خبر

 • تک بورد - Verizon دسترسی 5G را به مشتریان پیش پرداخت با شروع از 75 دلار در ماه آغاز می کند

  Verizon دسترسی 5G را به مشتریان پیش پرداخت با شروع از 75 دلار در ماه آغاز می کند
  20 روز و 14 ساعت قبل

  مشتریان پیش پرداخت Verizon اکنون می توانند از سریعترین سرویس 5G Ultra Wideband شرکت مخابراتی استفاده کنند ، در صورتی که هزینه کمتری را برای آن بپردازند. چند نکته وجود دارد که شما می خواهید قبل از ساختن سوئیچ از آنها آگاه باشید.

  طرح جدید نامحدود پیش پرداخت Verizon امکان دسترسی به شبکه سریع اما کمیاب 5G Ultra Wideband را دارد که در حال حاضر فقط در مناطقی از 64 شهر ارائه می شود. مطمئناً بخواهید با نقشه پوشش Verizon مشورت کنید زیرا ما در اینجا در مورد اتصال سطح خیابان صحبت می کنیم.

  سرویس گسترده تر 5G Verizon در سراسر کشور نیز گنجانده شده است و در بیش از 2700 شهر در دسترس است. هرچند که فقط کمی سریعتر از 4G LTE است ، بنابراین خیلی هیجان زده نشوید. صحبت از این ، این طرح همچنین شامل دسترسی 4G LTE و اتصال هات اسپات می باشد. دسترسی 5G به مشتریان اعتباری ، با شروع از 75 دلار در ماه ">

  لازم به ذکر است که برای استفاده از شبکه های سریعتر Verizon به یک تلفن سازگار با 5G نیاز دارید.

  قیمت گذاری شروع می شود با 75 دلار در ماه اگرچه می توانید با ثبت نام برای پرداخت خودکار ، 5 دلار از بالای آن بگیرید. ورایزون همچنین پس از سه ماه خدمت 5 دلار اضافی و 5 دلار دیگر پس از 9 ماه خدمت کسر خواهد کرد.

  در کل ، شما می توانید هزینه خدمات را فقط پس از 9 ماه در ماه به 60 دلار کاهش دهید. پرداخت ها با همه تخفیف ها در مقایسه ، برنامه استاندارد پیش پرداخت نامحدود Verizon با قیمت 65 دلار در ماه آغاز می شود.

  آخرین طرح Verizon در دسترس مشتریان جدید و موجود است. علاقه مندان می توانند در وب سایت Verizon ثبت نام کنند.

  تصویر با احترام به fogaas

خبرهای دیگر از صنعتی