خبر

 • تک بورد - اپل قصد دارد آیفون های آمریکایی را از نظر تصاویر کودک آزاری اسکن کند

  اپل قصد دارد آیفون های آمریکایی را از نظر تصاویر کودک آزاری اسکن کند
  10 روز و 16 ساعت قبل

  محققان امنیتی در مورد نظارت احتمالی دستگاه های شخصی هشدار می دهند.
  طبق گفته افراد مطلع از برنامه های اپل ، اپل قصد دارد نرم افزاری را در آیفون های آمریکایی برای اسکن تصاویر سوء استفاده از کودکان نصب کند و این باعث نگرانی محققان امنیتی شده است که هشدار می دهند این می تواند در را باز کند. برای نظارت بر میلیون ها دستگاه شخصی افراد.

  به گفته دو محقق امنیتی در مورد جلسه مجازی ، اپل در اوایل این هفته سیستم پیشنهادی خود - معروف به "neuralMatch" را برای برخی از دانشگاهیان آمریکایی توضیح داد. آنها می گویند که این برنامه ها می توانند به سرعت در هفته جاری منتشر شوند.

  این سیستم خودکار در صورت تشخیص تصاویر غیرقانونی به تیمی از بازبینان انسانی هشدار می دهد که در صورت مشاهده تصاویر با نیروی انتظامی تماس خواهند گرفت. می توان مواد را تأیید کرد این طرح در ابتدا فقط در ایالات متحده اجرا می شود.

  اپل از اظهارنظر خودداری کرد.

  این پیشنهادات تلاش اپل برای یافتن سازش بین وعده خود برای حفظ حریم خصوصی مشتریان و در حال انجام است. تقاضا از دولت ها ، سازمان های اجرای قانون و فعالان ایمنی کودکان برای کمک بیشتر در تحقیقات جنایی ، از جمله تروریسم و ​​پورنوگرافی کودکان.

  تنش بین شرکت های فناوری مانند اپل و فیس بوک ، که از افزایش استفاده از رمزگذاری دفاع کرده اند در محصولات و خدمات آنها ، و اجرای قانون از زمانی که سازنده آیفون در سال 2016 با FBI به دلیل دسترسی به آیفون یک مظنون به تروریسم به دنبال تیراندازی در سان برناردینو ، کالیفرنیا به دادگاه رفت ، شدت گرفته است.

  محققان امنیتی ، در حالی که از تلاش برای مبارزه با کودک آزاری حمایت می کند ، نگران این است که اپل به دولت های سراسر جهان این امکان را بدهد که به طور بالقوه بسیار فراتر از هدف اولیه خود به اطلاعات شخصی شهروندان خود دسترسی پیدا کنند.

  "این مطلق است ایده وحشتناکی است ، زیرا منجر به نظارت فله ای توزیع شده می شود. . . راس اندرسون ، استاد مهندسی امنیت در دانشگاه کمبریج ، گفت: تلفن ها و لپ تاپ های ما. " به گفته محققان ، تصاویر و متن ، به عنوان مثال ، سربریدن تروریسم یا علائم ضد دولتی در اعتراضات. متیو گرین ، استاد امنیت در دانشگاه جان هاپکینز ، می گوید: "سابقه اپل می تواند فشار را بر سایر شرکت های فناوری برای استفاده از تکنیک های مشابه افزایش دهد." اعتقاد بر این است که اولین محققی است که در مورد این موضوع توییتی ارسال کرده است.

  الک مافت ، محقق امنیتی و فعال در زمینه حفظ حریم خصوصی که قبلا در فیس بوک و Deliveroo کار می کرد ، گفت که حرکت اپل "زمین ساختی" و "عظیم" بود و گامی رو به عقب برای حفظ حریم خصوصی افراد است. "

  " اپل در حال بازگشت به حریم خصوصی است تا سال 1984 را فعال کند. " از تصاویر سوءاستفاده می شود ، اما این فرایند هنگام تلاش برای دسترسی به داده های ذخیره شده در یک دستگاه شخصی پیچیده تر می شود.

  سیستم اپل از این جهت که صفحه نمایش آن بر روی تلفن انجام می شود ، کمتر تهاجمی است و "فقط در صورت مطابقت آلن وودوارد ، استاد امنیت کامپیوتر در آن گفت: "اعلان برای کسانی که جستجو می کنند ارسال می شود." دانشگاه ساری "این رویکرد غیرمتمرکز در مورد بهترین رویکردی است که می توانید در این مسیر طی کنید." سیستم پشتیبان گیری iCloud. عکسهای کاربران ، که طی یک فرآیند معروف به "هش" به رشته ای از اعداد تبدیل شده اند ، با عکسهای موجود در پایگاه داده تصاویر شناخته شده از سوء استفاده جنسی از کودکان مقایسه می شود.

  این سیستم در مورد 200،000 رابطه جنسی آموزش داده شده است. سوء استفاده از تصاویر جمع آوری شده توسط مرکز ملی غیرانتفاعی کودکان مفقود شده و استثمار شده ایالات متحده.

  به گفته افراد مطلع در مورد برنامه ها ، به هر عکسی که در iCloud در ایالات متحده بارگذاری شود ، "کوپن ایمنی" داده می شود که آیا مشکوک است یا نه پس از مشخص شدن تعداد معینی از عکسها به عنوان مشکوک ، اپل قادر خواهد بود همه عکسهای مشکوک را رمزگشایی کرده و در صورت ظاهری غیرقانونی ، به مقامات مربوطه منتقل شود.

  © 2021 Financial Times Ltd. کلیه حقوق محفوظ است به هیچ وجه توزیع مجدد ، کپی یا اصلاح نشود.

خبرهای دیگر از فناوری اطلاعات