خبر

 • تک بورد - ظرف پرداخت 5 میلیارد دلار AT&T برای دسترسی به شبکه در میان اختلافات با T-Mobile

  ظرف پرداخت 5 میلیارد دلار AT&T برای دسترسی به شبکه در میان اختلافات با T-Mobile
  6 ساعت و 52 دقیقه قبل

  معامله 10 ساله AT&T را به عنوان تأمین کننده اصلی شبکه تجارت Dish MVNO تبدیل خواهد کرد.
  Dish Network توافق کرده است که در میان اختلاف بین Dish و T-Mobile حداقل 5 میلیارد دلار برای دسترسی به شبکه AT&T پرداخت کند.

  دیش در مراحل اولیه ساخت شبکه 5G است و در ضمن در حال خدمت به مشتریان به عنوان فروشنده با استفاده از ظرفیت شبکه ای است که از T-Mobile خریداری می کند. اما Dish و T-Mobile بر سر برنامه T-Mobile برای خاموش کردن شبکه 3G CDMA خود زودتر از آنچه در ابتدا در نظر گرفته شده است ، درگیر هستند ، زیرا Dish T-Mobile را به رفتار ضد رقابتی متهم کرد.

  در مقابل این زمینه ، امروز دیش اعلام کرد "امضای توافق نامه تحول آمیز و طولانی مدت استراتژیک خدمات شبکه با AT&T ، تبدیل AT&T به شریک اصلی خدمات شبکه برای مشتریان Dish MVNO [اپراتور شبکه مجازی تلفن همراه]".

  ظرفیت شبکه AT&T در خدمت مشتریان خواهد بود دیش گفت: "مارک های بی سیم خرده فروشی Dish ، از جمله Boost Mobile ، Ting Mobile و Republic Wireless." دیش همچنین گفت که این توافق نامه "گسترش توزیع بی سیم خرده فروشی به بازارهای روستایی که دیش خدمات تلویزیون ماهواره ای را ارائه می دهد" را تسریع می کند و AT&T خدمات پشتیبانی و حمل و نقل را برای پشتیبانی از شبکه 5G آینده دیش ارائه می دهد.

  دیش نشان داد 5 میلیارد دلار در پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار که همچنین اشاره می کند خدمات رومینگ و حمل و نقل از AT&T محدود به مناطقی نیست که Dish زیرساخت های 5G را ایجاد نمی کند. دیش به SEC گفت: "این معامله" به مشتریان بی سیم خرده فروشی Dish خدمات رومینگ صوتی و داده ای در سراسر ایالات متحده در شبکه AT&T و دسترسی به شبکه AT&T را فراهم می کند ، حتی در بازارهایی که Dish شبکه 5G خود را مستقر می کند. " تبلیغات

  معامله امروز بین AT&T و Dish انحصاری نیست ، بنابراین Dish می تواند هم از ظرفیت T-Mobile و هم از AT&T برای خدمات رسانی به مشتریان استفاده کند. اما اظهارات دیش مبنی بر اینکه AT&T به "ارائه دهنده اصلی شبکه" برای مشتریان Dish MVNO تبدیل خواهد شد ، نشان می دهد که دیش در تلاش است تا استفاده از شبکه T-Mobile را به حداقل برساند. قرارداد MVNO دیش با T-Mobile تا سال 2027 ادامه دارد.

  مشارکت با T-Mobile به جنوب می رود

  مشارکت T-Mobile / Dish از خرید Sprint توسط T-Mobile شکل گرفت. هنگامی که وزارت دادگستری دولت ترامپ اجازه این ادغام را داد ، T-Mobile را ملزم كرد كه تجارت پیش پرداخت Dish the Boost Mobile را كه قبلاً متعلق به شركت Sprint بود ، و همچنین مجوزهای طیف و دسترسی عمده به شبکه T-Mobile / Sprint را بفروشد. قرار بود این معامله به دیش کمک کند تا به چهارمین شرکت اصلی تبدیل شود که جایگزین رقابت از دست رفته هنگام ادغام T-Mobile / Sprint شد ، تعداد حمل کننده های سرتاسری را از چهار به سه کاهش داد.

  دیش از آن زمان T-Mobile را متهم کرده است. رفتار ضد رقابتی در پرونده های متعدد به کمیسیون ارتباطات فدرال. دیش در ماه آوریل به FCC شکایت کرد که "T-Mobile قصد خود را برای خاموش کردن شبکه Sprint CDMA - خانه میلیون ها مشترک Boost - در تاریخ 1 ژانویه 2022 اعلام کرده است. این خیلی زودتر از جدول زمانی مهاجرت سه ساله است که قبلاً انجام داده است. اعلام کرد. "

  دیش می گوید T-Mobile باید شبکه 3G CDMA را حداقل تا ژوئیه 2023 ، یعنی سه سال پس از خرید Boost توسط دیش ، حفظ کند. دیش گفت که T-Mobile جدول زمانی سه ساله را در پرونده SEC SEC در ژوئیه 2019 و در بیانیه هایی به کمیسیون خدمات عمومی کالیفرنیا (CPUC) اعلام کرد. به عنوان مثال ، T-Mobile به CPUC گفت كه "از مشتریان سابق Sprint در طول دوره 3 ساله مهاجرت پشتیبانی خواهد كرد" و همچنین قادر خواهد بود "از مشتریانی كه به فناوری های LTE و CDMA متكی هستند ، پشتیبانی كند و با گوشی های ناسازگار مشتریان را شبان دهد. از طریق فرآیند مهاجرت. "

  تبلیغات

  T-Mobile می گوید Dish" اظهارات انتخاب شده توسط گیلاس "

  T-Mobile گفت که به جدول زمانی سه ساله متعهد نبوده است ، FCC که "اظهاراتی که دیش نقل می کند به راحتی تأیید می کند که T-Mobile سه سال برای غروب کامل میراث شبکه Sprint CDMA میراثی تأیید کرده است ... برای دیش بی معنی است که بگوید این سه بیانیه گیلاس اساس تجارت آن را تشکیل داده است برنامه ریزی می شود و باید تصور شود که زبان قراردادی روشن و بدون ابهام موجود در MNSA [توافق نامه خدمات شبکه اصلی بین T-Mobile و Dish] را نادیده می گیرد. "

  < p> T-Mobile همچنین استدلال کرد که "تمام مشتریان CDMA ، از جمله مشتریان با نام تجاری Dish's Boost ، با مهاجرت طبق برنامه ریزی شده به شبکه جدید T-Mobile ، مزایای زیادی دریافت می کنند و انجام این کار کاملاً به صلاح آنها است. طبق توافق ما ، مسئولیت مالی دیش به طور آشکار بر عهده آن است که مشتریان را به موقع به سمت فناوری جدید مهاجرت دهد ، و اگر آنها به این تعهدات عمل کنند ، هیچ مصرف کننده ای تحت تأثیر غروب آفتاب منفی نخواهد بود و در واقع مزایای قابل توجهی دریافت نخواهد کرد. "

  دیش سپس پاسخ T-Mobile را "تلاشی غیرقابل قبول برای توجیه تصمیم آشکار ضد رقابتی خود برای خاموش کردن زودرس بهره برداری از شبکه قدیمی قدیمی Sprint CDMA" خواند و گفت که "غیرقابل بحث" است که "خاموش شدن سریع شبکه CDMA احتمالاً به میلیون ها مصرف کننده Boost آسیب می رساند ، بسیاری از آنها که از قبل با چالش های اقتصادی روبرو هستند. "

  " دیش از T-Mobile نمی خواهد کاری را انجام دهد ، جز احترام به تعهداتی که با تنظیم کنندگان تحت سوگند یاد کرده است و شبکه CDMA حداقل تا ژوئیه سال 2023 عملیاتی شد ، "دیش به FCC گفت." در حالی که T-Mobile در ایجاد این اظهارات مشکلی نداشت تا به نهادهای نظارتی راحت باشد که خرید اسپرینت منجر به آسیب های مصرف کننده نمی شود ، T- موبایل اکنون در تلاش برای تحمیل صدماتی دقیق است که قول داده است باعث ایجاد آن نشود ، پشت مقررات محدود قراردادی پنهان شده است. "

  دیش و T-Mobile یک مبارزه مداوم دارند

  T- موبایل و دیش همچنین در به اشتراک گذاشتن باند طیف 12 گیگاهرتز اختلاف نظر دارند ، زیرا T-Mobile از FCC خواست تا از دادن حق موبایل زمینی به شرکت های دارای مجوز تلویزیون ماهواره ای MVDDS [سرویس چند رسانه ای و توزیع داده ها] ، که شامل دیش است ، اجتناب کند. T-Mobile گفت که این میزان "یک باد ناخواسته" است. دیش می خواهد از باند طیف برای 5G استفاده کند.

  دیش به عنوان بخشی از روند ادغام و واگذاری T-Mobile / Sprint ، به دولت متعهد شد که یک شبکه 5G برای 70 درصد آمریکایی ها ایجاد خواهد کرد. تا ژوئن 2023.

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات