خبر

 • تک بورد - Verizon خاموش شدن شبکه 3G خود را به مدت نامعلومی به تأخیر می اندازد

  Verizon خاموش شدن شبکه 3G خود را به مدت نامعلومی به تأخیر می اندازد
  6 روز و 21 ساعت قبل

  5G در راه است و 4G سالها استاندارد بوده است ، اما هنوز هم تعداد زیادی از مردم با تلفن های همراه 3G قدیمی در آنجا حضور دارند. در حالی که شبکه کندی از سالها قبل در قطعه خرد شده است ، به لطف پوست ماندن دندانهایش ، به دلیل اجرای مکرر اعدام از سوی ارائه دهندگان خدمات سلول ، زنده مانده است.

  به عنوان مثال شبکه 3G Verizon قرار بود تا پایان سال 2020 خاموش شود. با این حال ، این مهلت گذشته است و شبکه هنوز زنده است: Verizon به کاربران 3G یک فرصت بیشتر (شاید نهایی) می دهد تا به فناوری جدیدی روی بیاورید.

  طبق بیانیه ارائه شده به Light Reading ، شبکه 3G Verizon همچنان "عملیاتی" است و فعلاً برنامه ای برای خاموش کردن آن ندارد. زمان. "این شرکت ادامه می دهد که با مشتریان کار خواهد کرد تا آنها را به فناوری جدیدتر منتقل کند ، هر چه این معنی را داشته باشد.

  https://techbord.com Verizon خاموش شدن شبکه 3G خود را به طور نامحدود به تأخیر می اندازد

  آیفون 3G را به خاطر می آورید؟

  برای روشن شدن ، این به معنای این نیست Verizon چندین سال دیگر به کار با 3G ادامه خواهد داد. برای همه آنچه که می دانیم ، شبکه ممکن است فقط برای چند ماه دیگر زنده بماند (هرچند که حدس می زند).

  مدیران Verizon همچنان اظهار داشتند که می خواهند به زودی شبکه را خاموش کنند در صورت امکان ، گزارشهای "Light Reading" - تمام اخبار امروز این است که ما برای زمان آن روز مهلت به روز شده نداریم.

  شاید Verizon امیدوار است که ممکن است کمی عدم اطمینان باشد فقط فشار دهید که هر قسمت باقیمانده 3G برای گیر انداختن دستگاه جدیدتری نیاز دارد ، البته ، برای همه آسان نیست. هنوز بخشهایی از ایالات متحده وجود دارد كه به اندازه كافی تحت پوشش 4G و كمتر از 5G تحت پوشش قرار نگرفته اند و مصرف كنندگان چاره ای جز ادامه اعتماد به فن آوری قدیمی ندارند.

خبرهای دیگر از صنعتی