میلیون مشتری را تحت تأثیر قرار داده است. این نقض زمانی در ماه مه سال 2020 رخ داد که "یک طرف غیر مجاز" اطلاعات شخصی برخی از مشتریان نیمان مارکوس را از حساب های آنلاین آنها دریافت کرد. نیما

  شماره کارت اعتباری و کارت هدیه فاش شد

  دیروز ، نیمان مارکوس فاش کرد که نقض داده های مربوط به سال 2020 بر 4.6 میلیون مشتری با حساب های آنلاین Neiman Marcus تأثیر گذاشته است. اطلاعات شخصی این مشتریان به طور بالقوه در طول حادثه به خطر افتاده است. جزئیات اطلاعات عبارتند از:

  نام ها ، آدرس ها ، اطلاعات تماس نام کاربری و گذرواژه های حساب های آنلاین Neiman Marcus شماره کارت های پرداخت و تاریخ انقضا (هرچند شماره CVV وجود ندارد) شماره کارت هدیه مجازی Neiman Marcus (بدون پین) سوالات امنیتی Neiman حساب های آنلاین مارکوس

  برای میلیون ها مشتری که از این حادثه مطلع می شوند ، "تقریباً 3.1 میلیون کارت پرداخت و هدیه مجازی تحت تأثیر قرار گرفت ، که بیش از 85 which از آنها منقضی شده یا نامعتبر است." هیچ کارت اعتباری فعال با نام تجاری نیمان مارکوس تحت تأثیر قرار نگرفت. در حال حاضر ، هیچ نشانه ای وجود ندارد که حسابهای مشتریان آنلاین در برگدورف گودمن یا هورچو تحت تأثیر قرار گرفته باشد. p>

  از مشتریان خواسته می شود گذرواژه ها را بازنشانی کنند

  مشخص نیست که غول خرده فروش گذرواژه های حساب کاربری را در متن ساده ذخیره کرده است یا اینکه آنها به درستی هش شده و نمک زده شده اند - یک عمل امنیت سایبری که کارشناسان صنعت توصیه کرده اند برای طولانی ترین زمان.

  تبلیغات

  کمی بعد از آگاهی از این حادثه ، نیمان مارکوس شروع به درخواست از مشتریان کرد تا رمزهای عبور خود را قبل از ورود به حساب های آنلاین خود بازنشانی کنند. "تحقیقات ما در حال انجام است و ما به سرعت در حال تعیین ماهیت و محدوده موضوع هستیم. برای محافظت از مشتریان خود ، ما نیاز به بازنشانی رمز عبور حساب آنلاین برای مشتریان آسیب دیده ای داریم که از ماه مه 2020 رمز خود را تغییر نداده اند." همچنین مصرف کنندگان باید گذرواژه های خود را برای حساب های وب سایت های دیگر که در آن از رمز عبور مشابه یا مشابه حساب کاربری نیمن مارکوس خود استفاده کرده اند ، تغییر دهند.

  نیمان مارکوس یک صفحه وب اختصاصی راه اندازی کرده است که از ایالات متحده قابل دسترسی است ( نسخه بایگانی شده) که به مشتریان دستور می دهد مراقب معاملات غیر مجاز باشند. افراد آسیب دیده نیز می توانند نسخه ای از گزارش اعتبار خود را بدون هیچ گونه هزینه ای درخواست کنند. اگرچه شایان ذکر است ، گزارش اعتبار رایگان توسط سالانه creditcreditreport.com ارائه می شود ، ابتکاری مشترک Experian ، TransUnion و Equifax ، که مصرف کنندگان آمریکایی دسترسی رایگان به آن دارند. در حال حاضر ، به نظر نمی رسد که نیمان مارکوس خدمات نظارت رایگان اعتباری را برای مصرف کنندگان تحت تأثیر قرار دهد - این مودبتی است که به طور فزاینده ای برای اکثر سازمان هایی که از نقض مربوط به PII مصرف کننده و اطلاعات پرداخت آسیب دیده اند ، تبدیل به یک هنجار شده است.

  خواندن بیشتر

  هکرها اطلاعات کارت اعتباری مشتریان نیمان مارکوس را پیش از این حادثه ، در سال 2014 ، نیمان مارکوس یک مورد بدافزار را افشا کرده بود که بیش از 1 میلیون کارت پرداخت را به خطر انداخته بود ، از این تعداد 2400 مورد به عنوان کلاهبرداری مورد استفاده قرار گرفته بود. نتیجه

  "در گروه نیمان مارکوس ، مشتریان اولویت اصلی ما هستند ،" جفروی ون رمدانک ، مدیرعامل نیمان مارکوس می گوید. "ما سخت تلاش می کنیم تا از مشتریان خود پشتیبانی کنیم و به س questionsالات مربوط به حساب های آنلاین آنها پاسخ دهیم. ما اقدامات خود را برای افزایش امنیت سیستم و حفاظت از اطلاعات ادامه خواهیم داد."

  NMG یک مرکز پشتیبانی اختصاصی در ( 866) 571-9725 که مصرف کنندگان می توانند هفت روز در هفته زنگ بزنند و "شماره نامزدی B019206" را ذکر کنند. علاوه بر نظارت بر فعالیت کارت پرداخت خود ، مصرف کنندگان باید مراقب ایمیل های فیشینگ با موضوع نیمان مارکوس باشند که آنها را هدف قرار می دهد.

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات