خبر

 • تک بورد - ناشناس یک گیگابایت داده از Epik ، میزبان وب Gab و Parler ، نشت می کند

  ناشناس یک گیگابایت داده از Epik ، میزبان وب Gab و Parler ، نشت می کند
  8 روز قبل

  هکتیویستها چند روز پس از تخریب سایت GOP تگزاس به دلیل قانون سقط جنین ، به Epik حمله کردند.
  گروه هکتیویست Anonymous مدعی است که گیگابایت داده ها را از Epik ، میزبان وب GOP تگزاس ، Gab ، Parler و 8chan ، در میان سایر سایتهای راست گرا ، به دست آورده است. به داده های سرقت شده به صورت تورنت منتشر شده است. گروه هکتیویست می گوید مجموعه داده ها که بیش از 180 گیگابایت حجم دارد ، حاوی "داده های یک دهه

  ناشناس می گوید مجموعه داده ها "همه آن چیزی است که برای ردیابی مالکیت و مدیریت واقعی طرف فاشیستی اینترنت که از دست محققان ، فعالان و تقریباً همه جلوگیری شده است ، مورد نیاز است." اگر این اطلاعات صحیح باشد ، داده ها و هویت مشتریان Epik اکنون می تواند به دست فعالان ، محققان و تقریباً هرکسی که به اندازه کافی کنجکاو است نگاهی بیندازد. در نزدیکی شما

  Epik یک ثبت کننده دامنه و ارائه دهنده خدمات وب است که به مشتریان راست سرویس می دهد ، برخی از آنها به دلیل محتوای قابل اعتراض و گاه غیرقانونی که توسط مشتریان میزبانی شده است ، توسط بیشتر ارائه دهندگان اصلی فناوری اطلاعات رد شده است. .

  فعالیتهای ناشناس پس از امضای قانون ضربان قلب تگزاس در این ماه ، با آنچه گروه "عملیات جین" می نامد آغاز شد. قانون محدود کننده سقط جنین به افراد خصوصی ، نه الزاماً نهادهای دولتی یا پلیس ، اجازه می دهد تا ممنوعیت سقط جنین به مدت شش هفته را اعمال کنند. بر اساس این قانون ، هر ساکن تگزاس می تواند علیه هر شخصی که انجام یا به تسهیل سقط جنین غیرقانونی کمک می کند ، دعوی مدنی ارائه دهد - و حداقل 10،000 دلار خسارت دریافت کند.

  یادداشتی که در زیر نشان داده شده است توسط روزنامه نگار استیون موناچلی ، که از آن پس توسط حامی Epik داکس شده است.

  A "press press" posted by Anonymous. بزرگنمایی/A" بیانیه مطبوعاتی "ارسال شده توسط ناشناس.

  در بین مجموعه داده ها پایگاه های داده SQL مختلف حاوی آنچه به نظر می رسد سوابق مشتری مربوط به هر نام دامنه ای است که توسط Epik میزبانی می شود. Ars زیرمجموعه کوچکی از مجموعه داده های فاش شده را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد ، از جمله آنچه منبع آن را صندوق پستی کارمند Epik می نامد ، که حاوی نامه های مدیرعامل Epik Rob Monster است. همچنین مجموعه داده ها را برای افرادی که نمی توانند از تورنت استفاده کنند از طریق روش های دیگر در دسترس قرار داده است. "نماینده Epik به Ars گفت.

  هکرها پایگاه اطلاعاتی Epik را تغییر می دهند تا پاسخ شرکت را مورد تمسخر قرار دهند. >

  "در 13 سپتامبر 2021 ، گروهی از بچه ها که خود را" ناشناس "می نامند ، که ما هرگز نام آنها را نشنیده ایم ، گفتند آنها موفق شده اند به خوبی ، صادقانه ، تمام داده های ما را در اختیار بگیرند ، و ث en آن را منتشر کرد ، "پایگاه دانش تغییر یافته ، همانطور که در یک نسخه بایگانی شده مشاهده می شود ، گفت. "آنها ادعا می کنند که شامل تمام داده های کاربر است. همه آنها. همه نام های کاربری ، گذرواژه ها ، ایمیل ها ، درخواست های پشتیبانی ، نقض کلیه سرویس های ناشناس سازی که داریم. البته این درست نیست. ما خیلی احمق نیستیم" d اجازه می دهد چنین اتفاقی بیفتد. "

   ناشناس با اصلاح پایگاه دانش رسمی شرکت ، پاسخ Epik را مسخره می کند. بزرگنمایی/ناشناس پاسخ Epik را با تغییر پایگاه دانش رسمی شرکت مسخره می کند.

  دانش صفحه اصلی با تمسخر می گوید: "ما خودمان این را نوشتیم ، این بدیهی است که بخشی از حساب هک شده نیست." Epik از آن به بعد صفحه را حذف کرده است.

  قبل از این حادثه ، ناشناس وب سایت تگزاس GOP را با جایگزینی ارجاعات "Help Texas Stay Red" با "Texas: Taking Voices from Women برای ترویج فرسایش مذهبی کلیسا/" موانع دولتی " این گروه همچنین پیوندهای "اهدا" به مراقبت های بهداشت باروری غیرانتفاعی برنامه ریزی شده برای والدین اضافه کرد.

  وب سایت حزب جمهوری خواه تگزاس در این ماه توسط ناشناس خراب شد. بزرگنمایی/وب سایت حزب جمهوری خواه تگزاس توسط ناشناس در این ماه خراب شده است. Wayay Machine

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات