خبر

 • تک بورد - بنیاد لینوکس می گوید شرکت ها مستعد استعدادهای منبع باز هستند

  بنیاد لینوکس می گوید شرکت ها مستعد استعدادهای منبع باز هستند
  27 روز و 4 ساعت قبل

  نظرسنجی 2021 نشان می دهد 97 درصد از مدیران استخدام در اولویت کار متخصصان FOSS هستند.
  بنیاد لینوکس گزارش مشاغل منبع باز 2021 خود را در این ماه منتشر کرد ، که هدف آن اطلاع رسانی هر دو طرف از روند استخدام فناوری اطلاعات در مورد روندهای فعلی است. این گزارش به طور دقیق بسیاری از نتایج خود را در پاراگراف اول پیش بینی می کند و می گوید: "شکاف استعدادهایی که قبل از همه گیری وجود داشت به دلیل تسریع پذی

  بنیاد تقریباً 200 مدیر استخدام کننده و 750 متخصص منبع باز را مورد بررسی قرار داد تا دریابد که کدام مهارتها-و امتیازات رزومه مناسب منابع انسانی-بیشترین تقاضا را دارند. بر اساس این گزارش ، الزامات مدرک دانشگاهی رو به کاهش است ، اما الزامات و/یا ترجیحات صدور گواهینامه فناوری اطلاعات رو به افزایش است-و برای اولین بار ، مهارت های "بومی ابر" (مانند مدیریت Kubernetes) تقاضای بالاتری نسبت به سنتی دارند. مهارتهای Linux. Kubernetes ، Docker یا دسته های محاسباتی مشابه بدون سیستم عامل سنتی در زیر آنها. از لحاظ تئوری ، هر سیستم عامل سنتی می تواند پایه و اساس یک پشته بومی ابر باشد-اما در عمل ، لینوکس به طور عمده همان چیزی است که ابرها از آن ساخته شده اند.

  جیم زملین ، مدیر اجرایی بنیاد لینوکس ، گفت: " بدیهی است که رایانش ابری ، DevOps ، لینوکس و امنیت امیدوار کننده ترین فرصت ها را دارند. " خود DevOps - ترکیب مدیریت سیستم و توسعه نرم افزار در یک نقش ادغام شده - به جای یک استثنا به یک هنجار تبدیل شده است. این نظرسنجی نشان داد که 88 درصد از همه متخصصان منبع باز در حال حاضر از اصول DevOps استفاده می کنند ، در حالی که این میزان تنها سه سال پیش 44 درصد بود.

  اگرچه بینش های موجود در گزارش مشاغل منبع باز جذاب است ، اما لازم به یادآوری است که لینوکس بنیاد به سختی یک حزب بی علاقه است - تمرکز لیزر بر مهارت ها و گواهینامه های منبع باز که برجسته می کند ، واقعاً یافته های غیر منتظره ای از سازمانی نیست که خود به منبع باز اختصاص داده شده است و چندین گواهینامه حرفه ای ارائه می دهد.

  گزارش کامل در بنیاد لینوکس موجود است و ممکن است بدون نیاز به ثبت نام بارگیری شود.

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات