techbord.com Walmart هدف نخست آمازون را در نظر گرفته و حداقل 35 دلار سفارش را برای مشترکین Plus لغو می کند

در صورتی که نمی دانید ، Walmart نسخه اختصاصی سرویس Prime آمازون را دارد که "Walmart Plus" نامیده می شود. مانند Prime ، مشتریان Plus می توانند یک هزینه سالانه واحد (98 دلار در این مورد) پرداخت کنند و به طیف گسترده ای از مزایا ، از جمله حمل و نقل رایگان یک تا دو روزه دسترسی پیدا کنید. با این حال ، همیشه حداقل سفارش 35 دلار وجود داشته است که Walmart Plus را در مقایسه با تحویل نخست بدون هزینه آمازون د

امروزه این محدودیت کاملاً کنار گذاشته می شود و این دو سرویس را در شرایط مساوی تری قرار می دهد (به هر حال مربوط به حمل و نقل است - Prime در مناطق دیگر ارزش بهتری ارائه می دهد). از 4 دسامبر ، خواه یک بسته 5 دلاری باتری بخرید یا یک تلویزیون 500 دلاری ، همچنان از حمل و نقل سریع و رایگان Walmart Plus بهره مند خواهید شد.

متأسفانه ، همه موارد تحت این قانون نیستند قانون جدید "بدون حداقل ". اگر "کالاهایی مانند مواد غذایی " را که مستقیماً از فروشگاه های محلی Walmart تحویل داده شده اید (برخلاف یک انبار) خریداری می کنید ، حداقل 35 دلار وجود دارد. این ممکن است در آینده تغییر کند ، اما در حال حاضر ، ما تصور می کنیم که این راهی برای والمارت است تا بتواند هزینه استخدام خریداران شخصی را که در یک فروشگاه سرگردان هستند تأمین کند و تمام مواردی را که مشتری درخواست کرده است ، بدست آورد. img src = "https://techbord.com/picsbody/2012/1408-1.jpg " alt = "https://techbord.com Walmart آمازون را هدف قرار می دهد ، حداقل 35 دلار سفارش برای مشترکان Plus را باطل می کند ">

حذف شده است حداقل تحویل به کنار ، پیشرفت دیگری که به زودی برای کاربران Walmart Plus حاصل می شود ، گسترش دسترسی به صرفه جویی در مصرف سوخت است. از اینجا به بعد ، مکان های شرکت کننده Sam's's Club همچنین پنج سنت (به ازای هر گالن) هزینه خرید گاز تراشیده و 500 منبع بالقوه جدید برای صرفه جویی در مصرف سوخت را برای مشترکان Plus اضافه می کند.

اگر شما به Walmart + علاقه مند هستید ، می توانید این سرویس را با احترام به محاکمه رایگان 15 روزه آن ارائه دهید. اگر آن را به اندازه کافی دوست دارید ، می توانید با قیمت 98 دلار در ماه یا 13 دلار در ماه مشترک باشید.

Walmart هدف نخست آمازون را در نظر گرفته و حداقل 35 دلار سفارش را برای مشترکین Plus لغو می کند
industry/walmart-هدف-نخست-آمازون-را-در-نظر-گرفته-و-حداقل-35-دلار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.