خبر

 • تک بورد - به دلیل کمبود شدید فیبر ، AT&T 500،000 ساخت فیبر در خانه را به تأخیر می اندازد

  به دلیل کمبود شدید فیبر ، AT&T 500،000 ساخت فیبر در خانه را به تأخیر می اندازد
  14 روز و 5 ساعت قبل

  AT&T در نظر داشت امسال 3 میلیون خانه را سیم کشی کند و در عوض به 2.5 میلیون برسد.
  AT&T می گوید که کمبود زنجیره تامین ساخت و ساز الیاف را در حدود 500000 خانه که در ابتدا قصد داشت امسال سیم کشی کند به تاخیر می اندازد و هشدار داد که احتمال کمبود تا بر سایر شرکت هایی که فیبر خریداری می کنند تأثیر بیشتری بگذارد.

  "تا سه ماهه دوم ، ما هیچ تاثیری از اختلالات زنجیره تامین که در سراسر صنعت در حال رخ دادن است را تجربه نکرده ایم. اما از آغاز سه ماهه سوم ، ما شاهد دررفتگی در سطح کلی از جمله فیبر هستیم عرضه ، "دیروز معاون و مدیر ارشد اجرایی AT&T پاسکال دسروش در کنفرانسی مجازی که به میزبانی اوپنهایمر برگزار شد ، گفت.

  خواندن بیشتر

  AT&T نوید گسترش فیبر به خانه در 90 منطقه مترو را در سال جاری می دهد

  AT&T قبلاً به سرمایه گذاران گفته بود انتظار دارند "امسال 3 میلیون خانه [با فیبر] منتقل شود." "ما احتمالاً کمی روشن می شویم ، احتمالاً حدود 2.5 [میلیون]."

  استقرار برنامه ریزی شده از 3 میلیون مکان شامل تمام ساخت الیاف AT&T در هفت ماه اول 2021. همانطور که قبلاً نوشتیم ، AT&T در حال توسعه فیبرهای خود در حدود 90 منطقه مترو است ، با مکانهای جدید که عمدتاً شامل خانه ها و مشاغل نزدیک به تاسیسات فیبر موجود AT & T می شود. h2>

  کمبودهای نیمه هادی جهانی برنامه های بسیاری از صنعت فناوری و خودروسازان را مختل کرده است. صنعت پهنای باند به دلیل کمبود چیپس ، سایر قطعات و خود فیبر دچار مشکل شده است. دسروش گفت ، AT&T معمولاً مشکلی در تهیه فیبر با هزینه کم ندارد. وی گفت: "ما بزرگترین خریدار فیبر در کشور هستیم و قیمت هایی داریم که بهترین و رقابتی ترین در صنعت هستند." "ما در مورد توانایی ایمن سازی موجودی فیبر در نقاط قیمتی جذاب و توانایی اجرای ساختار در مقیاس بسیار خوب هستیم ، چیزی که بسیاری دیگر ندارند."

  AT&T انتظار دارد که به آن برسد برآورد اولیه ساخت و ساز الیاف در سالهای پس از 2021 ، عمدتاً به دلیل آنچه دسروش آن را "مکان مطلوب در زنجیره تامین" و "قیمت متعهد" نامید. همانطور که AT&T در بیانیه خبری روز گذشته گفت ، AT&T "همکاری نزدیکی با اکوسیستم وسیع تر فیبر برای مقابله با این دررفتگی کوتاه مدت دارد" و "اطمینان دارد که به هدف 30 میلیون مشتری مشتری شرکت تا پایان سال 2025 برسد". تبلیغات

  AT&T تا اوایل سال 2021 فیبر را در حدود 15 میلیون مکان مستقر کرده بود ، بنابراین برنامه این است که تا سال 2025 دو برابر شود. حدود 53 میلیون خانوار در منطقه 21 خانه خدمات اینترنت AT & T در ایالات متحده وجود دارد. 20 میلیون جایی که AT&T برنامه ای برای ارتقاء از خطوط قدیمی مس به فیبر ندارد.

  ارائه دهندگان اینترنت بدون داشتن مکان ترجیحی در زنجیره تامین ، در تهیه فیبر بیشتر از AT&T با مشکل روبرو خواهند شد. وی گفت: "ما فکر نمی کنیم که این امر در درازمدت بر ما تأثیر بگذارد ، اما من فکر می کنم که این زمینه بسیار مهمی است. اگر ما در این مورد احساس درد می کنیم ، فقط می توانم تصور کنم که دیگران در صنعت چه چیزی را تجربه می کنند." /p>

  در حالی که دسروش "نام فروشنده فیبر AT & T را ذکر نکرد ، او خاطرنشان کرد که این یک شرکت آمریکایی است که دارای مکان های داخلی و بین المللی است. CommScope و Corning مناسب این توصیف هستند." "دومی اخیراً افزایش سفارشات را در بخش نوری خود برجسته کرد ، اما مدیر مالی تونی تریپنی در مورد درآمد Corning در سه ماهه دوم هشدار داد که قبلاً با اختلال در زنجیره تامین روبرو بوده است و انتظار می رود" عرضه شیشه در سه ماهه آینده کوتاه و محدود باقی بماند. "

  ISP های کوچک از کمبود رنج می برند

  یک گروه تجاری که نماینده ISP های روستایی است کمبودهای اعضای خود را در پرونده ای که ماه گذشته در کمیسیون ارتباطات فدرال با آن مواجه شده بود ، توضیح داد.

  " اعضای NTCA تأخیرهای زیادی را در تهیه تجهیزات ارتباطی از انواع مختلف گزارش می دهند ، که نه تنها به وسایل الکترونیکی (مانند روترها ، پایانه های شبکه نوری و تجهیزات محل مشتری ('CPE') بلکه فیبر نیز گسترش می یابد. به نظر می رسد تاخیر به زودی پس از بر اساس گزارش NTCA-انجمن پهنای باند روستایی ، شروع همه گیری COVID-19 و از آن زمان به بعد افزایش یافته است.

  NTCA یک بررسی غیررسمی از اعضای خود انجام داد و دریافت که "حداقل تاخیر اعضای به طور کلی سه تا fo بود هفته های اول ، با گزارش برخی از اعضا تاخیر بیش از 12 هفته و در برخی موارد ، عدم دسترسی به تجهیزات لازم برای ساخت و ساز 2021. "تبلیغات

  AT&T فیبر را دوست دارد اما نمی خواهد همه برای دریافت آن

  دسروش استدلال کرد که سرعت متقارن فیبر به یک ضرورت تبدیل می شود و گفت: "هیچ فناوری بهتری برای اتصال وجود ندارد."

  "در نتیجه آنچه انجام داده اید در سال گذشته در زمان همه گیری ، نیاز به انجام کاری که اکنون انجام می دهیم-ارتباط دو طرفه [از طریق ویدئو کنفرانس]-فقط با سرعت متقارن اتفاق می افتد. " "من فکر می کنم همه یک لحظه ah-ha داشته اند ،" ما نیاز به استقرار فیبر داریم. " ما مدتهاست معتقد بودیم و این واقعاً به آن فرصت متمایل است. علیرغم مبارزه با ساخت الیاف در سراسر کشور ، بارها برتری فیبر را هنگام صحبت با سرمایه گذاران اعلام کرد. در ماه مارس ، AT&T به ایالات متحده گفت که نباید هنگام بارگذاری به ISP ها سرعت بارگذاری بالا را درخواست کند ، زیرا ادعا می کند که مردم روستا به فیبر نیاز ندارند و باید از خدمات اینترنتی که تنها 10 مگابیت بر ثانیه سرعت بارگذاری راضی است ، راضی باشند.

  < p> AT&T نمی خواهد با فیبر در مکانهایی روبرو شود که برای ارتقاء به اندازه کافی سودآور نیست. بیانیه AT & T در ماه مارس گفت که تأمین منابع مالی برای شبکه های سریعتر در مناطقی که از فیبر استفاده نمی کنند "بیهوده باعث کاهش سرمایه گذاری خصوصی و هدر دادن دلارهای هدایت باند پهن می شود." هدف AT & T این است که حداقل 40 درصد از خانه ها در مناطقی که AT&T آن را مستقر می کند از فیبر مشترک شوند. او گفت: "ما فکر می کنیم در بازارهای خاصی فرصتی برای انجام بهتر از این خواهیم داشت." وی گفت: "بسیار مهم است که این موضوع را مطرح کنیم زیرا توانایی توسعه مشاغل و مشاغل مصرفی شما جذاب است و ما فکر می کنیم این سرمایه گذاری ها به مرور زمان بازده نوجوانان را برای ما فراهم می کند."

  از بین رفتن همچنین به طور مختصر در مورد سرویس بی سیم خانه و اینترنت AT & T صحبت کرد و گفت: "محلی برای وایرلس ثابت در برخی از جوامع روستایی وجود دارد که به سختی می توان اقتصاد را از طریق ساخت فیبر توسعه داد و استفاده از راه حل بی سیم ثابت منطقی است."

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات