خبر

 • تک بورد - Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است

  Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
  21 روز و 14 ساعت قبل

  Vicarious Vision ، استودیوی سازنده Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ، رسما در Blizzard Entertainment ادغام شده است. از اینجا به بعد ، Vicarious Vision ها "کاملاً اختصاص داده می شوند" تا از عناوین آینده Blizzard پشتیبانی کنند.

  مدتی است که Vicarious Vision با Blizzard - توسعه دهنده سری بازی های World of Warcraft ، Diablo و Overwatch - همکاری می کند و طبق بیانیه ای که با GamesIndustry به اشتراک گذاشته شده است ، این دو شرکت رابطه بسیار خوبی ایجاد کرده اند. "

  به عنوان بخشی از این حرکت ، تیم 200 نفری ویکرایوس ویژن به طور رسمی در Blizzard استخدام خواهند شد و شرکت" به طور کامل به بازی ها و ابتکارات موجود Blizzard اختصاص داده خواهد شد. "" / p>

  اگرچه نمی دانیم تیم Vicarious Vision اکنون روی چه چیزی کار خواهد کرد ، اما می دانیم که Blizzard دارای عناوین بعدی است که در حال حاضر در دست ساخت است ، از جمله Diablo IV ، Overwatch 2 و Diablo Immortal.

  Diablo IV در کنفرانس سالانه BlizzCon Blizzard در سال 2019 رونمایی شد. با تأثیر همه گیری ویروس کرونا در - و در بیشتر موارد ، به تأخیر انداختن - توسعه بازی در سراسر جهان ، Blizzard ممکن است Vicarious Vision ها را فراخوانی کند تیم برای کمک به انتقال این عنوان همراه است. ایده بالقوه دیگر این است که این استودیو با یک Remaster کامل Diablo 2 راه اندازی خواهد شد.

  https://techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوست

  Vicarious Vision توسط Activision در سال 2005 خریداری شد. از آن زمان به بعد ، عناوین بی شماری برای ناشر از جمله سری بازی های Guitar Hero ، Destiny و Call of Duty.

  به عنوان بخشی از این ادغام ، مدیر استودیوی Vicarious Vision Jen Oneal به عنوان معاون اجرایی توسعه در Blizzard ارتقا یافته است. نقش قبلی Oneal به سیمون ابجر ، که قبلاً به عنوان مدیر COO در استودیو خدمت می کرد ، داده شده است.

خبرهای دیگر از صنعتی