با Nvidia Eye Contact، دیگر هرگز از دوربین دور نخواهید شد

کره چشم های خزنده با هوش مصنوعی حتی اگر نگاه خود را منحرف کنید، تماس مستقیم چشمی را حفظ می کنند.
انویدیا اخیراً نسخه بتای تماس چشمی را منتشر کرده است، یک ویژگی ویدیویی نرم افزاری مبتنی بر هوش مصنوعی که به طور خودکار با تخمین نگاه همسو این برنامه با نسخه 1.4 برنامه Broadcast خود عرضه می شود و این شرکت به دنبال بازخورد در مورد چگونگی بهبود آن است. از برخی جهات، این فناوری ممکن است خیلی خوب باشد،

مطالعه بیشتر

Nvidia اکنون به حذف نویز "RTX Voice" در کارت‌های سطح GTX اجازه می‌دهد

برای رسیدن به اثر آن، Eye Contact چشم‌های شما را در جریان ویدئو با کره‌های شبیه‌سازی شده نرم‌افزاری جایگزین می‌کند که همیشه خیره می‌شوند. مستقیماً وارد دوربین شوید، حتی اگر در زندگی واقعی به دور نگاه کنید. چشم‌های تقلبی سعی می‌کنند رنگ طبیعی چشم شما را تکرار کنند، و حتی وقتی این کار را می‌کنید پلک می‌زنند.

تا کنون، پاسخ به ویژگی جدید انویدیا در رسانه‌های اجتماعی تا حد زیادی منفی بوده است. D-Pad در توییتر نوشت: "من نیز همیشه می خواستم استریمرها سطح وحشتناکی از تماس چشمی ناگسستنی داشته باشند در حالی که متنی را می خوانند که به وضوح در داخل وب کم آنها نمایش داده نمی شود." به روز رسانی 1.4 دارای تماس چشمی.

یک مجری سابق اخبار تلویزیونی به نام اسکات بیکر نیز با تحلیل خود به موضوعی در مورد تماس چشمی Nvidia اشاره کرد: "به عنوان یک مجری اخبار تلویزیونی برای چندین دهه... این رویکرد کاملاً درستی نیست. برای موثر ساختن ارتباط . .. شما باید به طور طبیعی تماس چشمی را با دوربین قطع کنید (همانطور که در زندگی واقعی انجام می دهید). ترسناک یا ناخوشایند است. روی میز شام، جلوی گروه یا از طریق دوربین درست است."

مطالعه بیشتر

ویژگی FaceTime در iOS 13 ارتباط چشمی را در حین تماس های ویدیویی تظاهر می کند

این اولین بار نیست که یک شرکت از کره چشم های شبیه سازی شده برای حفظ تماس چشمی در تماس های ویدیویی یا جریان های ویدیویی استفاده می کند. در سال 2019، اپل ویژگی «تماس چشمی» خود را در FaceTime معرفی کرد که کاربران شما را همیشه به دوربین چسباند. مانند نسخه انویدیا این فناوری، پس از راه‌اندازی نیز با استقبال عمومی منفی مواجه شد.

اما سلام، اگر تماس چشمی بی‌وقفه مورد علاقه شماست، می‌توانید با دانلود پخش NVIDIA، Eye Contact را خودتان اجرا کنید. به صورت رایگان از وب سایت شرکت این به ویندوز، یک کارت گرافیک Nvidia RTX و یک میل عمیق برای ترساندن هر کسی که ویدیوی شما را تماشا می کند نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *