خبر

 • تک بورد - شبکه رمزنگاری می گوید هکرها 600 میلیون دلار توکن های دیجیتالی دریافت می کنند

  شبکه رمزنگاری می گوید هکرها 600 میلیون دلار توکن های دیجیتالی دریافت می کنند
  4 روز و 15 ساعت قبل

  نقض شبکه Poly یکی از بزرگترین دزدی ها برای هدف قرار دادن صنعت ارزهای رمزنگاری شده است.
  یک شبکه مالی غیر متمرکز ادعا کرده است که هکرها در حدود 600 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده در یکی از بزرگترین سرقت ها برای هدف قرار دادن صنعت دارایی های دیجیتالی در حال رشد ، فرار کرده اند.

  Poly Network ، که برخی از پرکاربردترین دفترهای دیجیتال جهان را به هم متصل می کند ، روز سه شنبه گفت که مهاجمان از آسیب پذیری سیستم خود سوء استفاده کرده و هزاران توکن رمزنگاری گرفته اند. این حمله می تواند یکی از بزرگترین حملات تا به حال در زمینه سرمایه گذاری رمزنگاری شده باشد ، درست مانند نقض مبادلات Coincheck و Mt. Gox.

  این هک ادعایی ضربه ای به حامیان مالی غیرمتمرکز یا DeFi بود که یکی از سریع ترین مناطق در حال رشد بازار ارزهای رمزنگاری شده بوده است. همچنین عدم حمایت مصرف کنندگان و سرمایه گذاران در بازاری با نظارت ناچیز تنظیم کننده های مالی را برجسته کرد.

  Poly Network یک پروتکل کامپیوتری یا مجموعه ای از قوانین را توسعه داده است که به کاربران اجازه می دهد توکن های مرتبط با یک را منتقل کنند. بلاک چین به شبکه ای متفاوت بسیاری از بلاک چین های پرکاربرد دنیا مانند Binance Chain و Ethereum به طور مستقل توسعه یافته اند و سکه های آنها که به عنوان انگیزه ای برای کاربران ارائه می شود ، بر اساس فناوری های جداگانه اجرا می شوند. نشانه های یک بلاکچین متفاوت برای مبادله آنها یا استفاده از آنها به عنوان وثیقه برای سرمایه گذاری دیگر.

  طرفداران در تلاش هستند تا با دور زدن واسطه هایی که هزینه هایی مانند به عنوان صرافی یا صرافی. هدف بسیاری از پروژه ها این است که به طور کامل غیر متمرکز شوند.

  تبلیغات

  هکر ادعا شده از یک آسیب پذیری در "فراخوان های قرارداد" Poly Network استفاده می کند ، نوعی آزمایشی که قصد انتشار آن در بلاک چین را ندارد ، برای دسترسی به دفاتر اصلی و شبکه می گوید پول منتقل کنید.

  ارزش این توکن ها قبل از انتشار خبر هک ادعایی حدود 600 میلیون دلار بود که شامل بیش از 270 میلیون دلار در بلاک چین اتریوم ، 250 میلیون دلار در زنجیره هوشمند Binance و طبق آدرس کیف پول منتشر شده توسط Poly Network در توییتر ، 84 میلیون دلار در شبکه Polygon.

  Etherscan نشان داد که هکر از سکه های متفاوتی مانند Binance Coin و Ether و ده ها توکن کوچکتر ، از جمله Shiba Inu ، Matic و Uniswap. ارزش دلار سکه های سرقت شده به 394 میلیون دلار کاهش یافت زیرا اخبار سرقت منتشر شد و سرمایه گذاران ارزهای رمزپایه را فروختند و قیمت توکن ها را به هم ریخت. و مبادلات رمزنگاری متمرکز برای جلوگیری از انتقال. در این بیانیه آمده است: "ما اقدامات قانونی انجام می دهیم و از هکرها می خواهیم که دارایی خود را پس دهند. او گفت در حالی که هیچ کس بلاک چین Binance را کنترل نمی کند ، این گروه "با همه شرکای امنیتی ما برای کمک فعالانه هماهنگ می شود."

  "هیچ تضمینی وجود ندارد. ما تا آنجا که می توانیم تلاش می کنیم. " به به گفته Etherscan ، بخش قابل توجهی نیز در سکه USD بود که توسط شرکت خدمات پرداخت Circle اداره می شد. Circle فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

  گری جنسلر ، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، تنظیم کننده بازارهای ایالات متحده ، این ماه از قانونگذاران خواسته بود تا به محافظان قدرت بیشتری برای محافظت از سرمایه گذاران در برابر غیرقانونی بدهند. فعالیت در بسترهای DeFi.

  © 2021 The Financial Times Ltd. کلیه حقوق محفوظ است به هیچ وجه توزیع ، کپی یا اصلاح نشود.

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات