techbord.com Verizon امکان بارگذاری 5G را در 35 شهر فراهم می کند و سرعت را 30 درصد افزایش می دهد

Verizon ، AT&T و حتی Comcast همه گزینه های اتصال 5G را به مشتریان خود ارائه می دهند ، اما در دسترس بودن هنوز برای بسیاری از نقاط قوت است. اینکه آیا هنگام ثبت نام در برنامه 5G به فناوری دسترسی خواهید داشت یا نه ، بستگی زیادی به محل زندگی شما دارد و احتمالاً چند سال دیگر با یک عرضه کامل و سراسری روبرو هستید.

برای پیچیده تر کردن کارها ، حداقل برای برخی از ارائه دهندگان تلفن همراه ، تکرارهای 5G فعلی حتی 5G کامل نیستند. شبکه Verizon ، به ویژه ، فقط سرعتهای نسل بعدی را برای بارگیری ارائه داده است. بارگذاریها هنوز با اتصالات 4G LTE در حال اجرا بود.

برای روشن کردن ، کاربر عادی احتمالاً برای بارگیری داده های بسیار بیشتری از آنچه بارگذاری می کند ، شروع می کند ، بنابراین ما نمی گوییم برنامه های 5G موجود هنوز پیشرفت قابل ملاحظه ای نداریم. با این حال ، برای مشتریانی که لزوماً چاپ خوب را نمی خوانند ، اشتباه در اینجا بسیار آسان است.

https://techbord.com Verizon امکان بارگذاری 5G در 35 شهر را فراهم می کند و سرعت را 30 درصد افزایش می دهد

خوشبختانه امروز حداقل در Verizon همه چیز تغییر می کند. این شرکت بارگذاری 5G را به طور رسمی در بیشتر مناطقی که از قبل از این فناوری پشتیبانی شده است ، فعال کرده است. در حال حاضر ، بارگذاری ها به سرعت بارگیری 5G سریع نیست ، اما به طور متوسط ​​حدود 30 درصد سریعتر خواهد بود. این باید برای بسیاری از کاربران پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشد ، هرچند امیدواریم که بارگیری سریع تمام شود.

اگر هنوز برای برنامه 5G ثبت نام نکرده اید ، مطمئناً گرسنه نیستید که انتخاب کنید . اکثر شرکت های بزرگ مخابراتی بی سیم اکنون از برخی ظرفیت ها این فناوری را ارائه می دهند ، اگرچه همانطور که گفتیم ، پوشش از ارائه دهنده ای به ارائه دهنده دیگر متفاوت خواهد بود و احتمالاً اکنون در منطقه شما در دسترس نخواهد بود.

با این وجود ، می توانید پوشش شهر خود را در صفحه وب 5G Verizon (یا صفحه معادل آن برای شرکت تلفن خود) بررسی کنید.

اعتبار تصویر میانی: KHTS

Verizon امکان بارگذاری 5G را در 35 شهر فراهم می کند و سرعت را 30 درصد افزایش می دهد
industry/verizon-امکان-بارگذاری-5g-را-در-35-شهر-فراهم-می-کند-و-سرعت.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصیت های GTA به عنوان مدل های سه بعدی واقع گرایانه زنده شدند
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.