خبر

 • تک بورد - بیایید با ما در مورد آزمایش های یادگیری ماشین که درست - و اشتباه رفته اند - صحبت کنید

  بیایید با ما در مورد آزمایش های یادگیری ماشین که درست - و اشتباه رفته اند - صحبت کنید
  15 ساعت و 49 دقیقه قبل

  به چهارشنبه 28 ژوئیه ، ساعت 13 به وقت شرقی به آزمایش اصلی خود بپیوندید!
  ما هفته های گذشته را صرف سوزاندن مقدار زیادی از زمان محاسبه AWS در تلاش برای ایجاد یک الگوریتم برای تجزیه و تحلیل داستان صفحه اول Ars بود عناوین پیش بینی کنند که کدام یک در آزمون A / B برنده می شوند - و ما چیزهای زیادی آموختیم. یکی از این درس ها این است که ما - و منظور من از "ما" ، منظور من "من" است ، از آنجا که این ادیسه

  خوانندگان ما نظرات بسیار مفیدی نیز داشتند ، خصوصاً وقتی که وارد قسمت گوشتی پروژه شدیم - نظراتی که دوست داریم هنگام بحث درمورد نحوه لرزیدن اوضاع ، آنها را دریافت کنیم. دلهره های چرخه ویرایش به این معنی بود که داستان ها پس از نوشتن کاملاً در حال ارسال هستند ، بنابراین ما در هنگام رفتن فرصتی برای جذب بازخورد خوانندگان زیادی نداشتیم ، اما کاملاً واضح است که ارس دارای برخی موارد برتر است - متخصصان قفسه AI / ML که داستان های ما را می خوانند (و احتمالاً هر بار که کمی کوچه پس کوچه پایین می رویم با صدای بلند ناله می کنیم). این یک فرصت عالی برای شماست که وارد مکالمه شوید و به ما کمک کنید بفهمیم که چگونه می توانیم برای دفعه بعدی پیشرفت کنیم - یا حتی بهتر از این ، اگر دوباره آزمایش مشابهی را انجام دهیم به ما کمک می کند پروژه های هوشمندانه تری را انتخاب کنیم!

  تبلیغات < p> گفتگوی ما چهارشنبه 28 ژوئیه ، ساعت 1:00 به وقت شرقی آغاز می شود (این ساعت 11:00 به وقت اقیانوس آرام و 17:00 به وقت محلی است). پنل سه نفره ما متشکل از Emer Infosec Editor Emeritus Sean Gallagher و من ، به همراه انجیلیست اصلی ارشد اصلی آمازون (و متخصص AWS) جولین سیمون است. اگر می خواهید ثبت نام کنید تا بتوانید س questionsالاتی بپرسید ، از این لینک در اینجا استفاده کنید. اگر فقط می خواهید تماشا کنید ، بحث در حساب Ars Twitter پخش می شود و به عنوان یک فیلم جاسازی شده در صفحه این داستان بایگانی می شود. ثبت نام کنید و به آن بپیوندید یا برای تماشا مجدداً اینجا را بررسی کنید!

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات