خبر

 • تک بورد - YouTuber که CG مارک همیل ILM را بهبود بخشید ، با لوکاس فیلم کار کرد

  YouTuber که CG مارک همیل ILM را بهبود بخشید ، با لوکاس فیلم کار کرد
  30 روز و 13 ساعت قبل

  اگر از طرفداران The Mandalorian هستید ، ممکن است از دیدن مارک همیل جوان در فینال فصل 2 متعجب و هیجان زده شده باشید. اگر هیجان شما به دلیل نگاه و عملکرد غیرطبیعی استاد جدی لوک کوتاه مدت نبود ، شما تنها نبودید. ایستگاه CG ایجاد شده توسط Industrial Light and Magic توسط Lucasfilm انتقادات بسیاری را از طرف طرفداران دریافت کرد.

  یکی از طرفداران که از طرف Shamook در YouTube قرار دارد سعی کرد با استفاده از فناوری deepfake فیلم های Lucasfilm از صحنه را "اصلاح" کند و کار خارق العاده ای انجام داد. او نسخه خود را در یک مقایسه همزمان با هم در دسامبر گذشته ارسال کرد و با جمع آوری بیش از 2.2 میلیون بازدید (در بالا) ویروسی شد. هنوز هم آن حال و هوای عجیب و غریب دره را دارد ، اما Luke در ویرایش پست طبیعی تر و زنده تر به نظر می رسد.

  Shamook همچنین برس تقلبی عمیق را به نسخه ILM \ 's Carrie Fisher در Rogue One برد.

  کار Shamook آنقدر خوب بود که او فقط اعلام کرد ILM / Lucasfilm او را برای کمک به پیرشدن (جوانتر نشان دادن بازیگران زنده) و انیمیشن سازی مجدد (زنده کردن بازیگران مرده) در پروژه های آینده استخدام کرده است. . در حقیقت ، لوکاس فیلم آنقدر تحت تأثیر قرار گرفت که به او موقعیتی در سطح ارشد اعطا کرد.

  "همانطور که برخی از شما ممکن است قبلاً بدانید ، من چند ماه پیش به ILM / Lucasfilms پیوستم و تاکنون زمان کار بر روی هر محتوای جدید YouTube ، \ ​​"Shamook در نظرات یک بارگذاری اخیر نوشت. "[موقعیت من] هنرمند ارشد صورت ضبط صورت است. "

  شرکتها معمولاً تعیین نامهای ارشد مانند کارت بازدیدکننده را انجام نمی دهند. یا Shamook CV دارد که کارهای گسترده ای در صنعت نشان می دهد ، یا ILM با آنچه در کانال او دیده اند تحت تأثیر قرار گرفته است. اگر بخواهیم صحبت کنیم ، کانال او شامل تعداد زیادی جعل عمیق از طیف گسترده ای از فیلم ها ، از جمله چندین کلیپ جنگ ستارگان (به عنوان مثال در بالا). شاید این به اندازه کافی Curriculum Vitae باشد.

خبرهای دیگر از صنعتی