خبر

 • تک بورد - دولت ایالات متحده به پیمانکاران به دلیل پنهان کردن تخلفات شکایت می کند

  دولت ایالات متحده به پیمانکاران به دلیل پنهان کردن تخلفات شکایت می کند
  14 روز و 18 ساعت قبل

  ابتکار مدنی تقلب سایبری گزارش نقض داده ها را برای پیمانکاران دولتی اجباری می کند.
  در ابتکار پیشگامانه ای که وزارت دادگستری این هفته اعلام کرد ، در صورت عدم گزارش حمله سایبری یا نقض اطلاعات ، از پیمانکاران فدرال شکایت می شود. به تازگی "ابتکار مدنی در زمینه کلاهبرداری سایبری" از قانون ادعاهای دروغین موجود برای پیگیری پیمانکاران و اعطای گیرندگان مشارکت در آنچه که وزارت دفاع "تقلب در امنیت سایبری

  پیمانکاران سایبری سکوت را "برای مدت طولانی" انتخاب کردند. ، "دادستان کل لیزا او. موناکو ، که پیشگام این ابتکار است می گوید." خوب ، این امروز تغییر می کند. ما امروز اعلام می کنیم که از ابزارهای اجرایی مدنی خود برای تعقیب شرکت ها استفاده می کنیم ، آنها که پیمانکاران دولتی هستند و بودجه فدرال دریافت می کنند ، در صورت عدم رعایت استانداردهای مورد نیاز امنیت سایبری - زیرا می دانیم که همه ما را در معرض خطر قرار می دهد. این ابزاری است که ما باید از استفاده صحیح دلارهای مالیات دهندگان و حفظ مالیات عمومی و اعتماد عمومی محافظت کنیم. " بررسی کامل مداوم چشم انداز امنیت سایبری به دستور معاون دادستان کل در ماه مه. هدف از این فعالیت های بازنگری ، ارائه توصیه های عملی است که تلاش های وزارت دفاع برای مبارزه با تهدیدات سایبری را تقویت و گسترش می دهد.

  خواندن بیشتر

  خط لوله مستعمرات 5 میلیون دلار باج پرداخت-و یک دور باطل را حفظ کرد راه اندازی این طرح با هدف گردهم آوردن متخصصان موضوعی از کلاهبرداری مدنی با هدف مهار تهدیدهای جدید و نوظهور امنیت سایبری برای سیستم های حساس و بحرانی انجام شده است. ، تدارکات دولتی و آژانس های امنیت سایبری.

  توسعه در زمانی رخ می دهد که حملات سایبری بیداد می کند و باندهای باج افزار پیشرفته بارها زیرساخت های حیاتی مانند خط لوله استعمار و او را هدف قرار می دهند. امکانات مراقبت های بهداشتی دیگر.

  تبلیغات

  مفاد این قانون از افشاگران محفوظ می ماند

  طرح تقلب سایبری مدنی از قانون ادعاهای دروغین ، معروف به "قانون لینکلن" استفاده می کند. یک ابزار حقوقی برای دولت هنگام مسئولیت پذیری در قبال کسانی که برنامه های دولتی را فریب می دهند.

  "این قانون شامل یک ماده منحصر به فرد افشاگر است که به احزاب خصوصی اجازه می دهد به دولت در شناسایی و پیگیری رفتارهای متقلبانه کمک کرده و در هر کاری سهیم باشند. وزارت امور خارجه در بیانیه مطبوعاتی توضیح می دهد که از افشاکنندگان اطلاعاتی که این نقض ها و شکست ها را در پی انتقام می گیرند محافظت می کند.

  این ابتکار هنگامی که زیرساخت های سایبری ایالات متحده را ایجاد می کنند ، نهادهایی مانند پیمانکاران یا افراد فدرال را مسئول می داند. خطر آگاهانه "ارائه محصولات یا خدمات امنیت سایبری ضعیف ، و اطلاع رسانی نادرست از امنیت سایبری خود" اقدامات یا پروتکل ها یا نقض آگاهانه تعهدات برای نظارت و گزارش حوادث و تخلفات مربوط به امنیت سایبری. "

  به طور خلاصه ، این طرح با اهداف زیر طراحی شده است:

  ایجاد تاب آوری گسترده در برابر نفوذهای امنیت سایبری در دولت ، بخش دولتی و شرکای کلیدی صنعت. رعایت پیمانکاران و اعطای امتیاز به تعهدات خود برای حفاظت از اطلاعات و زیرساخت های دولت. حمایت از تلاش های کارشناسان دولتی برای شناسایی ، ایجاد و انتشار وصله های آسیب پذیر در محصولات و خدمات فناوری اطلاعات رایج. اطمینان از این که شرکت هایی که از قوانین پیروی می کنند و برای تامین الزامات امنیت سایبری سرمایه گذاری می کنند ، از نظر رقابتی در خطر نیستند. جبران خسارت دولت و مالیات دهندگان به شرکت هایی که در انجام تعهدات خود در زمینه امنیت سایبری کوتاهی می کنند. بهبود شیوه های کلی امنیت سایبری که به نفع دولت ، کاربران خصوصی و مردم آمریکا خواهد بود.

  خواندن بیشتر

  حمله راه اندازی ارز دیجیتال با 3 میلیون دلار زنجیره تأمین و موارد جنایی سوء استفاده از ارزهای رمزنگاری شده. به طور خاص ، فعالیتهای تیم بر جرایم ناشی از مبادلات ارزهای رمزپایه و عملیات پولشویی متمرکز خواهد بود.

  با این حال ، آنچه برجسته است این است که طرح مدنی برای کلاهبرداری سایبری افرادی را که عمداً در اجرای یک موقعیت امنیتی قوی سایبری سهل انگاری کرده اند یا عمداً شیوه های امنیت سایبری خود را نادرست ارائه کرده اند ، تحت تعقیب قرار می دهد. p> به همان اندازه این واقعیت جالب است که فقط دو روز پیش ، سناتور الیزابت وارن و نماینده دبورا راس لایحه جدیدی را به نام "قانون افشای باج" پیشنهاد کردند. این عمل قربانیان باج افزار را ملزم می کند تا جزئیات هر مبلغ باج پرداخت شده را ظرف 48 ساعت پس از پرداخت فاش کنند و "هرگونه اطلاعات شناخته شده در مورد نهاد طلب باج" را فاش کنند.

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات